Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik úgy velem,...

Miért viselkedik úgy velem, mintha 12 éves lennék?

Figyelt kérdés
Éppen egy hete töltöttem be a huszadik életévem. Ha úgy vesszük meg se ünnepeltem, mivel a testvérem tönkretette a hangulatom azzal, hogy öregnek nevezett három napon át. Lemondtam mindenféle ünneplésről, éppen volt egy tortám ennyi. Na de most nem ez a lényeg. Ma, amikor egyik barátnőmnek van a szülinpja és ő este nyolckor kihívott a városba, anyum képes volt bisszahívni a kapuból, s veszekedni velem ,hogy nem mondtam meg pontosan hova megyek, s mért álltam én egy autó mellett, hova készűltem vele menni, s nehogy megpróáljak éjjelészni, mert nincs hétvége. Én megpróbáltam neki higgadtan elmagyarázni, hogy azért álltunk az autó mellett, mert ott beszélgettünk a sofőrrel meg a barátnőjével és nem készülök elhagyni a város határait. Hát... nem mondanám, hogy sikerült, de elmentem. Este 9-re jöttem ishaza, hogy ne legyen megint oka veszekedni, de mégis talált rá indokot. Megint kezdte előlről az egészet. Mért nem kéreztem el? Mért nem mondtam el pontosan, hogy hova megyek? stb stb. Jól összevesztűnk. Azt nem értem, hogy mért nem képes felfogni, hogy már nem vagyok kisiskolás, már elvégeztem egy évet a főiskolán. Nem hiszem, hogy ennyi éves fejjel kéreznem kellene. Azt még furának tartom, hogy a testvéremmel, aki 3 évvel fiatalabb nálam, teljesen másképp viselkedik. Ő persze bármikor mehet bárhova. Van olyan, hogy három napig elmegy más városokba bulizni, engem meg ide, a városba nem engednek ki egy kicsit. Ez most elég hosszúra sikeredett, de kérlek, ha valaki tud, az segítsen, vagy ha valaki volt ár ilyen helyzetben, írja le tapasztalatait. Előre is köszi :)
2011. aug. 23. 20:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Juj... szeretnek téged?
2011. aug. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
jajj, ez durva, szerintem csak kell szeressenek, bár ilyenkor kételkedem benne...
2011. aug. 23. 20:46
 3/17 anonim ***** válasza:

mikor elsőnek írtad, hogy kéreztem el akkor azt hittem, hogy félre írtad meg esik az ilyen, de mikor már másodjára is olvastam akkor gondoltam, hogy nem igazán vagy tisztában, hogy hogyan kell leírni ezt a szót.



Az meg teljesen mindegy, hogy főiskolára jársz vagy sem, egyszerűen nem bízik benned.

2011. aug. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

20 éves embert már nem kéne így korlátozni, legalábbis ennyire tiltani, max. szép szóval, ha esetleg aggódnak.


18 éves koromig sehová sem engedtek el, sehová! Utána mehettem, de akkor már kimaradt egy csomó minden ami ahoz kellett volna, hogy jól érezzem magam.

2011. aug. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Kistesók :S Ilyenek...
2011. aug. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
bocsi a sok elírt szó miatt, de annyira mérges voltam, hogy nem is olvastam vissza, ezért ilyen, amilyen
2011. aug. 23. 20:55
 7/17 A kérdező kommentje:
De épp ezt nem értem, hogy miért nem bízik meg bennem? és pl a kistesómban igen... majdnem kilenc hónapot voltam a főiskolán, többszáz kilóméterre itthonról, ha akkor nem tettem butaságokat, itthon se fogok. Hogyan lehetne megmagyarázni neki, hogy megbízhat bennem?
2011. aug. 23. 20:59
 8/17 anonim ***** válasza:
annak már oka van ha a szülő nem bízik a gyermekében, és ezt csak te tudhatod hogy mi
2011. aug. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
igen, van valami sejtésem, de az már régen történt és azóta soha nem volt olyanra példa
2011. aug. 23. 21:02
 10/17 anonim ***** válasza:

A szülőnek azért nem árt tudni,hogy a gyermeke hol van,,és úgye egyetértesz,hogy van joga Téged félteni.....

Na és gondolom ők tartanak még el....akkor joga van tudni azt is hogy hová mész.

2011. aug. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!