Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakított velem a párom, de...

Szakított velem a párom, de nem akarja megindokolni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

16 hónapja élünk együtt. 5 hete lett egy nagyon jó munkahelyem, a korábbi apró konfliktusaink elsimultak, jót tett, hogy csak vasárnapot tudtuk együtt tölteni. 3 hete volt egy vitánk, aminek a végén azt mondta, nem akarja erőltetni a kapcsolatunkat, de ez is elfelejtődött. Tegnapelőtt reggel bejelentette, hogy költözzek el, szeret engem, de nem akarja erőltetni...Azóta egyfolytában elmegy, most pl Elment este 6 körül, és még mindig nem jött haza, nem akarok belegondolni, hogy miért nem...Mit tegyek? Hogy lehet ezt megoldani? Én nem szeretném csak úgy hagyni a fenébe ezt a kapcsolatot. Már az is elég lenne, ha beszélne velem.


23L 22F



2016. márc. 13. 07:38
1 2 3 4 5
 41/43 A kérdező kommentje:
Ma Elmegyek bulizni. Ő már Elment, mire megjöttem munkából. Mindenki azt mondja, van valakije. Ma annak is utana nézek, de a cuccaimat ossze pakoltam. Az anyja házában éltünk együtt, nekem kell mennem.
2016. márc. 14. 20:28
 42/43 anonim ***** válasza:
100%
hidd el,jobb lesz ez így. látod még annyi gerincesség sincs benne, hogy megmondja a frankót egyenesen és őszintén. egy ilyen emberrel nem érdemes hosszútávra tervezni.
2016. márc. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
100%

De nem értelek. Kiadta az utad, szakított veled, csak adott még időt, hogy elköltözz onnan. Akkor miért kaparsz még mindig utána.

Rossz lesz most egy ideig, persze, de legalább túl leszel egy olyan kapcsolaton, ami nem ért egy petákot sem.

2016. márc. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!