Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, ha egy anya nem...

Az normális, ha egy anya nem látja szépnek a gyermekeit?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert az édesanyám szerint én (15) és a húgom (3)csúnyák vagyunk. Szerinte még a szomszéd kislánya is szebb.

Én nem tartom ezt normálisnak, mivel olyan csúnya babák vannak és az anya oda meg vissza van értük. Azt mondjuk belátom, hogy én nem vagyok a legszebb, de a testvérem szerintem egy kis tündér.


2010. márc. 31. 16:06
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
88%
Sztem van.Nekem 2 fiam van,de picinek egyik sem volt szép(legfeljebb helyes baba).Amikor vki azt mondta,hogy jaj,de szép,én mondtam,hogy köszi,ne udvariaskodj,én is látok,amit látok.A nagy már kamasz,nagyon jó kis helyes,jóképű pasi lett belőle(de nem az az igazi SZÉP pasi!),a kicsi lassan 2 éves...na,ő az az igazi húúúú,de szép kisfiú vagy(kék szem,szőke,loknis haj)!Ráadásul nagyon kedves,csibész kisfiú.DE!!!!Én úgy gondolom,még Ő is változhat,és egyáltalán nem vagyok "elszállva" Tőlük!És amikor a nagy megkérdezi,hogy mi a véleményem,még ha számára negatív is,én őszintén megmondom!
2010. márc. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem normális legallábis(reális)lehet, mert ha valaki csúnya és az anya szépnek mondja akkor az anya végülis hazudik a gyereknek,társkeresők jellemző mondata:szépnek mondott...=anyukám szerint szép vagyok... és mégis egyedül van.És lehet,hogy anyud a stilusodra céloz...A tesódra nincs ötletem.
2010. márc. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tuti van ilyen. Szilveszterkor 1 külföldi pár is volt a buliban ahol voltunk, lányom akkor 16 hónapos volt én 20 hetes terhes és azt mondta a csaj, hogy ha ilyen szép lenne a gyereke mint a miénk akkor ő is vállalt volna még. Lányom szőke, kék szem, pici törékeny alkatú tündérke, az ő fia meg sötét szem, haj és kövér, bár volt már vagy 8 éves, de nem az a kövér hülye gyerek. Korához képest abszolút intelligens, nagyon normális kiskölyök.

Ez olyan furcsán jött ki, hogy megkérdeztem, hogy közös e a gyerek, mert ez sem volt egyértelmű ahogy mondta. A végén nekem volt ciki hogy ezt megkérdeztem.

2010. márc. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
81%
Én most várom az első pici babámat,de biztos vagyok benne,hogy akár milyen is lesz a külseje nekem ö lesz a legszebb legédesebb kisgyerek a világon!Elsem tudom képzelni egy anya hogy láthatja csúnyának a gyermekét!
2010. márc. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem, hogy ez bant teged es ha meg valaki nagyon csunya is, szerintem nem mondjak igy a szemebe, ha normalisabb a szulo. Lehet, hogy anyukad tul kritikus mindenkivel, mindenkinek csak a kulsejet nezi vagy mergeben mond ilyeneket. Szerintem az tenyleg nem art, ha egy szulo nem veszti el a realitas erzeket. Magyarul nem azt mondogatja maganak, hogy az o gyerekenel nincs szebb a vilagon, hanem azt, hogy szamara nincs szebb es jobb. De ez, amit irsz, a masik veglet es nem veletek van gond, hanem anyukad felfogasaval...felszines ember anyukad, aki a kulsosegekkel nagyon sokat foglalkozik? Mert lehet, hogy ezert akarhogy nezhettek ki, sosem lesz veletek elegedett. Ha felszines, probald neki megmutatni az elet mas oldalait is, hogy ne a kulsovel foglalkozzon mindig.
2010. márc. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 17 éves fiam van,így nagyon nem tudom magamhoz hasonlítani...Kicsinek kiköpött én voltam,és számomra ő volt a legszebb kisfiú..17 éves fiút ha anyaként nézek rá jóképűnek tartok,de vannak hibái..

Inkább úgy mondom,hogyha egy férfi akinek ugyanolyan tulajdonságai lennének mint a fiamnak nem hiszem,hogy járnék vele..(elég akaratos,nehezen kezelhető,és egoista)

Szóval egy jó szülő tud külső szemmel is látni,és ha kell őszinte is lenni...

2010. márc. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
95%
Én annyira imádom a lányomat meg tudnék érte dögleni, de nem vok elfogult. Amikor megszületett átlagos csecsemőnek láttam, se nem szép, se nem csúnya. Aztán ahogy elkezdett nőni egyre szebb lett. most 2 éves de szimplán "csak" szépnek látom (egyébként tényleg az :)). De nem szoktam hangoztatni, mert, nem akarom, hogy azt érezze, hogy ez a legfőbb erény. Azt is észreveszem, hogy vannak kislányok, akik szebbek nála. Én mondjuk tudatosan nem akarok abba a hibába esni, mint 1-2 ismerősöm, akik elviszik reklámfotózásra a kislányukat, mondván, hogy milyen szép, miközben szerencsétlen gyerek olyan rút...És abban sem igazán hiszek, hogy nincs csúnya gyerek. De van és hülye is van, nincs mit szépíteni a dolgon. Az meg a másik, hogy láttam én olyat, nem is egyet, hogy a tényleg nagyon szép kislány 11-12 éves korára olyan csúnya lett..., és persze láttam már a fordítottját is. Mindenesetre én sosem mondanék olyat a gyerekemnek, hogy csúnya az biztos.
2010. márc. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%
16.58-as!Tökéletesen egyet értek Veled,fel is pontoztalak(engem ugyan lepontoztak,a 16.33-as vagyok.)Én is imádom agyer3ekeimet,elfogult is vagyok(egy bizonyos mértékig),de nem vagyok vak,és irreális!
2010. márc. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim válasza:
78%
Nem, ez tuti nem normális jelenség! Ez nagyon furcsa...uhh, mindenképpen beszélnie kéne egy szakemberrel!
2010. márc. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%
Én máshogy közelítem meg ezt a helyzetet. A gyermekem valóban egy nagyon szép baba volt, és tiniként is az volt. Majd úgy 12 évesen azt mondta nekem, anya én olyan csúnya vagyok, persze xy milyen szép, az iskolában is mindenki szépnek tartja, körbe ajnározza. Megnyugtattam a gyermeket, ne aggódj, változni fog, mint ahogy minden gyermek. És egyáltalán nem rosszindulatúlag mondtam ezt neki. Teltek az évek a lányomból gyönyörű egzotikus nő lett, akire pedig irigykedett elzülött, Elszaladt vele a csikó a szépsége miatt, hiszen a nagy dicséretbe beképzelt lett és cserélte a pasikat. Tehát aki szép ne szálljon el magától, mert a szépség mellet azért legyen erkölcsi tartás és nem üresfejüség.
2010. márc. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!