Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek mért ilyenek...

Mit tegyek mért ilyenek velem? 14 éves vagyok

Figyelt kérdés
az a baj hogy apuék nagyon szigoruak. Van barátom akivel fél éve járunk de csak egy héten egyszer találozhatunk mellette barátnöimmel is kéne lennem de mivel csak 1 héten egyszer engednek el ezért csak a barátommal lehetek,de nem értem mért ilyenek ők minden nap mentek minden hova ennyi idősen ráadás én itthon minden házimunkát elvégszek de akkor sem engednek többet mit csináljak hogy engedjenek?
2010. márc. 25. 21:02
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Egy idő után már a gyerekek nevelik a szüleiket. Ha elmész az engedélyük nélkül vagy nem időben érkezel a 10. alkalom után már nem fognak szólni egy szót sem. Az első néhány alkalom persze kellemetlen lesz. A szülőket meg kell botránkoztatni, mert amúgy örökre - még 40 évesen is -az Ő kislányuk maradsz és mindenbe bele fognak szólni. Természetesen mindez nem mehet a tanulás rovására, mert akkor elveszíted a jogalapodat a lázadásra!
2010. márc. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
ám ez az utsó orai logás olyan h hétfön szerdán meg csütörtökön tesim van és nem irnak be pénteken ének van ott se irnak be kedden meg uszásom van nem irnak be ennyi... ám köszönöm a válaszokat kivéve akik bunkok voltak:)
2010. márc. 26. 18:05
 33/33 anonim ***** válasza:

tegnap 00:34


03-25 22:43 vagyok


az a helyzet hogy én elég empatikus és megértő vagyok és sejtem mien lehet arra ébredni hogy a gyereked sír és vagdossa az ereit mert megerőszakolták, és mindez a te hibád, mert hagytad elmenni, azt is sejtem hogy lelki öszeomláshoz vezethet ha a te hibádból meghal a gyereked..és én ezt már 14 évesen is pontosan tudtam...


viszont 14 már soha többet nem leszek, Ő sem lesz, és Te sem...


amit viszon te nem tudsz hogy mien 20 évesen ülni és még a többiek a 14 éves sztoriaikat mesélik csönben meghúzni magad..mert egyszerűen nincsenek storiaid és élményeid, mert olyan hülye voltál hogy nem szökdöstél el...


és amég ezt nem tudod mien kérlek hagy fel ezzel a 14 évesen még kicsik és szarosak a gyerekek..mert fogalmad sincs róla amint látom milyen érett tud lenni egy 14 éves..lehet hogy nem pont a kérdező, de kérlek, nagyon kérlek NE általánosíts.

2010. márc. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!