Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek mért ilyenek...

Mit tegyek mért ilyenek velem? 14 éves vagyok

Figyelt kérdés
az a baj hogy apuék nagyon szigoruak. Van barátom akivel fél éve járunk de csak egy héten egyszer találozhatunk mellette barátnöimmel is kéne lennem de mivel csak 1 héten egyszer engednek el ezért csak a barátommal lehetek,de nem értem mért ilyenek ők minden nap mentek minden hova ennyi idősen ráadás én itthon minden házimunkát elvégszek de akkor sem engednek többet mit csináljak hogy engedjenek?
2010. márc. 25. 21:02
1 2 3 4
 11/33 Decoy ***** válasza:
100%

én anno azt csináltam, hogy minnél jobb jegyeket szereztem suliban és akkor egyre több dolgot engedtek meg sztem nálad is beválna

5=+2 óra távol

4=+1 óra távol

stb

igaz anno én pénzt kaptam és egy hónap alatt kifosztottam szüleimet:D

2010. márc. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

XD

de én nem tudok tanulni semmit se mivel tesoimra kell állandoan vigyázni mig ők a tv-t nézik vagy gépeznek, és ha egyest kapok akkor ordibálnak hogy mért nem tanulok de nem értik meg hogy én ugy nem tudok tanulni hogy közbe tesoimra kell figyelni:S

tesom meg most éretségizik és ugyanezt csinálják vele is nem engedik el meg minden és ő már 18 éves

2010. márc. 25. 21:39
 13/33 Decoy ***** válasza:
41%

5=+2 órás vagyok

mond azt hogy korrepetálásra mész de helyette mész a barátodhoz vagy a barátnőidhez

2010. márc. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 Decoy ***** válasza:
de hülyén írtam ezt le XD
2010. márc. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
hát ez jó ötlet bár én azt csinálom h tudják hogy kettőig vagyok suliba de mindig ellogok az utsó orárol és ugy mék a barátnömhoz/barátomhoz
2010. márc. 25. 21:47
 16/33 anonim ***** válasza:

"hát ez jó ötlet bár én azt csinálom h tudják hogy kettőig vagyok suliba de mindig ellogok az utsó orárol és ugy mék a barátnömhoz/barátomhoz"

Választ is kaptál a kérdésedre! NEM bíznak benned és van is okuk rá!

13 éves lány anyukája

2010. márc. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
de ők nem tudják meg hogy hol vagyok...a kioktatást meg nem kértem bocsánat ha bunko vagyok arra kértem azokat akik ezt elolvasták h segitsenek mit csináljak....
2010. márc. 25. 22:05
 18/33 anonim ***** válasza:

Ne lógj, azzal csak te jársz rosszul.

Az utolsóval nem értek egyet. Nem lehet tudni, hogy azért bizalmatlanok, mert lóg a leányzó, vagy azért lóg, mert engedik sehova.


De amúgy én is azt javaslom, hogy a barátnőidet hívd át magatokhoz. Vagy egyszerűen kérdezz rá, hogy MIÉRT nem engednek el otthonról, ha mindennel kész vagy.

Sajnos az a baj, hogy tényleg vannak olyan szülők, akiknek mondhatsz akármit, nincs konkrét indokuk rá, hogy valamit miért tiltanak, csak azért, mert ők a szülők, és megtehetik.


Én nem értem meg, hogy egy 14 éves lány miért ne találkozhatna a barátnőivel, ha ez nem megy a többi dolga rovására. Pláne, hogy tanulni úgysem hagyják otthon. Nálunk a játszótérre a 9-10 éves gyerekek is lemehetnek lecke után egyedül (pedig nagyvárosban lakom), akkor egy 14 éves lánynak miért nem engednek egy kis felszabadult barátnőzést?

2010. márc. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
nem az a gáz... mikor még tesoim nem voltak meg (4 évvel ezelött) én is lemehetem a játszotérre növéremmel de miota megszülettek tesoim azota minden rám van hagyva takaritás gyerek nevelés... én ugy gondolom ha majd nagy leszek majd én felnevem a saját gyerekeimet nem másét...és jó legyenek szigoruak de mondjuk de mondjuk egy olyat megengedhetnének h péntek este barátnöimmel szombaton meg barátommal de nem engednek semmit se
2010. márc. 25. 22:24
 20/33 anonim válasza:

Egy példa.

A volt barátnőmnek 14 évesen (nem tőlem) már gyereke volt.

A mai fiatalok korán érnek testileg, s talán fullos csaj lehetsz, s a szüleid nem szeretnék, ha egy gátlástalan pasi, aki csak azt akarja kihasználjon és te úgy maradj. Mert ha igazán jól ismernék a pasid, s megbíznának benne, akkor elengednének.

23 éves pasi létemre egyet tenácsoloik: Babázz még játék babával, s ne a pasizáson törd a fejed...meg gondolom, felvételizel a középiskolába, s a helyedben én a felvételire készülnék.

2010. márc. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!