Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtartanátok a babát ilyen...

Megtartanátok a babát ilyen esetben?

Figyelt kérdés

A párom minimálbért keres, nekem hó elejétől nincs munkám, de aktívan keresek. Egy hete késik, szóval felmerült, hogy mi van, ha terhes vagyok, bár rendesen védekeztünk (óvszer), és nem volt baleset, így is ott az esély.

Sajnos nem állunk jól anyagilag, szülők nem tudnak támogatni, és mostanában már a kaja és a lakbér is gondot okoz.

21 vagyok, és tanulni szeretnék, szóval ha úgy alakul, hogy tényleg, akkor se szeretném megtartani.

A barátomnak említettem, ő mondta, szeretné, ha megtartanánk, mert lehet, hogy ha elvetetem, akkor többet nem lehet. De ez nem így működik.


Az örökbeadás nem opció, mivel mindenképp vissza kell mennem dolgozni, és nem lenne pénzem kifizetni a vizsgálatokat, szülést, és nem szeretném tönkretenni az alakomat.


2015. dec. 21. 19:30
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
7%

eloszor is tesztelj

masodszor vizsgalat szules ha orokbe adod nem a te koltseged es magyarorszagon ingyenes nem kell az orvosokat megkenni.

terhessen kivalloan lehet dolgozni aki mast allit az lusta

2015. dec. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 gömbicica ***** válasza:
21%

"...mindenképp vissza kell mennem dolgozni, és nem lenne pénzem kifizetni a vizsgálatokat, szülést, és nem szeretném tönkretenni az alakomat..."


én ugy gondolom ez részedről eldöntött dolog :( :( :(


a saját lelkiismeretedet akarod nyugtatni az esetleges:

persze hogy elvetetném válaszokkal??? :( :(


Te tényleg nem vagy érett egy gyerekhez (

már ha a csináláshoz ugy is gondoltad.


-nem szeretnéd tönkretenni az alakodat-


sajnállak!

2015. dec. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
88%
Leírtad h amugy se tartanád meg, akkor mi a kérdés?????!!!
2015. dec. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
76%
Nem.
2015. dec. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
87%
Így,ezekkel a feltételekkel semmiképp nem tartanám meg,pedig nem vagyok abortuszpárti.Lesz olyan,aki azt írja,hogy tartsd meg,majd kialakul,de szerintem ahol 2 emberre alig jut,ott egy harmadik bevállalása egyenlő a halállal.A gyerek sok pénzbe kerül,nagyon sokba.Nem is értem,hogy gondolják itt néha,hogy rábeszélik a semmire szülést az emberre.De mindennekelőtt tesztelj,hogy biztos legyél.
2015. dec. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:
Más az, amikor az ember szeretné és várta azt a babát, akkor nyilván engem se érdekelne az alakom. De mivel még 6-8 évig nem szeretnék babát, ezt is belekalkuláltam a negatívumok közé, akármilyen önzőn is hangzik.
2015. dec. 21. 19:41
 7/49 A kérdező kommentje:
2-es, azért védekeztünk, mert nem akartam "csinálni". De azt hittem, ez logikus.
2015. dec. 21. 19:43
 8/49 anonim ***** válasza:
14%

"A barátomnak említettem, ő mondta, szeretné, ha megtartanánk, mert lehet, hogy ha elvetetem, akkor többet nem lehet. De ez nem így működik. "

Az, hogy te eldöntöd, hogy mi hogy működik- nem jelent semmit.

A barátod nagyon jó fej, próbáld megérteni, megfogadni a szavát és próbáld megtartani - őt is..

2015. dec. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
5%

Az alakod hahaha ballett tancos vagy vagy supermodell?

Nem kell zabalni akkor marad az alak,ps terhesseg es szules nelkul is elmulhat az ,,alak,,

Onzo ? aki a sajat gyereket magzatat embriojat halalba kuldi az alakja miatt nem onzo az valami egeszzen mas...

2015. dec. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
89%

Ha már most gond az étkezés és a lakás, akkor a gyerekkel még nagyobb gond lesz és rajta nem lehet és nem szabad spórolni, a gyereknek enni kell, pelenka, megfelelő anyagi és érzelmi háttér, amit ti most jelenleg nem tudtok biztosítani.

Szóval egyértelműen ilyen körülmények közé nem vállalnák gyereket.

Viszont 1 hét késés után már tesztelhetsz, szinte biztosra mondható az eredmény.

És szerintem most más sokkal jobb és fejlettebb az orvostudomány, szóval nem gondolnám, hogy az, hogy egyszer valakinek volt egy abortusza, akkor ne lehetne több gyereke.

Elvégre hány terhesség szakad meg sajnos magától, de nem zajlik le rendesen a folyamat és művi úton kell befejezni. Mégis lesz gyerekük.

És amikor én szültem, együtt feküdtem a kórházba egy anyukával, akinek volt egyszer egy abortusza és azóta már szült két gyereket.

Viszont a semmire valóban nem szülnék gyereket.

2015. dec. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!