Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám nyomatékosítani...

Hogyan tudnám nyomatékosítani a páromban, hogy többet ne aludjon itt a testvére?

Figyelt kérdés

Együtt élek a párommal.

A testvére pár hónapja szakított a barátnőjével, azóta bejárkál a mi városunkba bulizni, stb. És volt hogy heti szinten minden szombaton itt aludt, most a héten már másodszor jön, már a kulcsot is elvitte, mert reggel el kell mennünk reggel párommal és ő még majd alszik...

Nagyon zavar, innentől nem tudom tolerálni, de úgy gondolom, hogy ha párom utasítaná el, hogy ne aludjon itt, akkor az még nyugisabb lenne, mint az hogy én mondom meg, mert akkor én lennék a rossz, de a páromra csak nem haragudna meg.

Ha én mondanám meg, akkor tudom hogy én lennék a rossz a szülei szemében is...

Ha meg párom mondja meg akkor lazán kezelhető lenne.

Jogosan zavar? :/

Olyan rossz reggel is, nem tudok bemenni a ruháimért akkor, ki kell készítenem a másik szobába.


2016. márc. 11. 18:14
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Jah én 24, párom 28 :)
2016. márc. 11. 18:14
 2/31 anonim ***** válasza:
30%

Hát ha hazaesik a buliból, csendben elfekszik az ágyba és nem balhézik, nem hány össze mindent, nem dobálja el a cuccait, nem hoz fel mást, akkor engem nem zavarna.

"nem tudok bemenni a ruháimért akkor, ki kell készítenem a másik szobába." Ez neked komolyan probléma? OMG

2016. márc. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

igazából nem ez a legnagyobb probléma...

de ez a heti szint már sok...

és már sokallom...

az otthon egy intim komfort zóna és én sem hozom ide a családtagjaimat, mert tiszteletben tartom a páromat is, hogy ez a mi otthonunk és nem rovok rá ilyen rendszeres kellemetlenséget...

2016. márc. 11. 18:29
 4/31 anonim válasza:
24%
Eléggé befásult vagy, ha heti egy éjszakára nem tudsz rugalmas lenni.
2016. márc. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
heti 1-2 oké, ha ritka lenne, de rendszeresen minden héten sok.
2016. márc. 11. 18:35
 6/31 anonim ***** válasza:
53%
Kie a lakas?
2016. márc. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

illetve nekünk is vannak programjaink, amiket hihetetlen, de meg tud zavarni. akár éjszaka, akár bármikor.

A lakást közösen béreljük..

2016. márc. 11. 18:36
 8/31 anonim ***** válasza:
97%
Mi lenne, ha ezt a PÁRODDAL beszélnéd meg?
2016. márc. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
17%
A hálószobád az intim zóna, nem az egész lakás.Miért annyira kellemetlen neked egy vendég? Ennyit elviselhetsz a párod testvérétől.
2016. márc. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj a pároddal, hogy neked ez problémás.

Kérdezd meg, ő mit gondol erről.

2016. márc. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!