Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el hogy emberszám...

Hogyan érjem el hogy emberszámba vegyen?

Figyelt kérdés

Párommal 6 éve vagyunk együtt, 4 éve együtt is lakunk. Imádom, de úgy érzem semmibe vesz. Sokat bánt, hol szándékosan, hol nem, persze sosem üt meg, csak lelkileg. Ha vitázunk a vége az hogy érzelmileg zsarol, ha én mondok valamit kiröhög és azt mondja úgy sem hagynám ott. És végül is igaza is van, hisz már írtam nagyon szeretem. Tudom, látom és érzem próbál változtatni, változni de hiába. Vannak jobb napjai de a végén azt is elrontja valami sértő beszólással. Arról meg már nem is merek álmodni hogy bocsánatot kérjen miatta.

Tudom én sem vagyok szent, nem csak miatta nem olyan a kapcsolat mint rég..A kérdésem nem az lenne, hogy elhagyjam-e, hanem hogy mit tudnék tenni, hogy komolyan vegyen és végre becsüljön?


2010. márc. 26. 23:03
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Anyám az életét tette tönkre azzal, hogy egy ilyen már ne haragudj de józan bolondhoz ment hozzá miután elvált apámtól. Hogyan írhatnék neked biztatást, ha látom egy önimádó téged lealázó emberhez kötődsz? Ha 6 év alatt nem sikerült elérned azt, hogy társnak tekintsen....hát nem akarlak elkeseríteni. Anyámnak azóta jó, amióta meg tud minket látogatni - sajnos messze tőle élünk. Idén Vegasba vittük el és a Canyonba is magángéppel...hazamegy, a férje aki Bulgarián kívül soha máshol nem volt, jobban fogja tudni nálla mi a dörgés arrafelé. Mindíg kinyílik a bicska a zsebemben a férje ostobasága miatt.

Nagyon szépen kérlek, légy jí magadhoz. Tudom, hogy nem ezt szeretnéd hallani, hiszen világosan leírtad...mégis. Pattanj rá egy trampolinra és dobbants minnél messzebb, annál jobb. Mikor rájössz, hogy vannak olyanok akik téged egyenlő embernek tekintenek...hidd el a világ nem lesz ennyire nyomorúságos.

2010. márc. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Adj neki ultimátumot és tartsd magad hozzá. Vagy megváltozik, vagy viszlát. Ebben a kapcsolatban csak Te szívsz.Ha érdekelnéd őt már megváltozott volna.Ne tedd tönkre az életedet senki hülyeség miatt.
2010. márc. 27. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam el az összes hozzászólást, csak egy kis történetet szeretnék megosztani veled.

Kísértetiesen hasonló volt a sorsom két évvel ezelőtt. Bár ez a dolog "csak" 4 évig tartott. Megalázott, semmibe sem vett, gyakorlatilag egy nullának nézett. És amikor az embernek sokáig mondják, hogy hülye, akkor egy idő után el is hiszi.

Nem vettem tudomást az engem körülvevő értékes férfiakról, mert nekem csak ő volt.

Azt hittem, hogy baromira szerelmes vagyok és majd én megváltoztatom, majd miattam változni fog. Aha. Függtem tőle.

Nagyon sokan rágták a fülem , a családom, a barátaim, hagyjam már ott, de nem,mert biztos voltam abban, hogy ők nem érzik azt amit én, nem ismerik őt eléggé.

És tudod mi a vicces? Egyik reggel felébredtem, felhívtam, hogy találkozzunk, és szakítottam. Nem volt semmi megelőző ok, sőt nem is volt "tervben", de valahogy éreztem,hogy megérett rá a dolog, és képes vagyok ezt megtenni.

Mit csinált? Kiröhögött.

Aztán eltelt két hét, és jöttek az sms-ek, a telefonhívások, a könyörgés. A duma, hogy ő már megvette a jegygyűrűt, és hogy én hogy hagyhatom el.

Tudod mit éreztem? Mérhetetlen szánalmat iránta,és hatalmas nagy megkönnyebbülést.

Azóta boldogan éldegélek, és néha eszembe jut, hogy lehettem ekkora idióta, hogy 4 évet az életemből áldoztam egy ilyen emberre. De tanulópénznek tökéletes volt.

Ha egy kapcsolat átfordul egy olyan irányba, hogy az egyik fél már direkt bántja a másikat, ez általában nem szokott jól végződni.

Nem lehet egy olyan embert gyökeresen megváltoztatni, aki nem akar változni.

Sok erőt kívánok neked!

2010. márc. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Ha szeretne, ez magától menne, igyekezet nélkül.
2010. márc. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
59%

Jézusom! Elég drága még tanulópénznek is 4 hónap, de 4 év az már sajnálatra méltó!


Benned kedves kérdező, egy csöppnyi tartás sincs, és valójában magadat sem becsülöd.

Tudod te is, hogy téged ez a linkóci alak nem szeret! Akkor mi a f*szt akarsz mégis tőle?

Én átgondolnám ezt az egészet és egyik nap mosolyogva megjegyezném, hogy elköltözök, mert nem szeretlek már. Nincs semmi értelme. És otthagynám. És később azért elárulnám neki, hogy találkoztam egy nagyon értékes emberrel, és valójában ezért:)

Ez a kötsög megérdemli. És vissza ne nyald magadat, mert így is szó szerint egy rakás magatehetetlen sz*rnak néz téged!

Én is kaptam egyszer egy hasonlót,gyorsan kijöttek a bunk*ó szokásai, de én 3 hónap után kijelentettem, hogy én egy ilyen fa*sszal nem fogok együtt élni. Ő is kiröhögött, és én is a pofájába röhögtem.

A többi női meg 3-4 évig ott sírtak és sínylődtek mellette, miközben ő röhögött rajtuk. Hát én nem játszok ilyen gyerekes játékot. Figyelj, én is szerettem, de van annyi eszem, ha valaki nem tiszteli a másikat, akkor ott semmi értelme semminek!

26.L

2010. márc. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

CSak szeretném jelezni nem sínylődök. Mint mondtam szeretem, de 6 év után vannak gondjaink. És mint szintén írtam nem akarom elhagyni, nem ez volt a kérdés- nem is az-, de örülök hogy vannak páran akik ezt felfogták.

Egyébként azóta beszéltem vele, és kötöttünk egy nagyon korrekt és hasznos kompromisszumot. Ő jobban figyel rám, törődik velem, és megbecsül, én én is változtatok a hozzáállásomon (mint írtam én sem vagyok szent..). Tehát ez történt tegnap..nem telt el sok idő, de idáig működik, és én bízok magunkban:)

2010. márc. 28. 21:41
 27/27 anonim ***** válasza:
1/26 OTT A PONT!!!!
2013. febr. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!