Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » En vagyok a rossz ha ez nekem...

En vagyok a rossz ha ez nekem nem tetszik?

Figyelt kérdés
Ferjem (elso hazassagabol)25evesfia, barmikor felhivja este az apjat,hogy el johet e hozzank,evvel nincs semmi baj,de ez mindig este 8,9,10korul.van egy 1es fel eves fiunk,aki ilyenkor vacsi,furdetes,stb...meg en is kivagyok fingva az egesz napbol,vegre pihenhetnek,es akkor jon o,akar mikor.Na es a legnagyobb problema,hogy kemeny depresszioja van,halucinal,satanokat lat,meg stb..es igy eleg nehez vele egy helysegben lenni,foleg a kis fiamat feltem.mert barmikor elneveti magat,vagy nagyon mergesen nez.higyetek el nem semmi.na es ferjemnek mondtam,hogy nem orulok neki ha este barmikor eljon,megha beteg is,legyen szives elmagyarazni neki,hanykor van latogatas.ferjem megharagudott es elment vele ki.szepen probaltam neki magyarazni,nehogy megsertsem,de mindjart meghragszik.rosszul tettem?
2010. ápr. 2. 13:31
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
72%
66%-os emberke!Nem te vagy veletlen a "pszichobatyus"?:-)Akkora marhasagokat irkalsz, hogy az mar hihetetlen...:-) Miert allna romokban a kapcsolata?Amugy szerintem teljesen ertheto, hogy ki van akadva, hogy este odamaszkal ez a fiu, es zavarja a kicsit.Es arrol nem is beszelve, hogy az apjanak nem este 10korkell segiteni a nagyfian, hanem delutan, vagy amikor alkalmas.
2010. ápr. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
57%
Utolsónak igaza van, pláne nem olyan beteg hogy ne fogja fel hogy zavarja a kicsit. Az apja meg tényleg ne 22kor segítsen... Van annak a gyereknek anyja is
2010. ápr. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 A kérdező kommentje:
14:05os nagyon szepen koszonom,hogy megerted amit irok,es avval a 66%kos marhaval ne is foglaslkozz,a ferjem igaz,hogy kozepkoru,de en nem,es megteheti,hogy legyen annyi gyereke amennyit akar,es nem o kuld el hanem en megyek mert csaladomat akarom meglatogatni.es hidd el,hogy nem a ferjem vagya,hogy majdnem minden este a beteg fiaval legyen,o is azt hitte,hogy a gyerek mar a sajat eletet eli,erre meg ez.Ezt senki sem tudhatta elore.a gyerek felnot,muszaly lessz korhazba elmennie,mert mar belatta ez igy nem megy.14:05nagyon koszonom,latom te is szereted a gyerekeket,annal nincs nagyobb aldas,es boldog csalad vagyunk meg ha most ez igy van.a fiaert is mindent megteszunk,hogy jo legyen.
2010. ápr. 4. 07:22
 44/46 anonim ***** válasza:
A fiunak véletlenűl nem skizofréniája van?Eggyik ismerősőmnek is ilyen túnetei voltak.Hallucinált meg sátánnal beszélgetett meg hangokat hallott.Beállitották a korházban egy gyogyszerre,mivel őngyilkosságot kisérelt meg. Azota jol van,eltúntek a hallucináciok,csakhát csori eléggé bevan lassulva.De még mindig jobb mint a fenti tűnetek.Szedni kellene neki a gyogyszereit jobban lenne tőle
2010. ápr. 9. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 A kérdező kommentje:
koszike.igen schizofrenias,most szedi a tablettat,de tomni kell bele,mert magatol benem venne.amugy azt hiszem annyja korhazba teszi,mert nem bir vele.muszaly szednie,maga erdekeben foleg.
2010. ápr. 9. 06:54
 46/46 anonim ***** válasza:
Nem szokott betegségtudatuk lenni.
2010. ápr. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!