Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden férfi ilyen? -hogy...

Minden férfi ilyen? -hogy vegyem rá, hogy sürgősen doki kell?

Figyelt kérdés

Párom a cukorbetegség minden tünetét produkálja,de nem hajlandó orvoshoz menni.Próbáltam szépen,próbáltam kevésé szépen,de szerinte nincs semmi baja,csak a streszz,majd elmulik.Saját dokimmal beszéltem,megerősitett abban,amit sejtettem magamtól is,(öreg orvosok látatlanban megmondják mi az ember baja),de páromat nem érdekli,ő azért nem vesz ki szabadságot,hogy megvizsgálják...

Ti hogy veszitek rá a párotokat?


2010. márc. 27. 08:47
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
41%
Azért, ha lehet ne legyünk már h*lyék. A napi folyadék bevitel a testtömegöl függ. Ha a kérdező párja 120kg akkor teljesen normális napi 5-6 liter. És pont az terheli meg a szívét és a veséjét, ha nem iszik elég vizet.....
2010. márc. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 A kérdező kommentje:

105 kiló,és nem normális ennyit inni

(mostohafaterom 110kilósan sem iszik 2 liternél többet)


ennyi folyadék nyáron oké csak...de messziről sincs nyár...

2010. márc. 28. 09:09
 23/48 anonim ***** válasza:
100%
Lehet már túl vagytok mindenen, én kíváncsi lennék hogy alakult a sorsotok. Vércukrot nem minden patikában mérnek, de ha beírod google-ba kifogja dobni a hozzátok legközelebbit. Mindenképpen menjetek el. Lelki terror, ha más nem hat!
2010. ápr. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 A kérdező kommentje:

gyógyszertárban mérnek,de nem volt hajlandó lemenni...

igy hétfő késő délutánra a háziorvost lehivtam-meglepetésnek.

Párom mikor meglátta,mint az egér amelyik macskát lát...

haza se jött csak nagyonkésőn,azota duzzog,hogy mit képzelek...mint egy sértett ovis...

pedig reggelente nagyon nincs jol...


probálom normális kajával kompenzálni,de tegnap is...zöldséges kaja,meglátta,és lement mekibe enni...


nemtudom mit kezdhetnék vele,se szép,se csunya szo nem használ...

2010. ápr. 4. 11:03
 25/48 anonim ***** válasza:
0%
Itt az ideje, hogy lecseréld az idióta "párodat" egy normális emberre. Az interneten van egy csomó társkereső.
2010. ápr. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 A kérdező kommentje:

nem szorulnék netes társkeresőre,minden egoizmus nélkül mondhatom,h csinos vagyok és jó társaság,pár napon belül találnék mást ha ahhoz lenne kedvem,de eszem ágában nincs kitenni páromat...

önfejű,makacs,nem látja be ha vmi nem oké,de ezzel együtt is szeretem...

csak féltem...

2010. ápr. 4. 11:29
 27/48 anonim ***** válasza:
09:09: Itt látszik, hogy milyen sötét vagy. Szerinted egy 40 kilós "törpének" annyi a napi folyadék szükséglete mint egy 105 kg-os "óriásnak"? Józan paraszti ész.... Az meg a mostohaapád baja lesz (vagy lehet már most is az), ha 120 kilósan csak 2 liter vizet iszik.
2010. ápr. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
naponta....
2010. ápr. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem hagyd majd ő el dönti mit akar ha majd nagyon szarul lesz el megy az ne félj.Nem olyan kő kemények ők mint ahogy elő adják magukat,majd ha a diabétesz kóma közeli állapotba kerül majd ő fog könyörögni hogy hívd a mentőt.De vajon ha te lennél beteg ő könyörögne neked hogy menj dokihoz?Megmondom őszintén hogy én azért nem könyörgök a páromnak hogy mennyen el orvoshoz mert tudom hogy ő azt sem venné észre hogy ha két fejem nőne nem hogy azt hogy beteg vagyok.Meg én úgy vagyok vele hogy mindenki magáért felel,felnőtt ember.
2010. ápr. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 A kérdező kommentje:

ő rögtön észreveszi,hogy bajom van,gyógyszerért megy nekem,ügyeletre visz,sőt,nőgyógyászra mindig ő hivja fel a figyelmem,gyógyszerem is számon tartja,meg ha beteg vagyok,akkor türelmesebb,ágyba hozza a kaját,elintézi nekem amit tud...

saját magával nem foglalkozik,szemészetre is már csak akkor tudtam elrángatni,amikor felborult kocsival..bár akkor sem látta be,h a szeme miatt,csak hallgatólagos beleegyezett,h szemüveg...

2010. ápr. 4. 13:54
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!