Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, ha egy anya nem...

Az normális, ha egy anya nem látja szépnek a gyermekeit?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert az édesanyám szerint én (15) és a húgom (3)csúnyák vagyunk. Szerinte még a szomszéd kislánya is szebb.

Én nem tartom ezt normálisnak, mivel olyan csúnya babák vannak és az anya oda meg vissza van értük. Azt mondjuk belátom, hogy én nem vagyok a legszebb, de a testvérem szerintem egy kis tündér.


2010. márc. 31. 16:06
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
62%
szia.én teszek más véleményére.nekem két lányom van és ők a legszebbek a világon.nekem ők a legszebbek.
2010. márc. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem akit szeretünk, azt mindig szépnek látjuk.

És a másik, ha anyukád mégsem lát olyan szépnek téged, meg a húgodat, nagyon csúnya dolog tőle, hogy ki is mondja....!

2010. márc. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nem tudsz mutatni egy közös képet a tesóddal? Kíváncsi lennék azért, hogy anyukád mire mondja, hogy nem vagytok szépek.
2010. márc. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
76%
Miért ne lenne normális? akármennyire szeretek valakit, ha csúnya attól még csúnya. Max ha szeretem nem mondom neki hogy csúnya, de akkor már azt sem hogy de szép...
2010. márc. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem normális. Egy felnőtt nő, anya, gyerekkorban van elájulva a gyermekeitől és tartja a legszebbnek. Ez így természetes. De ha már nagyobb gyerekről beszélünk, attól még láthatja, hogy az a gyerek "nem szép"...attól még ugyanúgy szereti, és imádja és az övé. De attól még nem vak, és észre fogja venni, ha mondjuk elállnak a fülei, és nem fogja azt gondolni, hogy ő a legszebb.Az ő dolga, hogy szeressen, ellásson és megvédjen minket....nővérem is mindig húsosabb volt a kelleténél, és nem öltözött nőiesen, anyum mindig is szóvá tette ezt neki. Engem meg azért dícsért, mert én nőiesen öltözködött, de a hajamért mindig haragudott, ha összefogva hordtam, mert szerinte úgy nem szép.
2010. márc. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%

Az nem szép anyukádtól,hogy csunyának nevez titeket.

De az sem normális,ha az anyukák imádják,a legszebbnek,életük egyetlen értelmének tartják őket.

Minden kisbaba aranyos,szeretni való,az anyukának a legkedvesebb,de nem biztos,hogy ő a legszebb.Azért van annyi elviselhetetlen,beképzelt tini,mert az anyujától azt hallja,hogy ő a legszebb,legokosabb.

Szeressük a gyerekünket,de ne legyünk elfogultak vele szemben.

2010. márc. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:

Elgondolkoztam, hogy mi is lehet a probléma, vagy honnan is indulhatott ez az egész.

Talán akkor kezdődött minden, amikor édesapám leszokott a cigiről (?bár ez nem tűnik túl logikusnak).

Esetleg akkor, amikor húgom "leszokott a ciciről".

Vagy talán akkor, amikor külön szobám lett, de előtte a húgommal "laktam".

Erről fogalmam sincs, hogy mi történhetett, de ez olyan 2 éve van.

Amúgy félelmetesen viselkedik velünk. Amikor vendégségbe megyünk és dicsérnek minket, hogy milyen szép zöld szemeink vannak, akkor anyukám erőltetett mosollyal az arcán simogatja a hátunkat. Eljátssza a tökéletes anyát, pedig otthon "bánt" minket. Gyakran megy a következő is:

Múltkor hajpánt volt a hajamban és elkezdett kiabálni nekem a földszintről az emeletre, hogy azonnal menjek le, mert nagyon csúnya vagyok ezzel a "sz@rral" a fejemen. Aztán elkezdte befonni a hajam, de rettenetesen húzta és akkor is ilyen furcsa, erőltetett, félelmetes mosolya volt. Utána begumizta, felugrott és valami olyasmit mondott, hogy: reménytelen.


Az engem nem bánt, hogy csúnyának tart és hogy direkt fájdalmat okoz. Attól félek, hogy a húgommal valami baj lesz. Meg az is fáj egy kicsit, hogy apukám végig nézi. Mintha teljesen megváltozott volna minden. Olyanok, mint a robotok.

2010. márc. 31. 19:25
 28/38 anonim ***** válasza:
91%
hát anyukád nyilván nincs megelégedve magával, nyilván egy nem olyan szép nőnek nem olyan szép gyereke lesz, ez genetika, te meg nem tehetsz róla,h hozzá dobott le a gólya...
2010. márc. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
70%

Ahogy leírod, elég félelmetes a muterod, és sztem nem is százas. Tuti hogy van valami agyi defektje... Pszichiáterhez kéne mennie, de gondolom magától úgyse fog... Remélem változni fog a helyzet, de én egy ilyen anyától menekülnék, csak hát szegény húgod...

Apátok nem tud tenni valamit? Mondjuk jól leüvölteni a fejét?

2010. márc. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi lehet, de sajnállak titeket :(

Az apukád is ilyen? vagy ő magatokra hagy? Én is úgy tudom, hogy a szülőknek mindig a saját gyerekük a legszebb. Próbáltál már beszélni vele/velük vagy nem is lehet?

2010. ápr. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!