Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Anyukám a fülem...

Mit tegyek? Anyukám a fülem hallatára beszél ki.

Figyelt kérdés

Szóval most lejött a szomszéd, itt ülnek mellettem, közben rólam beszélnek, meg beszólogat anyukám, amivel engem éget. Meg máskor is itt telefonál, rólam beszél, amit végig hallok. Irtó cikinek érzem, az összes ismerősünk előtt beéget. Mit tegyek?

15/L


2010. márc. 22. 20:11
1 2 3 4 5
 41/44 A kérdező kommentje:

tényleg bocsi, de nem szeretnék senkit felvenni =( Egyszer felvettem egy embert, és kiderült, hogy pedofil =S még mindig ott él az emlékezetemben, ahogy írja: szia, megmutassam webcamon a szobám?

mondom: mutasd...

hát nem a szobáját mutatta meg...

2010. márc. 23. 14:47
 42/44 anonim ***** válasza:
semmi gond :) énis jártam már így:S megdöbbentő, hogy milyen emberek vannak.:@ ma is jövök haza a suliból, és az utat csinálták a munkások, hát nem bezóltak, hogy : "jajj szijjóókaaaa..." pff... bácsi ment az utcán egy palotapincsivel és mivel imádom az állatokat, megmosolyogtam...-erre a bácsi majdnem belebújik a képembe, és elkezd motyogni, hogy : nagyon mosolyra derítő pofija van hölgyem. majdnem ott hánytam el magam, mivel az öregember legalább 70 éves volt :S:S :X Van itt egy hapsi, szerintem vmi nincs rendben az agyával. állandóan mutogat nekem meg kiabál velem az utcán, rendesen megrohamoz, hogy neki autogram kell tőlem. nem tudom, hogy mégis kinek néz:D
2010. márc. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 A kérdező kommentje:
jah nekem meg a szomszéd utcában építkeznek, és minden nap arra megyek, a munkások kb 3 naponta leszólnak nekem a háztetőről, hogy "feljössz dugni?" meg egyszer vidéken egy zöldségesnél voltunk, és ott volt egy cica, megsimogattam, odajön egy ilyen 80 éves tata hogy "de jó a cicának, hogy egy ilyen szép kislány simogatja, bár engem is megsimogatnál" =DD
2010. márc. 23. 18:29
 44/44 anonim ***** válasza:
pff :D:D az már igen :D a helyedbe visszaszóltam volna, h minek próbálkozik öregapám, magának már fel se áll a simogatástól XD na ó ez kicsit necces, de tényleg érdekes, minden pasi meg bánumja a lányokat, még az idős hajléktalan is, annyira gusztustalan
2010. márc. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!