Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » En vagyok a rossz ha ez nekem...

En vagyok a rossz ha ez nekem nem tetszik?

Figyelt kérdés
Ferjem (elso hazassagabol)25evesfia, barmikor felhivja este az apjat,hogy el johet e hozzank,evvel nincs semmi baj,de ez mindig este 8,9,10korul.van egy 1es fel eves fiunk,aki ilyenkor vacsi,furdetes,stb...meg en is kivagyok fingva az egesz napbol,vegre pihenhetnek,es akkor jon o,akar mikor.Na es a legnagyobb problema,hogy kemeny depresszioja van,halucinal,satanokat lat,meg stb..es igy eleg nehez vele egy helysegben lenni,foleg a kis fiamat feltem.mert barmikor elneveti magat,vagy nagyon mergesen nez.higyetek el nem semmi.na es ferjemnek mondtam,hogy nem orulok neki ha este barmikor eljon,megha beteg is,legyen szives elmagyarazni neki,hanykor van latogatas.ferjem megharagudott es elment vele ki.szepen probaltam neki magyarazni,nehogy megsertsem,de mindjart meghragszik.rosszul tettem?
2010. ápr. 2. 13:31
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem mondd meg a férjednek, 25 évesen nehogy már minden nap az apjához mászkáljon. Nincs jobb dolga? Mondd meg keményen a férjednek hogy nem fogod kockáztatni a kisgyereket egy hülye felnőtt miatt aki nem gondolkodik hogy nektek ott van a kicsi... Ha megsértődik is, legalább nem fog idejönni a fia
2010. ápr. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
86%
Képzeld magad a férjed helyzetébe. Lehet, hogy neked van igazad, de őt két tűz közé állítod, ahol tulajdonképpen választania kell, hogy melyik fiát "sérti meg"... És ez nem olyan könnyű.
2010. ápr. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
2%

minek kellett ilyen gázos családba szülni?

Ha majd a te gyereked fog halucinálni,akkor mit csinálsz?

2010. ápr. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem teljesen normalis a reagalasod. En se orulnek egy ilyen latogatonak este keson... Nem jar a srac pszichologushoz vagy ilyesmi? Probaljatok megbeszelni a dolgokat, senkinek se jo ez a helyzet. Persze, figyelj arra, h adj neki eleg idot, amikor johet, csak ragaszkodj egy idoponthoz, pl 8, ami utan mar nem nyitjatok ki az ajtot. Vagy a ferjed menjen el hozza, ha ez megoldhato.

Sok sikert! :)

2010. ápr. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
89%

Én megértelek téged is,hogy ez így húzós helyzet,meg persze félted a kicsit, viszont a párod viselkedése is érthető. Valószínű nem szeretné,hogy a fia úgy érezze, hogy ő most már ki lett szorítva,mert az "új"családja fontosabb. Ő is a fia, saját vére,gyermeke,akit szeret,gondolom szeretne mellette állni, vigyázni rá,törődni vele, akkor is,ha már felnőtt ez a fiú - főleg hogy beteg.


Kéne találnotok egy köztes megoldást(hisz saját fiát nem zárhatja ki,akkor se ha 9kor akar jönni) és szerintem ajánlatos lenne a fiút elküldeni orvoshoz,ha beteg. Ha kezelést kapna,lehet hogy meg is oldódna ez a probléma.

2010. ápr. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
84%

Pontosan ez 2 tűz!A fia és te a feleség a legszeretetteb lény számára!

És most ha forditva lenne gondolj bele!Az apjának mellette kell álljon a fiúnak

2010. ápr. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
79%

Kedves 13:45,

Te nagyon buta vagy. Gázos család? Az a srác beteg és nyilván lehetne kezelni. Pszichológusa/pszichiátere van? Ha nincs, akkor menjen el, mert ők segíthetnek. Ez meg nehéz kérdés, hogy kinek van igaza. Az is lehet, hogy azért van ott mert fél, hogy az új család miatt elveszíti az apját. Lekéne ülni vele megbeszélni, hogy ne este menjen, vagy akkor olyan 5-6körül. Meg találni neki is elfoglaltságot, hogy ne legyen ennyi ideje ennyi idősen. Tanul, dolgozik?

2010. ápr. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
88%
Nem a legjobb helyzet, de a srácnak súlyos gondjai vannak és szüksége van valakire. A legjobb lenne, ha együtt megbeszélnétek, hogy mi lenne a megoldás.
2010. ápr. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
20%
Hívhatná inkább az apját magához, ha már sürgős aznap este találkozniuk.
2010. ápr. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
62%
Gondolj már bele hát a fia. Nehogymár akkor mehessen csak amikor te mondod. A saját fiadnak is megfogod mondani, hogy csak ekkor meg akkor jöhetsz? A barátom is járkál az anyjához (21 éves). Teljesen mindegy hogy reggel hatkor megy, vagy este tízkor, ő akkoris örül neki. Az élettársának pedig nincs semmi baja vele.
2010. ápr. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!