Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan bízzak a páromban, ha...

Hogyan bízzak a páromban, ha minden összeveszésnél azzal "fenyegetőzik", hogy meg fog csalni?

Figyelt kérdés
Annyira bántó és elkeserítő... meg szánalmas
2015. ápr. 18. 20:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Hát ez tényleg elég szánalmas. Az élet többi területén is ilyen, vagy még nem mutatta ki a foga fehérjét?
2015. ápr. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
80%
Sajnos voltam ilyen helyzetben, szerelmes voltam és mindig bíztam benne, hogy csak mondja!Majd 1x megjelent a kapuba az egyik szerető,rá 3 hónappal a másik..
2015. ápr. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én így nem is tudok bízni benne
2015. ápr. 18. 20:37
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Ennek nincs jövője.
2015. ápr. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
81%
2.vagyok..ha rám hallgatsz,akkor míg lehet lelépsz!Ez sajnos nem kapcsolat, Én már tudom:(
2015. ápr. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Sehogy. Ez tényleg szánalmas. Kell neked szánalmas pár?
2015. ápr. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

Minden összeveszésnél (=az első problémánál) azzal fenyegetőzik, hogy megcsal? Én azzal fenyegetném meg, ha megcsal, akkor repül.

Ez egyrészt gyerekes, másrészt zsarol, harmadrészt ha meg megteszi, akkor annyit is ért...

2015. ápr. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
Egyrészt szerintem azért a párkapcsolatért nem érdemes küzdeni, ahol olyasmivel fenyeget az egyik fél, hogy majd jól megaláz téged bosszúból.. Másrészt egy ilyen veszekedés alkalmával kérdezz rá konkrétan, hogy ő komolyan gondolja, hogy képes lenne megcsalni, vagy csak úgy gondolja, ezzel a szöveggel tud jól visszavágni? Mert ha az értékrendjébe belefér a megcsalás, és ő komolyan (akár dühből) azt mondja, igen, akkor higgadtan közöld vele, hogy részedről így vége a kapcsolatnak, mert nem akarsz olyan emberrel élni, aki bármilyen helyzetben is képes lenne így reagálni. A hűségért nem hálásnak kell lenni, hanem az a kapcsolat egyik alapja, és amennyiben ő ezt nem így látja, tényleg hagyd el.
2015. ápr. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%
Aki nem ért vele egyet, az mit gondol? Kíváncsiságból kérdezem, mert nagyon cáfolatát nem lehet olvasni annak, amit a kérdező is apró betűsen ír.
2015. ápr. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha EGYETLEN EGYSZER dühében ilyet mond, akkor másnap - vagy amikor lenyugodtatok - közölném vele, hogy ezt nem tartom elfogadható viselkedésnek.


Ha MÁSZODSZOR megteszi, akkor ennyi volt a kapcsolat, mert et az érzelmi zsarolás irányba tart és azt értelmes ember nem vállaja fel.

2015. ápr. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!