Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el hogy emberszám...

Hogyan érjem el hogy emberszámba vegyen?

Figyelt kérdés

Párommal 6 éve vagyunk együtt, 4 éve együtt is lakunk. Imádom, de úgy érzem semmibe vesz. Sokat bánt, hol szándékosan, hol nem, persze sosem üt meg, csak lelkileg. Ha vitázunk a vége az hogy érzelmileg zsarol, ha én mondok valamit kiröhög és azt mondja úgy sem hagynám ott. És végül is igaza is van, hisz már írtam nagyon szeretem. Tudom, látom és érzem próbál változtatni, változni de hiába. Vannak jobb napjai de a végén azt is elrontja valami sértő beszólással. Arról meg már nem is merek álmodni hogy bocsánatot kérjen miatta.

Tudom én sem vagyok szent, nem csak miatta nem olyan a kapcsolat mint rég..A kérdésem nem az lenne, hogy elhagyjam-e, hanem hogy mit tudnék tenni, hogy komolyan vegyen és végre becsüljön?


2010. márc. 26. 23:03
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
100%
A legtöbb ember akkor tudja felmérni valaminek/valakinek a valós értékét, ha elveszti. Szvsz egy kis szünet mind a kettőtöknek jót tenne. Idővel vagy Te jössz rá, hogy nem ér Ő annyit, amennyinek jelenleg hiszed, vagy Ő jön rá, hogy Te többet érsz, mint amennyinek jelenleg hisz.
2010. márc. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Hogy vegre o becsuljon?-tipikus tarsfuggo hozzaallas(sajna). Mit kene tenned hogy te becsuld magad az a kerdes! Azert nem becsul mert magadat sem becsulod. Tarsfuggoseg kemeny dolog
2010. márc. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
97%

Meglátásom szerint te tipikusan az az ember vagy aki fél az egyedülléttől, és a szerelembe szerelmes.

(persze ezzel nem bántani akarlak)


A tanácsom a "Visz lát"!

2010. márc. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
magamat becsülöm, nem ezzel van a gond. Hatástalan vagyok a szemében. Ebben igaza van, sem észérvekkel se mással nem tudom meggyőzni vagy hatni rá.Ha a seggemet a földhöz verem, akkor sem...tehát ez kihúzva..
2010. márc. 26. 23:26
 5/27 anonim ***** válasza:
95%
hagyd ott... csak pár napra... majd rájön és sírva rohan vissza hozzád!
2010. márc. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Becsulod magad? Es o nem becsul teged? Na es? Szeretnie kene nem becsulni. Ha szeretne becsulne
2010. márc. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
pápá
2010. márc. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Érzelmileg zsarol,Te meg nyeled a békát..,szép.
2010. márc. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Sajnos nem az a fajta. Inkább éhenhal, bele fullad az önsajnálatba és a büszkeségébe ha otthagyom. Tudom én rontottam el Őt, ezt belátom. De semmi nem használ.Egyikünk sem egyszerű eset. Birkatürelmem van (általában) de ez már nekem is sok..Mit gondoltok tényleg csak az a megoldás hogy otthagyom? Még ha csak pár napra is? Azért az eddigi ötleteket köszönöm.
2010. márc. 26. 23:36
 10/27 anonim ***** válasza:
Nem tudnal nelkule elni,hulyeseg lenne otthagyni! Par nap mulva visszaszaladnal,es meg kevesbe becsulne. Szerintem ne csinalj semmit,legalabb van celod az eletben
2010. márc. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!