Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Holnap Londonba kéne repülnöm...

Holnap Londonba kéne repülnöm a szüleim tudta nélkül. Mit szólnátok szülők ha kiderülne? ( 17 L )

Figyelt kérdés

A barátommal szeretnék találkozni, mert most kintvan.

Ő fizetné, csak az a baj hogy holnap kéne mennem de nincs útlevelem, de a barátom azt mondta hogy elég a személyi igazolvány , ő is úgy ment oda.


2016. márc. 29. 15:37
1 2 3 4 5 6 7
 11/69 anonim ***** válasza:
87%
Jujj, nekem is ilyen otthonról szökött lány kéne 4-5. Jól eléldegélnék belőlük.
2016. márc. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/69 A kérdező kommentje:

Írtam már kamunyilatkozatot.

De szeretem, és nem láttam hónapok óta, mindenképpen kiakarok menni hozzá.

De akkor elég a személyi.. huh, szuper.

2016. márc. 29. 15:57
 13/69 anonim ***** válasza:
98%
Skype nincs? Ő nem tud hazajönni a tinédzser csajához?
2016. márc. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/69 anonim ***** válasza:
98%

tehát megvan a jegyed kinyomtatva?? 3 órával az indulás előtt a reptéren vagy, most hosszabb az ellenőrzés.

Ja, tudd, azonnal tudni fogják a szüleid, a hazug embert előbb utolérik, mint a sánta kutyát.

2016. márc. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/69 anonim ***** válasza:
98%
"Írtam már kamunyilatkozatot" LOL Te nem vagy normális...
2016. márc. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/69 anonim ***** válasza:
98%

Azert legalabb egy cetlit majd hagyj, tudod, ha a pasid esetleg megsem azert hiv ki, hogy adjon ket puszit, legalabb annyit tudjanak mondani szerencsetlen szuleid, hogy megis melyik orszagban raboltak el a lanyukat.


De mondjuk en egy ilyen utan nem tudom, mit csinalnek veled. Valoszinuleg ez lenne az a pont, ahol vegkepp osszetornel bennem, mint apaban mindent, es soha a budos eletben nem tudnalak ugy kezelni, mint a lanyomat. Most igy melyen atgondoltam, mit tennek, de szerintem semmit. itt mar nincs olyan buntetes vagy akarmi. A lanyam gond nelkul megszokik tolem harom napra, kulfoldre, egy pasihoz. Allitolag.


Hat, gratulalok, biztosan jol fog esni a szuleidnek. Remelem majd visszakapod az elettol, hogy a sajat gyereked ennyire elarul, es remeghetsz az idegtol, hogy vajon mivan vele...


Sajnalom a szuleidet, na.

2016. márc. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/69 anonim ***** válasza:
94%
Egyébként miért nem tudhatják a szüleid? Nem engednének ki? Nem tudnak a kapcsolatról?
2016. márc. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/69 A kérdező kommentje:

17 vagyok.. az azért már elég felnőtt, nem tudom miért olyan gáz ha kimegyek Londonba , csak 2 napot maradnék.

Balesetem meg bárhol lehet.. akár most is eltalálhatna egy meteor haha:D

2016. márc. 29. 16:03
 19/69 anonim ***** válasza:
91%
Kamunyilatkozat, jesszus, majd ha rájönnek a reptéren, hogy kamu akkor megnézheted magad. Mert enm elég hogy nem fogsz kiutazni de még akár okirathamisítás miatt csak nővel fogsz k*rni egy ideig.
2016. márc. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/69 A kérdező kommentje:
Nem engednének ki...
2016. márc. 29. 16:04
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!