Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek mért ilyenek...

Mit tegyek mért ilyenek velem? 14 éves vagyok

Figyelt kérdés
az a baj hogy apuék nagyon szigoruak. Van barátom akivel fél éve járunk de csak egy héten egyszer találozhatunk mellette barátnöimmel is kéne lennem de mivel csak 1 héten egyszer engednek el ezért csak a barátommal lehetek,de nem értem mért ilyenek ők minden nap mentek minden hova ennyi idősen ráadás én itthon minden házimunkát elvégszek de akkor sem engednek többet mit csináljak hogy engedjenek?
2010. márc. 25. 21:02
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
58%
Lehet nem fogsz örülni, de igazuk van... Elvégre még csak 14 éves vagy...
2010. márc. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
93%
próbálj meg kompromisszumot, egyezséget kötni velük. pl megcsinálod ezt és ezt ha ekkor és ekkor elengednek 2 órára. nem kell nagy dolgokkal kezdeni szép lassan kell próbálkozni. amugy valamilyen szinten megértem őket 14 vagy.. azért ez még nem felnőtt kor. biztos fura nekik hogy a kislányuk elkezdett felnőni, pasizik. féltenek. ne hagyd magad de próbáld őket is megérteni!
2010. márc. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
83%

A szülők fejében az lehet a gond, hogy látják "mivé lettek" a mai gyerekek és megrémültek tőlük.

Korosztályodnak szókincse nincs, a tanároknak visszabeszél, pofátlanok stb. Ebből kifolyólag nincs meg az a minimum bizalom veled szemben, hogy engedékenyebbek legyenek. Nem hisznek benned, hogy tudnál jó, normális lenni és feléred ésszel a következményeket.


Igazság szerint ezen, csak Te tudsz változtatni, hogy komolyabban állsz a dolgokhoz (még a mostaninál is) és bizonyítod feléjük, hogy érettebb a gondolkodásod, a korosztályod átlagánál.

2010. márc. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
45%

Hát igen, elsőnek igaza van.

Szerintem próbálj meg velük beszélni, hátha megenyhülnek.

2010. márc. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el a barátnőidet hozzátok.
2010. márc. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
de ők is ilyenek voltak
2010. márc. 25. 21:14
 7/33 anonim válasza:
27%
vágd ki a szunyoghálót az ablakodon azt szökj ki.. nálam bevált .^^
2010. márc. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
86%
Szia! Most valószínűleg sokan le fognak engem szólni, de tényleg rá érsz még a fiúkra, meg az eljárkálásra. Tudom, hogy amikor szerelmes az ember nem akar ilyet hallani, de nem olyan rég én is ezt éltem át, bár fiú lévén engem azért mindig is könnyebben elengedtek a szüleim. Azért nem akarnak elengedni, mert még fiatal vagy és úgy gondolják, hogy a tanulásra kéne koncentrálnod, ami valóban így van, de ha kitűnő vagy ezt a mondatomat vedd figyelmen kívül. Ezenkívül féltenek téged, hiszen a mai világ cseppet sem barátságos. Persze a Te szemszögedből nézve heti egyszeri elmenetel az nagyon durva, azért a hétvégét meg a péntek estét szabaddá tehetnék számodra - persze záros határidővel hazaérve.
2010. márc. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak az eltérés, hogy mára kifordult a fiatalság magából, megbízhatatlanok lettetek. Mások ez erkölcsi normák, ma egy pipa a parkban, már mindennapos dolog... ez van.
2010. márc. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
a negyediken lakom inkább nem vágom ki a szunyog hálot
2010. márc. 25. 21:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!