Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakított velem a párom, de...

Szakított velem a párom, de nem akarja megindokolni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

16 hónapja élünk együtt. 5 hete lett egy nagyon jó munkahelyem, a korábbi apró konfliktusaink elsimultak, jót tett, hogy csak vasárnapot tudtuk együtt tölteni. 3 hete volt egy vitánk, aminek a végén azt mondta, nem akarja erőltetni a kapcsolatunkat, de ez is elfelejtődött. Tegnapelőtt reggel bejelentette, hogy költözzek el, szeret engem, de nem akarja erőltetni...Azóta egyfolytában elmegy, most pl Elment este 6 körül, és még mindig nem jött haza, nem akarok belegondolni, hogy miért nem...Mit tegyek? Hogy lehet ezt megoldani? Én nem szeretném csak úgy hagyni a fenébe ezt a kapcsolatot. Már az is elég lenne, ha beszélne velem.


23L 22F



2016. márc. 13. 07:38
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
100%

"Elment este 6 körül, és még mindig nem jött haza"


Ebből arra következtetek, hogy már megvan a következő jelöltje, csak nincs gerince a szemedbe mondani.

2016. márc. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
100%

Szeret szerelemmel...a fenét szeret, akkor ott lenne veled. Csak duma, mert gyáva...szerinted hol van tegnap este 6 óta? Gondolod egy padon fekszik egy parkban?

Már más nőnél van.

2016. márc. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
74%
Az alapján amit most leírtál, hogy mindent megcsináltál neki, lehet, hogy az a baj hogy túl elérhető voltál. Sajnos a férfiaknál hamar elveszíti varázsát aki mindig mindenben a rendelkezésükre áll. A férfiak a kihívást szeretik, és az önálló nőket. Főleg akkor van ez ha eredetileg is te kezdeményezted a kapcsolatot, és nem ő állt eléd és mondta, hogy szeret. Mindenki mondja, hogy egy lány is kezdeményezhet, de tapasztalatom szerint az ilyen kapcsolatok sosem tartósak, véget érnek amint a fiú talál valakivel akit tényleg csodál, vagy nyűg lesz neki a lány.
2016. márc. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:
Nem én kezdeményeztem annakidején. Sőt, nagyon sokáig zargatott, hogy jöjjünk össze, mert én nem akartam, és az elején úgy gondoltam, nem tudnám szeretni, aztán megszerettem, és összejöttünk, de az első 2 hónapban egyáltalán nem voltam lángolóan szerelmes belé. Kialakult. Azt sem mondanám, hogy nem voltam /vagyok önálló, és amúgy én is úgy érzem, másnál van. Talán fel kellene hívnom, merre van.
2016. márc. 13. 08:21
 15/43 anonim ***** válasza:
83%

NEM szeret, mit nem lehet ezen felfogni?


Az enyám is azt mondta szakításkor, hogy szerelmes belém... persze, akkor nem eldobná, hanem megjavítaná.


Egyébként pedig sürgősen találj albérletet, mert ha sokáig játszmázol - LEHET, akár pár diák mellé is, csak nem akarsz, nagy különbség -, akkor ő fog kivágni cuccostul.

2016. márc. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
100%

Nagy valószínűséggel már más nője van, csak ezt nem meri megmondani.

Jobb lesz, ha összeszeded magad és elköltözöl mielőbb.

Nem szeret már téged, bármit is mond. A tettek számítanak, nem a szavak.

2016. márc. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 elwera ***** válasza:
46%
Nem veled van a baj.
2016. márc. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
100%
ha van hova menned (szulok, baratok) megha csak rovid idore is, akkor MOST kapd ossze a cuccod es lepj le szo nelkul. Ne hivd fel, ne hagyj uzenetet, csak tunj el mielott hazaer.
2016. márc. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:
Nincs hova mennem jelenleg. Albérletet kell találnom.
2016. márc. 13. 08:30
 20/43 anonim ***** válasza:
85%
Ha kozos az alberlet akkor koltozzon o. Vegulis o nem akarja eroltetni.
2016. márc. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!