Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám nyomatékosítani...

Hogyan tudnám nyomatékosítani a páromban, hogy többet ne aludjon itt a testvére?

Figyelt kérdés

Együtt élek a párommal.

A testvére pár hónapja szakított a barátnőjével, azóta bejárkál a mi városunkba bulizni, stb. És volt hogy heti szinten minden szombaton itt aludt, most a héten már másodszor jön, már a kulcsot is elvitte, mert reggel el kell mennünk reggel párommal és ő még majd alszik...

Nagyon zavar, innentől nem tudom tolerálni, de úgy gondolom, hogy ha párom utasítaná el, hogy ne aludjon itt, akkor az még nyugisabb lenne, mint az hogy én mondom meg, mert akkor én lennék a rossz, de a páromra csak nem haragudna meg.

Ha én mondanám meg, akkor tudom hogy én lennék a rossz a szülei szemében is...

Ha meg párom mondja meg akkor lazán kezelhető lenne.

Jogosan zavar? :/

Olyan rossz reggel is, nem tudok bemenni a ruháimért akkor, ki kell készítenem a másik szobába.


2016. márc. 11. 18:14
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
96%
a párodnak meséld el ,hogy mi bánt és ritkitsa az öcsike látogatásait.
2016. márc. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
95%

Ismerős a szitu. Nálunk csak "havi egyszer" aludna az unokaöcsi, de a végén már minden nap ott aludt, sőt a nőjét is felhozta. Én már tomboltam mérgembe, mert volt, hogy este megfőztem, hogy másnap ha késő este munkából hazaérünk legyen főt étel, de mire hazaértünk megette a nőjével együtt, én meg mosogathattam. Pénzt egy fillért nem adott, sem a szállásra, sem a kajába. Végül a férjemnek is elege lett, és egyik nap összepakolta a cuccát, és közölte vele, hogy menjen haza, mi nem fogjuk eltartani egy majdnem 30 éves felnőtt embert.

Annak ellenére, hogy a férjem dobta ki, mégis én voltam a gonosz. De engem ez már nem érdekelt. Végre 7 hónap után ki rakta a férjem..

Kedves kérdező. Amíg még nem költözik be kényelmesen, végleg, addig tegyétek ki. Teljesen mindegy, hogy te vagy a párod dobja ki. Te leszel a hibás, de vigasztaljon a tudat, hogy akkor már nem lesz veletek..

2016. márc. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Meséltem neki, kicsit őt is zavarja, de megígérte, hogy tesz ellene.
2016. márc. 11. 18:52
 14/31 anonim ***** válasza:
10%
Ha teso van fent ne legyen szex:). Mivel bulizni jàr fel nem létszükség, hogy mindig menjen( ha iskola vagy hivatalos ügy miatt az màs).különben jó pasi? Randiztasd egy nem helybéli ismerösöddel. Pasi vagyok, de maximàlisan àtérzem hogy rosdz ez ìgy neked, sajàt izlésre berendezett lakàsotokat nem tudok maximàlisan kiélvezni, meg azért laktom együtt mert ketten akartok lenni gondolom. Lényeg a pàrodnak nagyon ne legyen jó hogy ott van öccse.
2016. márc. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
3%

igazán segítőkészek vagytok... de sebaj, majd visszakapjátok.

nem unokaöcsiről van szó, hanem testvérről! azért rohadtul nem mindegy! és nem minden napról...

nem kéne párhuzamot vonni a két eset között.


nagyon rugalmatlan vagy. intim szféra? a lakásod? egy testvér előtt? gratulálok..........

gondolom nincsenek barátaitok sem.

persze nyilván azt írod majd, hogy vannak... aha, a kollégák esetleg, akikkel egy-egy kínos mosolyt váltotok.

basszus, nem látsz soha vendégül senkit, mert ez egy intim szféra? egy lakás az lakás, nem a franciaágyatok, ami tényleg csak kettőtök terepe...

ha egy ilyen közeli családtag jelenléte zavar, mi lesz később?

ha lesz gyereketek, nem viheti majd fel az osztálytársait? meg nem aludhatnak ott? pedig a gyerekek ezt szeretik.

ilyen rugalmatlan egy nőt, komolyan... pedig én is nő vagyok.

nem csodálkoznék, ha ez a kapcsolat nem lenne túl hosszú életű, elmarod a párod mellől a saját testvérét. az egy kicsit szorosabb, és régebbi kapcsolat, mint az együttélés egy hisztis libával...

ha őt zavarta volna, már jelezte volna, de csak azért adott neked igazat, hogy ne vergődj ezen. és ha fog szólni a testvérének, azt is azért fogja megtenni, hogy ne veszekedj vele.

ha van egy kis esze, egy ilyen miatt nem a testvérét utasítja el, hanem téged.


ha már most ilyen magadnak való, családkerülő, önző nő vagy, mi lesz később, ha esetleg házasok lesztek? szegény férfi... én nőként is őt sajnálom ebben a történetben.

2016. márc. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

minden héten sok, amikor még nekünk kell átalakítanunk a programunkat miatta!

mondom eddig toleráltam, nem zavart, de már rendszeres!

kb. már kulcsot kapott.

2016. márc. 11. 19:07
 17/31 A kérdező kommentje:

főleg, hogy amíg barátnője volt felénk se nézett hónapokig.

most meg szállásnak használ...és belezavar a napi életünkbe, programunkba.

2016. márc. 11. 19:08
 18/31 A kérdező kommentje:

és felnőtt dolgozó ember aki amúgy a szüleinél lakik...

ha már sulis gyereknek tartottátok..

2016. márc. 11. 19:09
 19/31 anonim ***** válasza:
86%

Dobjátok fel neki a férjeddel, hogy ideje saját albérletet keresnie.

Keres, felnőtt, mire vár? Startlövésre?

2016. márc. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
4%

ha van kulcsa, és van külön szoba, akkor nem kell miatta programot átalakítani.


"szállásnak használ"??????

basszus, ő a legeslegközelebbi rokona a párodnak, nem használ, és nincs szállás, hanem ők EGY CSALÁD!

itt nem kihasználják, hanem segítik egymást normális esetben!

ha csak nincs egy rosszindulatú valaki a történetben, aki ezt megfúrja, és szét akarja szakítani a családot.


felnőtt férfi, aki még otthon él? és??????????

nagyon-nagyon sok ember él a szüleivel, mert anyagilag nem tehet mást!

de ez semmire sem utal annak az embernek a tulajdonságai vagy személyisége szempontjából! SEMMIRE!

ha ez alapján ítélsz meg valakit, hogy a szüleivel él felnőtt ember létére, szánalmas vagy.

ezek szerint számodra csak az lehet teljes értékű ember, aki eleget keres. még anyagias is vagy a rosszindulat mellé.

nyilván nincs testvéred, vagy nem vagytok jó viszonyban. sem a szüleiddel.

eljön még az az idő, hogy a párodnak lesz szüksége a testvérére, akkor ha ő nem segít, hála neked, akkor meg ő lesz a szemétláda, mi?

egy ottalvás az nem egy verés vagy egy kínzás, hogy a heti egy sok legyen belőle! persze a te bérlakásod, a te szabályaid... csakhogy szerencsétlen nem követett el semmit, csak ott alszik a tesójánál hetente 1x. nem hangoskodik, nem büdös, nem balhézik, csak ott alszik.

valóban, ez akkora aljasság, hogy itt az ideje megszakítani vele minden kapcsolatot! de előbb fizettesd ki vele az elmúlt hónapok szállásdíját!

2016. márc. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!