Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » En vagyok a rossz ha ez nekem...

En vagyok a rossz ha ez nekem nem tetszik?

Figyelt kérdés
Ferjem (elso hazassagabol)25evesfia, barmikor felhivja este az apjat,hogy el johet e hozzank,evvel nincs semmi baj,de ez mindig este 8,9,10korul.van egy 1es fel eves fiunk,aki ilyenkor vacsi,furdetes,stb...meg en is kivagyok fingva az egesz napbol,vegre pihenhetnek,es akkor jon o,akar mikor.Na es a legnagyobb problema,hogy kemeny depresszioja van,halucinal,satanokat lat,meg stb..es igy eleg nehez vele egy helysegben lenni,foleg a kis fiamat feltem.mert barmikor elneveti magat,vagy nagyon mergesen nez.higyetek el nem semmi.na es ferjemnek mondtam,hogy nem orulok neki ha este barmikor eljon,megha beteg is,legyen szives elmagyarazni neki,hanykor van latogatas.ferjem megharagudott es elment vele ki.szepen probaltam neki magyarazni,nehogy megsertsem,de mindjart meghragszik.rosszul tettem?
2010. ápr. 2. 13:31
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:
19:34ugy latom,te ertedted meg a legjobban.koszonom.es vegre az apja is megertette,hogy a kisfiut kell vedeni,ugy,hogya nagyot ne sertsuk meg,es tudjunk segiteni rajta.azert jar el otthonrol este mert akkor jonnek elo foleg a latomasok.15kmert setal el egesz hozzank este.
2010. ápr. 3. 05:21
 32/46 anonim ***** válasza:
Szóval te terhes lettél annak ellenére,hogy már beteg lett a fiú....
2010. ápr. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 A kérdező kommentje:
hulyekkel nem irok.huzzal maskit idegesiteni ha megkerhetlek,ne irj mar ide.te vagy a tegnapi okoska mi?na legyszi ne irjal mar ide.nagyon koszi.
2010. ápr. 3. 11:01
 34/46 anonim ***** válasza:

2 éve és 3 hónapja lett terhes, a fiatalember pedig 2 éve lett beteg. Valószínűleg a gyereket még tervezték is előtte, szóval nem láthatta előre a pszichobátyust.

Ha jól számolok.


Az a baj a pszichotikus betegekkel, hogy amikor szedik a gyógyszert, akkor normálisnak gondolják magukat, és ezért nem szedik tovább... Ördögi kör.

2010. ápr. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 A kérdező kommentje:
akkor is meglett volna a gyerek ha tudtam volna rola.a fia 4eve beteg,de eleinte szedte a tablettat,nem jott ki rajta ugy mint most.meg dolgozott is.es alig alig jart hozzank,fel evben egyszer ha.elte az eletet.hat merte szulhetnek gyereket,ha nekem meg nincs.vartam volna mig kigyogyul?vicces...
2010. ápr. 3. 12:30
 36/46 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezaz! Nehogy már ő várjon a gyerekkel 10-20 évig mert az a gyerek beteg és lehet hogy soha nem gyógyul meg, akkor ezért ne lehessen öröme az életben? annyi hülye ember van itt aki ilyeneket írogat hogy minek szült, qrva anyádért minek! mert a gyereknél mint már írtam nincs fontosabb és jobb az életben
2010. ápr. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
0%

na látod utolsó ezt a férje is így gondolja..a gyereknél nincs fontosabb..

Arról meg ne is beszéljünk,hogy egy középkorú férfi mennyire akar egy síró csecsemőt,ha már felnőtt gyermeke van...

Mit gondolsz,minek küldi haza a kérdezőt két hónapra?..ami sokkal tovább fog tartani?

Naná,hogy esténként elmegy otthonról a 25 éves fiával,még az is kiderülhet,hogy ő hivja minden estére oda...

2010. ápr. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
49%
Hogy lehet valaki ennyire bunkó mint te utolsó! Gondolom akarja a férje a kisgyereket, te vagy csak olyan r*hadék utolsó sz*rházi hogy eldobnád a kisgyereked mert kit érdekel van már egy 25 éves alapon!! Az ilyeneket kéne felakasztani tudod?!
2010. ápr. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
Nem kellene szabadon járkálnia, ha veszélyes. Ha csak furcsa lenne, hát istenem, sokfélék vagyunk.
2010. ápr. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
0%

Miért én vagyok bunkó?

Miért nem az,aki a romokban álló kapcsolatáért egy beteg embert okol?

2010. ápr. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!