Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakított/vált el már valaki...

Szakított/vált el már valaki azért, mert unalmas volt a kapcsolata?

Figyelt kérdés

Tehát úgy értem semmi közös program, se egy esti séta, semmi. A barátod/barátnőd (stb.) még csak az hajlandóság legkisebb jelét sem mutatta, hogy jól és érdekesen töltsétek el a közös szabadidőt, ha szerveztél valamit, akkor talán belement, de az is foghúzósan.

Tehát példa: hétvége úgy telt el, hogy mindketten a saját laptopotok, gépetek előtt ültetek, egymás mellett, de mindenki a maga világában.

És ez több éven keresztül. Más dolgok jól mentek, humor, néha jó dumálások, közös röhögések. De ennyi.


Köszönöm a válaszokat.


30/F


2015. aug. 9. 09:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Igen, másfél év együttélés után, nemrég. Lakótársakká lettünk, szinte nem is beszéltünk már, csak a gép. Ritkán jártunk el bármerre, koncert, ilyesmi.


Ő már egy ideje nem szeretett (vagyis nem tudom máig sem), csak nem akart elhagyni, én meg eltitkoltam dolgokat - mondván, minek beszéljek róla?.


Aztán valami hüye mondvacsinált indokkal szakított, hogy nem bízik bennem, ilyesmik, meg, hogy nem lehet velem beszélgetni a gondokról (mintha szól volna akár egy szót is, hogy baja van), mert hisztizek (soha nem rinyáltam neki)... szóval sok minden felhalmozódott, de én voltam a hibás, ő a szent.


Utóbbi időben hozzám sem ért, szex nuku, de mikor ezt mondtam neki, csak szemet meresztett, hogy "fel sem tűnt neki"...

2015. aug. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!