Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakított velem a párom, de...

Szakított velem a párom, de nem akarja megindokolni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

16 hónapja élünk együtt. 5 hete lett egy nagyon jó munkahelyem, a korábbi apró konfliktusaink elsimultak, jót tett, hogy csak vasárnapot tudtuk együtt tölteni. 3 hete volt egy vitánk, aminek a végén azt mondta, nem akarja erőltetni a kapcsolatunkat, de ez is elfelejtődött. Tegnapelőtt reggel bejelentette, hogy költözzek el, szeret engem, de nem akarja erőltetni...Azóta egyfolytában elmegy, most pl Elment este 6 körül, és még mindig nem jött haza, nem akarok belegondolni, hogy miért nem...Mit tegyek? Hogy lehet ezt megoldani? Én nem szeretném csak úgy hagyni a fenébe ezt a kapcsolatot. Már az is elég lenne, ha beszélne velem.


23L 22F



2016. márc. 13. 07:38
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:
Az a baj h mindenki azt szeretné, akivel egy háztartásban élünk, hogy ő menjen, én meg maradjak. Mivel ő nem dolgozik, és a pénzt beszedi, a saját dolgaira költi. Azt is, amit számlákra szántunk.
2016. márc. 13. 08:34
 22/43 anonim ***** válasza:
100%
Tobb emberrel eltek egyutt?
2016. márc. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
100%
Akkor menjen ő. Pénzt meg ne adj neki.
2016. márc. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
98%
Koltozzon o el. Ha o ragaszkodik a szakitashoz, akkor te meg ragaszkodj ahhoz, hogy o koltozzon. Szerintem is van mar mas noje, nehogy mar a vegen a csajt vigye oda lakni. Ragaszkodj ahhoz hogy maradsz, a tobbiek is melletted vannak ezek szerint.
2016. márc. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
98%
Eddig is segitokesz voltal, segits neki most is...amig nincs otthon pakold ossze a cuccait neki hogy ne neki kelljen vele bajlodnia amikor tavozik :-)
2016. márc. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
81%

Bérleti szerződés kinek a nevén van? Ha a srácén, akkor ez van, neked kell költözni. Ha másén, akkor az dönt, aki szerződött.

Mindenesetre ilyen helyzetben én sem maradnék. Megbeszélném, ki menjen... Átmeneti megoldást mindig lehet találni.

2016. márc. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyértelmű: van új nője, csak gerinctelen és nem mondja a szemedbe. Jobb lesz neked nélküle, hidd el.
2016. márc. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
88%

Te valami racionális okot vársz, pedig az érzelmi kapcsolatokban nemigen szokott lenni racionalitás, azaz olyasvalamire vársz, ami nincs. Ha meg mégis lenne, azt talán kíméletből, de nem akarja veled közölni.

Egyébként meg ha nem csak ketten laktok ott és csak neked van jövedelmed, akkor miért nem ő költözik el ? Vagy úgy gondolja, hogy majd a többek eltartják őt ?

2016. márc. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
95%

Nézd, nő vagy és az utóbbi pár héten kétszer kiadta az utadat. Nem segít neked, te cipekedsz, esténként kerül téged, és közölte, költözz el. Ezután akkor se fogadd vissza, ha térden állva könyörög.

Viszont azt jó lenne tudni, hogy ha albérletben laktok, akkor kinek a nevén van a szerződés. Ha ő bérelte előbb a lakást, és az övén, én pakolnék és mennék. Ha közös néven vagy a te neveden, akkor mire hazaér, össze lennének pakolva a cuccai, és fel is út, le is út neki.

2016. márc. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
100%

"Mindent a saját fizumból vásároltam neki, soha nem róttam fel, mi mennyibe került ( volt h egy heti fizetésemet rá költöttem, és inkább 5 napig nem ettem a munkahelyen )"

"Ezt a nem róttam fel, h mi mennyibe került dolgot úgy értettem, hogy mindig adott nekem mostanában 20 tételes bevásárlólistát, és cipelni,sem segített...Kóla kell, cigi kell, stb"

"Az a baj h mindenki azt szeretné, akivel egy háztartásban élünk, hogy ő menjen, én meg maradjak. Mivel ő nem dolgozik, és a pénzt beszedi, a saját dolgaira költi. Azt is, amit számlákra szántunk."


Kérdező felismered? Ezeket Te írtad!


Komolyan ilyen életre vágysz? Ettől a pasitól menekülni kell! Valószínű nem nagyon volt még normális kapcsolatod, azért kapaszkodsz ebbe.

1. Nem mindegy mi az ok? Nem akar veled együtt élni tovább.

2. ÖRÜLJ NEKI! És keress magadnak EGY NORMÁLIS TÁRSAT!

2016. márc. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!