Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet változtatni ezen?

Hogyan lehet változtatni ezen?

Figyelt kérdés
A szüleim elég maradiak... (már) 15 éves vagyok de még mindig jönnek az ilyen dedós dolgokkal hogy eltiltás meg ilyenek. és teljesen igazságtalanok velem szemben :( továbbá mostanában egyre több vitánk van és nem tudunk dűlőre jutni.sok a problémám így is és a családtól se kapok támogatást.szeretnék elmenni hétvégén egy buliba ahol ott aludnék barátokkal...d ilyet még sose engedtek meg.mit javasoltok? LÉCCI SEGÍTSETEK! :(
2010. márc. 30. 21:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha most szobafogságon vagy, nem valószínű, hogy el fognak engedni, de egy próbát megér. Mondjuk, ha normálisan viselkedsz velük és nem feleselsz vissza, megcsinálod, amit mondanak (esetleg besegítesz a házimunkába), akkor talán van egy csöppnyi esélyed.


Ne csodálkozz azon, hogy féltenek. Ők a szüleid, mivel még gyerek vagy, ők tartoznak felelősséggel irántad. S hidd el, még ha úgy is tűnik, nem akarnak ők neked rosszat.


A tavaszi szünetről meg csak annyit, hogy vegyél ki pár dvd-t, hívd át a barátnőidet, társasozzatok, beszélgessetek, vegyél ki néhány jó könyvet, olvass, pihenj, menjetek kirándulni, akár a családdal is lehet közös programot kitalálni, hátha megenyhülnének.

2010. márc. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem maradiak csak féltenek. Örülj neki hogy ilyen szüleid vannak. Próbálnak megóvni a rossz döntésektől. Légy türelemmel tanulj rendesen és tiszteld őket. Meglásd meglesz az eredménye.
2010. márc. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

tisztában vagyok hogy vanak kötelességeim és teljesítem is őket ahogy tudom de nem mindenben vagyok zseni hogy megértsem és felfogjam ilyen rövid idő alatt. nem vagyok egy rossz tanuló,de szerintem érthető hogy becsúszik pár rossz jegy. nálam a szobafogság olyan,hogy hozzám se jöhetnek és én se mehetek még rokonokhoz se.

2010. márc. 31. 14:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!