Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakított/vált el már valaki...

Szakított/vált el már valaki azért, mert unalmas volt a kapcsolata?

Figyelt kérdés

Tehát úgy értem semmi közös program, se egy esti séta, semmi. A barátod/barátnőd (stb.) még csak az hajlandóság legkisebb jelét sem mutatta, hogy jól és érdekesen töltsétek el a közös szabadidőt, ha szerveztél valamit, akkor talán belement, de az is foghúzósan.

Tehát példa: hétvége úgy telt el, hogy mindketten a saját laptopotok, gépetek előtt ültetek, egymás mellett, de mindenki a maga világában.

És ez több éven keresztül. Más dolgok jól mentek, humor, néha jó dumálások, közös röhögések. De ennyi.


Köszönöm a válaszokat.


30/F


2015. aug. 9. 09:31
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
ja,anyám pont ezért vált el apámtól
2015. aug. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Igen. Szakítottam. 4 évig tartó kapcsolat volt, a végén haverok is alig voltunk. Nem akartam így leélni az életem. Nem az eljárkálás hiányzott, hanem az együttlét. Nem egymás mellett lét.
2015. aug. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

Ez a baj ebben a mai rohanó világban hogy nincsen idejük az emberekben ápolgatni a kapcsolatukat,legyen ez egy pár akár,de barátok és családon belül is értendő ez.

Ha több éven keresztül ez megy ideje elgondolkodni hogy

érdemes-e egy ilyen kapcsolatot fenntartani,

Fiatal vagy még fiatalok vagyunk még hogy otthon csücsüljünk majd ráérünk ha eljött az ideje, nem azt mondom hogy buli az élet de oda kell figyelni néha a kikapcsolódásra és az igényekre,az ember társas lény

29N

2015. aug. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igen, sajnos mindkettőnk sokat dolgozik, de sokszor pl. azért vesz ki szabadságot, hogy haza utazzon a szüleihez, ami szép és jó, csak erre megy el így a szabadnap. És ahogy a második válaszoló írta, kb. ketten létezünk egymás mellett, de úgy érzem magányosan. Társas magány.

2015. aug. 9. 09:58
 5/11 A kérdező kommentje:

Csak a szüleink is jóban vannak már, azt hiszik minden rendben, a családom is szereti őt, engem is az ő rokonai.

Sokszor úgy érzem, luxus lenne emiatt szakítani.

2015. aug. 9. 10:00
 6/11 anonim ***** válasza:

"emiatt"??? - mármint, hogy lényegében semmi közötök egymáshoz?

Szerintem elég nyomós ok.

2015. aug. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

De ha te már nem érzed jól magad ebben a kapcsolatban akkor nincs értelme szenvednetek !

Nekem 2 hónappal ezelőtt lett vége a kapcsolatomnak.

Olyan volt mint egy tündérmese.. család barátok mindenki szeretett mindenkit,aztán egyszer csak elkezdett alkoholizálni.,mai napig nap mint nap iszik.. emiatt lett vége.. hiába próbáltam menteni a menthetőt ki kellett mondani a nemet még ha szerettem is.


Ne légy olyan kapcsolatban ami már nem boldog

csak azért ne maradjatok együtt mert félsz az újrakezdéstől.


Ha valaminek vége szakad az azért van mert valami sokkal jobb vár rád


Hozd fel neki ezt a szakítás témát hátha magához tér a barátnőd.. idő kell mindenhez hátha átértékelné ha már nem lennétek együtt és akkor rájönne hogy csak szeret téged


3-mas voltam.

2015. aug. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igen, 5 év után. Nem volt semmi extrém dolog, semmi olyan probléma, amire rámondhattam volna, hogy "ezért és ezért szakítok". Egyébként éppen ettől volt nagyon nehéz. Hiszen ha mondjuk megcsal vagy olyasmit tesz, ami önmagában válóok, akkor könnyű kimondani. De amikor csak a hétköznapokban váltok lakótárssá... akkor vajon hol a határ?


Nálunk azért voltak fokozatok, először hisztiztem, aztán elkezdtem mániákusan házimunkázni, hogy lefoglaljam magam. Aztán ráálltam, hogy a hétvégéket valamelyik barátnőm nálunk töltse vagy én nála, a barátom meg bezárkózott a kisszobába gépezni.

Idővel kiköltöztem a nappaliba aludni, mert a gépezése miatt nem tudtam. Akkor már nem is nagyon szexeltünk. És itt lett a vége, mert megkeresett egy ismerősöm, vele rengeteget beszélgettünk, chateltünk, és végül lefeküdtem vele. Ezért sikerült aztán szakítanom.


De valójában már sokkal előbb kellett volna.


Most olyan kapcsolatom van, ahol persze előfordul, hogy külön gépezünk, de nem ez az általános. Például a mai délelőtt ilyen, de ebéd után elmegyünk valamerre, ha más nem is, legalább egy moziba. Mert egy pár vagyunk, nem csak lakótársak.

2015. aug. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha szereted és stabil a kapcsolat, akkor ne szakíts. Csak szerezz be egy barátnőt, vagy egy prostit.
2015. aug. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

2,5 év és eljegyzés után szakítottam az akkori párommal!


Az első fél év még egész jó volt,aztán fokozatosan romlott a dolog, nem akart sehova se menni,semmit nem akart csinálni,hisztiztem-sírtam-kiabáltam-próbáltam normálisan megbeszélni vele mindent ,hogy mozduljunk ki vagy legyen több a szex!

3 napig se bírta betartani az ígéretét!


Unatkoztam a kapcsolatban,a barátnőimmel mentem mindenhova ahová a párommal szerettem volna eljutni!

Ha mégis elmentünk valahova nem fogta a kezem,nem csókolt meg nyilvános helyen!

A szexről pedig csak ábrándoztam ...


A születésnapomon megkérte a kezem,de előtte sem beszéltünk már kb 2 hete,aztán azt se vette észre,hogy nem hordom a gyűrűt méretprobléma miatt,mikor szóltam,hogy túl kicsi nem tudom hordani,akkor odaadta a blokkot ,hogy oldjam meg!


Ez tette be a kaput,találkoztam egy olyan fiúval aki teljesen az ellentettje és nagyon élvezem,hogy végre beszélgetek valakivel ,akivel ki tudok végre mozdulni :)


Vissza gondolva nagyon szánalmas volt a kapcsolatunk!


28/N

2015. aug. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!