Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden férfi ilyen? -hogy...

Minden férfi ilyen? -hogy vegyem rá, hogy sürgősen doki kell?

Figyelt kérdés

Párom a cukorbetegség minden tünetét produkálja,de nem hajlandó orvoshoz menni.Próbáltam szépen,próbáltam kevésé szépen,de szerinte nincs semmi baja,csak a streszz,majd elmulik.Saját dokimmal beszéltem,megerősitett abban,amit sejtettem magamtól is,(öreg orvosok látatlanban megmondják mi az ember baja),de páromat nem érdekli,ő azért nem vesz ki szabadságot,hogy megvizsgálják...

Ti hogy veszitek rá a párotokat?


2010. márc. 27. 08:47
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
nahh, sikerült valamit tenned?
2010. ápr. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 A kérdező kommentje:

igen,megmértük,15 körüli volt...egy "naés? akkorse megyek orvoshoz," volt a reakcio rá...

sokra mentem azzal,hogy tudom,hogy magas,eddigis tudtam szám nélkül...

2010. ápr. 17. 10:53
 43/48 anonim ***** válasza:
Ezt az értéket egyébként mikor mértétek?
2010. ápr. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 A kérdező kommentje:

reggel

kaja és minden előtt,szál cigi után...

2010. ápr. 19. 06:21
 45/48 anonim ***** válasza:
Én azt mondanám neki, ha nem megyek orvoshoz felejtsen el... Tényleg megvárja míg kómába kerül?
2010. ápr. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 A kérdező kommentje:

amig "elviselhetetlen" baja nem mutatkozik,magától nem megy dokihoz...

ez "csak" egy szám neki...

(bár nemtudom mennyire sok ez,de több mint ami kellene az biztos)


nemtudok vele mit kezdeni

2010. ápr. 19. 08:30
 47/48 anonim ***** válasza:

Amikor "elviselhetetlen baja",bekövetkezik akkor már késő less.

Most alakulnak ki a szövődmények, minél később megy dokihoz, annál nagyobb árat fog fizetni.Két-három év, ilyen cukorral elég, hogy emberi ronccsá váljon.Ilyen cukorral sikerült elérnem, hogy az ondósejtek termelődnek,de nem áll fel.Ha még működik a párodnak, és nem akar úgy járni, mint én, irány a doki, de sürgősen.

2010. ápr. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 A kérdező kommentje:

ugyanott vagyok ahol a kérdés kiirásakor (meg ahol a part szakad)...és erre hogy vegyem rá?

őszintén szolva kezdek belefáradni...

2010. ápr. 19. 11:31
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!