Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtartanátok a babát ilyen...

Megtartanátok a babát ilyen esetben?

Figyelt kérdés

A párom minimálbért keres, nekem hó elejétől nincs munkám, de aktívan keresek. Egy hete késik, szóval felmerült, hogy mi van, ha terhes vagyok, bár rendesen védekeztünk (óvszer), és nem volt baleset, így is ott az esély.

Sajnos nem állunk jól anyagilag, szülők nem tudnak támogatni, és mostanában már a kaja és a lakbér is gondot okoz.

21 vagyok, és tanulni szeretnék, szóval ha úgy alakul, hogy tényleg, akkor se szeretném megtartani.

A barátomnak említettem, ő mondta, szeretné, ha megtartanánk, mert lehet, hogy ha elvetetem, akkor többet nem lehet. De ez nem így működik.


Az örökbeadás nem opció, mivel mindenképp vissza kell mennem dolgozni, és nem lenne pénzem kifizetni a vizsgálatokat, szülést, és nem szeretném tönkretenni az alakomat.


2015. dec. 21. 19:30
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
63%

"bár rendesen védekeztünk (óvszer), és nem volt baleset, így is ott az esély. " - ezek szerint volt baleset, ha esetleg terhes vagy.

Először, amikor elolvastam, még sajnáltalak is. Aztán ez az utolsó tagmondatnál változott.

Nyomorra persze, inkább nem szülj. De azért az elég erős, hogy nem is akarod a gyereket, mert tönkremegy az alakod. Csak szólok, később is tönkre fog menni, ha tervezett lesz egy gyerek.

2015. dec. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
52%

Ne vállald be a gyereket,mert nincs miből felnevelni.

Ennél nem kell erősebb érv.

2015. dec. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
Nem tartanám meg, ha nem tudnám neki a körülményeket biztosítani. Ti meg még magatokról se nagyon tudtok gondoskodni.
2015. dec. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben nem tartanám meg, hiszen te nem akarod megtartani. Márpedig ez is a körülmények részét képezi, amit figyelembe kell venni. Nem arról van szó, hogy te szeretnéd, csak az anyagiak, vagy más miatt nem lehetséges, hanem egyszerűen nem is vágytál most babára, és ha kiderülne, hogy tényleg terhes vagy, akkor sem örülnél most neki, ha több pénzetek lenne. Így ne vállalj gyereket, mert csak mindannyian tönkrementek benne. És nem csak anyagilag.
2015. dec. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
27%
Kérdező, remélem nem haragszol a szüleidre amiért nem kellettél nekik? Mert most te is ugyan ezt csinálod, eldobod a gyerekedet,tehát nincs jogod semmit az orrukra vetni.
2015. dec. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
A körülmények ellene szólnak, és a leveledből egyértelműen kiderül, hogy nem is vágysz ilyesmire egyáltalán. Tehát Nem. Miért vagy bizonytalan?
2015. dec. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
26%

"nincs jogod semmit az orrukra vetni."

az így szól helyesen: semmit a szemükre vetni

egyébként meg felneveltek, kellettél nekik, csak te hálátlan és telhetetlen vagy

2015. dec. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:

Teszt eredmény mi lett?

Lesz gyerek?

2015. dec. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
8%
Ha a nyilt orokbefogadast valaszranad, akkor meg terhesen te valaszthatnad meg a szuloket, ok minden vizsgalatot is fizetnek, ha maganintezmenyekben akarjak elvegeztetni, plusz a vitaminokat, , szulest, stb. Boldogga tennel egy gyerekre varo part es elhetne a baba is boldogan. Ilyen alapitvany: Bolcso, Feszek, Golyahir pl.
2015. dec. 23. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!