Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » En vagyok a rossz ha ez nekem...

En vagyok a rossz ha ez nekem nem tetszik?

Figyelt kérdés
Ferjem (elso hazassagabol)25evesfia, barmikor felhivja este az apjat,hogy el johet e hozzank,evvel nincs semmi baj,de ez mindig este 8,9,10korul.van egy 1es fel eves fiunk,aki ilyenkor vacsi,furdetes,stb...meg en is kivagyok fingva az egesz napbol,vegre pihenhetnek,es akkor jon o,akar mikor.Na es a legnagyobb problema,hogy kemeny depresszioja van,halucinal,satanokat lat,meg stb..es igy eleg nehez vele egy helysegben lenni,foleg a kis fiamat feltem.mert barmikor elneveti magat,vagy nagyon mergesen nez.higyetek el nem semmi.na es ferjemnek mondtam,hogy nem orulok neki ha este barmikor eljon,megha beteg is,legyen szives elmagyarazni neki,hanykor van latogatas.ferjem megharagudott es elment vele ki.szepen probaltam neki magyarazni,nehogy megsertsem,de mindjart meghragszik.rosszul tettem?
2010. ápr. 2. 13:31
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
6%

A kérdés az,hogy mielött szült,beteg volt már a nagyfiú,illetve akkor is odajárkált?Mert ha igen,akkor végképp nincs min felháborodnia.

Sőt szégyelheti magát,hogy egy kisgyerekkel zsarolja a férjét.

2010. ápr. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
90%
Nem zsarolta, de nehogy már huszonévesen éjszaka mászkáljon oda amikor akar... Egy gyerekhez 2 ember kell, nem lehet zsarolni olyan könnyen vele... A férje meg egy faxfej ha nem fogja fel hogy a fiának orvos kell a kisfiának meg nyugalom és biztonság
2010. ápr. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
De gondoljatok már bele csak a fia. Ti mondatánot a gyereketeknek, hogy "na mostmár ne gyere hozzám" ?
2010. ápr. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
Egy "hagyd pihenni a kisöcsédet" még elmegy.
2010. ápr. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 A kérdező kommentje:
ot eve vagyunk hazasok,a fian ket evvel ezelott jott ki ez a betegseg,mindjart dokihoz lett veve,kapott tablettat,csak a gyerek nem akarja szedni,mert latomasokat lat,es valami satan azt mondja neki,hogy ne szedje mert megorul vagy mi.es most meg rosszabb mert nem szedi,mar az apja leteperte es ugy tomoszolte bele,anyja mar elme intezetbe akarja tenni.en tudom,hogy a ferjemnek nehez,sokaig turtem,de nem jo eza gyermekemnek sem,ezert kertemmeg,hogy talalkozzanak naluk,engem nem erdekel ha ott van a volt felesege,meg bizom benne.o sokaig azert felt oda menni,mert azt hitte en feltekeny lesszek.micsoda hulyeseg,tegnap megbeszeltuk vegre.en is hazautazok 2honapra magyarorszagra,legyen itt ket honapig minden nap az apjaval.csak ha ahaza jovunk az esti latogatasoknak nem orulnek.7ig barmikor johet,de ne keso este.koszonom a valaszokat
2010. ápr. 3. 05:04
 26/46 A kérdező kommentje:
fia nem tanul es nem is dolgozik,hisz hogyan is tudna.probalkozott,de a betegsege miatt mindig kidobtak,hosz ki turne,hogy akarmikor elmegy mert fel,vagy akarmikor elneveti magat,hirtelen felordit,meg ilyenek.szoval nehez neki,en ot znagyon sajnalom,mert szep fiu,kedves is,csak ez most igy nekem egy picit nehez,ha nem lenne a kicsi nemerdekelne.
2010. ápr. 3. 05:06
 27/46 A kérdező kommentje:
14:12 te akkora hulye vagy,hogy az mar faj.
2010. ápr. 3. 05:10
 28/46 A kérdező kommentje:
14:13hat ez az amitol felek,itt mindenki csak azt irja,hogy muszaly befogadnom,de mi,hogy ha bekattan?foleg mostanaban hallani ilyen gyilkossagokrol.es szerintem ilyen betegen nincs mit maszkalnia kint egyedul,megha fiu is,o beteg tablettat kene szednie,hogy latomasokat nelasson,es csak valakivel kene setalnia.ezt is mondtam a ferjemnek,hogy jobban kene ra vigyazni,megbeszeltuk.
2010. ápr. 3. 05:13
 29/46 A kérdező kommentje:
14:14ha a fia egeszseges lenne lelkileg,orulnek isneki,mert azelott nem volt semmi bajom vele,sot ha meg depreszios lenne is befogadnam,de o halucinal.egyszer amikro eljott,ugy nezett a fia,mintha megakarna olni,akkor a ferjem is megilyedett es mindjart haza is vitte.
2010. ápr. 3. 05:16
 30/46 A kérdező kommentje:
16:34koszonom,nalunk is mindig igy volt,en sem mentem a szuleimhez akarmikor,mindig szoltunk elore,ez ugy nez ki mindenutt mas akkor.de en ezt elvarom masoktol is.en sem megyek a mostoha anyamhoz csak ugy hirtelen.nem illo megha csalad is.de ezzel szemben en mindig befogadtam,de ez mar sok nekem.
2010. ápr. 3. 05:19
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!