Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti minek örülnétek...

Lányok, ti minek örülnétek jobban egy öcsikének vagy egy bátyuskának?

Figyelt kérdés
Indokoljátok meg is ha lehet! Köszönöm :)
2010. márc. 31. 13:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Bátyuska!!Aki megvéd mindentől! És biztonságot nyújt esetleg bizonyos helyzetekben!
2010. márc. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
nekem van 2 báttyám és én inkább rájuk szavazok.
2010. márc. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
Öcsém van, de nem bánnám, ha lenne egy bátyám is :) Akkor lehetnének helyes, jó pasi haverjai :D
2010. márc. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%

Nekem van egy bátyám akit nagyon szeretek viszont, mindig is szerettem volna egy öcsit. Nem tudom miért de húginak annyira nem örültem volna de, mivel én vagyok a legkisebb a családban ezért nekem már kistestvér nem jutott. :D


21/L

2010. márc. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
Én már nem vagyok lány(37 éves,2 fiú gyerek anyukája),de egy másfél évvel idősebb bátyám van...a világ legjobb dolga!Mindig mindenhova elengedtek,mert Vele mentem.Ő szívesen vitt magával,mert ha én mindenben őt követtem(ha később mentünk haza,én nem indultam el,hanem bevártam őt,vállalván otthon a balhét,ha valakit "kóstolgattunk" elég volt,ha rám kacsintott,vettem a lapot,stb.)A mai napig nagyon-nagyon jó kapcsolatban vagyunk,a nagyobbik fiamnak Ő a keresztapja.Szeretnék még egy gyereket,és jó lenne ha kislány lenne,mert biztos vagyok benne,hogy hasonló jó emlékeket őrizne a gyerekkoráról(a családomban mindenhol vannak testvérek,unokatestvérek,és mindenhol nagyon jó a kapcsolat).
2010. márc. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Én a bátyót választanám, a nagy bátyuska,aki megvéd mindentől :) persze ez azért nem megvalósítható :)


amúgy nővér is néha jól jött volna,aki ellát pasizási tippekkel meg sminktanácsokkal meg ilyesmi :) de unokanővérem kéznél volt :)


22/L

2010. márc. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
58%
Egy batyot, aki megved es kiall mellettem:)
2010. márc. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
58%
Batyam van, aki 5 evvel idosebb. Vele mehettem eloszor bulizni, a mai napig is eljarunk egyutt. 2 nagy szerelmemet is rajta keresztul ismertem meg, szoval en a batyokra szavazok. :)
2010. márc. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
inkább egyik se, egyke szeretnék lenni
2010. márc. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyke szeretnék lenni, amúgy meg nővéreim vannak.
2010. márc. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!