Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » En vagyok a rossz ha ez nekem...

En vagyok a rossz ha ez nekem nem tetszik?

Figyelt kérdés
Ferjem (elso hazassagabol)25evesfia, barmikor felhivja este az apjat,hogy el johet e hozzank,evvel nincs semmi baj,de ez mindig este 8,9,10korul.van egy 1es fel eves fiunk,aki ilyenkor vacsi,furdetes,stb...meg en is kivagyok fingva az egesz napbol,vegre pihenhetnek,es akkor jon o,akar mikor.Na es a legnagyobb problema,hogy kemeny depresszioja van,halucinal,satanokat lat,meg stb..es igy eleg nehez vele egy helysegben lenni,foleg a kis fiamat feltem.mert barmikor elneveti magat,vagy nagyon mergesen nez.higyetek el nem semmi.na es ferjemnek mondtam,hogy nem orulok neki ha este barmikor eljon,megha beteg is,legyen szives elmagyarazni neki,hanykor van latogatas.ferjem megharagudott es elment vele ki.szepen probaltam neki magyarazni,nehogy megsertsem,de mindjart meghragszik.rosszul tettem?
2010. ápr. 2. 13:31
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
55%
Ja és még annyit, hogy az a nő ki is vágná a pasiját, ha egy rossz megjegyzést is tenne a fiára.
2010. ápr. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
67%

Az egy dolog h neked nem tetszik.De az én véleményem szerint el kell tűrnöd ezeket a dolgokat, hiszen az apja.És amúgy sajnállak tényleg, de inkább hallgass és tűrj, emiatt hiába vesztek össze a férjeddel, hiszen neki kötelessége a fiát meghallgatni "akármikor" is.

Sok kitartást kivánok!!

2010. ápr. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
42%
Sajnos, de nem csak te létezel a világon. Neki van még egy fia, aki ráadásul a segítségére szorul, így tényleg te vagy a rossz, mert megpróbálod megtiltani, hogy akkor menjen hozzátok, amikor akarna. a 7 vagy 8 óra egyáltalán nem késő. Ha éjjel egyről lenne szó, akkor még megértenélek. Meg akarsz neki szabni egy látogatási időt??? Mi vagy te, bíró?
2010. ápr. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
3%

13.53:dehogy,csak próbáltam a kérdező szintjére lesüllyedni.

Ha nem tetszik neki,hogy a férje fia odamászkál,miért nem szült olyannak,akinek nincs gyereke.Az biztos nem mászkálna oda.

Egyébként bírom ezeket a nőket,hozzámegy egy pasihoz,mert azt hiszi,hogy megfogta az istenlábát,aztán ha kiderül,hogy istenlábához van járulék,netán büdös is,akkor meg fel van háborodva...

2010. ápr. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
53%
Ha valóban hallucinál, életveszélyes! Bármikor jöhet olyan látomása, amit végrehajtás követhet. /lsd.legutóbbi gyilkosságok/ Inkább kezeltetni kellee ezt a fiút és csak olyankor fogadni /nappal/, mikor az édesapja is otthon van.
2010. ápr. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
Én 20 éves vagyok de nagyon imádom anyukámat és apukámatés ha ugy van már reggel hivom este pedig egyetem és munka után ha zürös napom volt hozzá megyek mert hát mégis csak ő az anyukám és az apukám aki mindig minden körülmények között megért és szeret. Nem igazán örülnék ha ebbe valaki beleszólna. Te mikor megismerkedtetek tudtad hogy van gyereke igy fogadtad el. Szóval el kell viselned hogy a férjednek az a gyerek ugyan olyan mint neked a sajátod. Amugy pedig igy hogy beteg szegény még nagyobb szüksége van az apjára. Neked csak támogatni van jogod nem bele szólni az életükbe.
2010. ápr. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
Sátán látás, nem drogozik ez a gyerek?
2010. ápr. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
59%

25éves vagyok, már külön élek anyáméktól, nincs kisgyerek, de akkoris este 8után már nem szoktam látogatóba menni.

De ha beteg meg lehet érteni,h félti. Főleg ha tényleg nagy lenne a gond és a kérésed miatt nem jönne, és utána történne vmi komoly, akkor magadat hibáztatnád...

Próbáljatok vmi közös nevezőre jutni.

2010. ápr. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
87%
25 évesen már nem járkáltam anyámékhoz este nyolc után (ami azt illeti 20 évesen se). Ti külön család vagytok, akiknek szokásai vannak, amihez illik alkalmazkodni egy olyannak, aki nem él veletek. És most itt nem azon van a hangsúly, hogy a férjed fia, hanem azon, hogy ő nem ott él. Én mindig szóltam a szüleimnek előre, ha hazamentem, őket is idegesítette, ha csak úgy minden nélkül, váratlanul beállítottam (mondjuk nem nagyon volt ilyen, esetleg egyszer-kétszer, még 18-20 éves kor között). Pedig nekem egyik sem volt mostoha. Én megértem, hogy idegesít, pláne kisgyerek mellett, akinek meghatározott napirendje van. Viszont a fiú szerintem nem tudja felmérni normálisan a helyzetet, mert beteg... és itt ez a gond, mert egy egészségessel meg tudnád ezeket a dolgokat beszélni. Az viszont érthető, ha az apa a beteg fia mellett áll. A fiú amúgy hol lakik? Nem lenne megoldás, ha az apa menne hozzá?
2010. ápr. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
78%
14:04! nem az a lényeg hogy a kérdező akarja-e vagy nem, hanem az hogy a kisgyereket zavarja, illetve életveszélyes, sőt szerintem drogozik a gyerek... a kisgyerek az első nem az hogy megsértődik az apjára gondolkodjatok már. nincs fontosabb a kicsinél
2010. ápr. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!