Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakított velem a párom, de...

Szakított velem a párom, de nem akarja megindokolni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

16 hónapja élünk együtt. 5 hete lett egy nagyon jó munkahelyem, a korábbi apró konfliktusaink elsimultak, jót tett, hogy csak vasárnapot tudtuk együtt tölteni. 3 hete volt egy vitánk, aminek a végén azt mondta, nem akarja erőltetni a kapcsolatunkat, de ez is elfelejtődött. Tegnapelőtt reggel bejelentette, hogy költözzek el, szeret engem, de nem akarja erőltetni...Azóta egyfolytában elmegy, most pl Elment este 6 körül, és még mindig nem jött haza, nem akarok belegondolni, hogy miért nem...Mit tegyek? Hogy lehet ezt megoldani? Én nem szeretném csak úgy hagyni a fenébe ezt a kapcsolatot. Már az is elég lenne, ha beszélne velem.


23L 22F



2016. márc. 13. 07:38
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
73%

Úgy tűnik a párod már döntött. Akármi legyen az oka, visszacsinálni valószínűleg nem tudod.


Ha mindenképp tudni akarod az okát megpróbálhatsz beszélni vele, de inkább csak arra lehet jó hogy a jövőbeni kapcsolataidban ne kövesd el ugyanazt a hibát (már ha volt valami konkrétum egyáltalán). A "nem akarja erőltetni" úgy hangzik, mintha úgy érezne, te nem szereted eléggé. Talán nem mutatod ki neki eléggé az érzéseidet.

2016. márc. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Pedig tényleg igyekszem, mindig megyek oda hozzá, puszi, ölelés, mit főzzek neked szerelmem, akarsz-e inni egy sört meg biliárdozni, megyek vásárolni, szeretnél -e valamit...Mindent a saját fizumból vásároltam neki, soha nem róttam fel, mi mennyibe került ( volt h egy heti fizetésemet rá költöttem, és inkább 5 napig nem ettem a munkahelyen ), kedves is voltam /vagyok vele, szal nem értem...És nagyon szeretem, a rigolyáival együtt.
2016. márc. 13. 07:52
 3/43 A kérdező kommentje:
Ezt a nem róttam fel, h mi mennyibe került dolgot úgy értettem, hogy mindig adott nekem mostanában 20 tételes bevásárlólistát, és cipelni,sem segített...Kóla kell, cigi kell, stb
2016. márc. 13. 07:54
 4/43 Boda Gergő ***** válasza:
80%
Miért, ha megindokolja attól jobb lesz, vagy helyre áll a kapcsolatotok? Nem. Szakított és kész. Lépj túl rajta.
2016. márc. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
Akkor sem egyszerű, hiszen szeretem, másrészt meg ki tudja Meddig kell vele élnem, mert nem könnyű errefelé albérletet találni. Hogy deritsem ki, hogy tényleg szeret-e, vagy hazudott csak?
2016. márc. 13. 08:01
 6/43 anonim ***** válasza:
93%
Azert jo lenne tudni miert szakitott, konyebb lenne neked is ha mondjuk kiderulne hogy nem a te hibadbol, vagy ha hibaztal, tanulnal belole. Szerintem csomagolj ossze es mielott elkoltozol ultesd le es mond meg hogy elmesz de tudni akarod a szakitas okat, jogod van tudni, es ez kell ahhoz hogy tovabb lepj. En ezt tennem.
2016. márc. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
61%

"Pedig tényleg igyekszem, mindig megyek oda hozzá, puszi, ölelés, mit főzzek neked szerelmem, akarsz-e inni egy sört meg biliárdozni, megyek vásárolni, szeretnél -e valamit..."


Ha ennyire rátelepszel, akkor meg is van az ok ha legtöbb férfinek borzasztó idegesítö, ha ennyire lóg rajta a nö.


Emellett ha neki elege van belöled meg a kapcsolatotokból, akkor tudomássul kel venni, hoyg vége, minél elöbb kiköltözni a lakásából és lezárni a dolgot.

A magyarázatot meg ne eröltesd, mert utána nem marad önbizalmad.

2016. márc. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
Utolsó, most sincs önbizalmam. Ezt a szeretgetést pedig nem 7/7, 0-24-ben kellett "elviselnie", hanem csak akkor, amikor volt épp 5 percem a többi teendőm mellett. Sosem telepedtem rá, én is utálom, ha megfojtanak a szeretettel. Nekem egy rohadt indok kell, hogy ha a szemembe mondja, hogy szeret, miért nem kellek mégsem.
2016. márc. 13. 08:07
 9/43 anonim ***** válasza:
32%
Nekem is idegesítő ha mindíg ott nyomul, nyálaskodik a csaj. De ha elmúlt a szerelem , mit indokoljon meg? Elmondta de te nem akarod megérteni. Örülj neki hogy nem 5 év múlva , két gyerekkel történik ez meg.
2016. márc. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
Negyedjére írom, mondta, hogy szeret szerelemmel...emiatt a paradoxon miatt nem értem az egészet.
2016. márc. 13. 08:13
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!