Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Anyukám a fülem...

Mit tegyek? Anyukám a fülem hallatára beszél ki.

Figyelt kérdés

Szóval most lejött a szomszéd, itt ülnek mellettem, közben rólam beszélnek, meg beszólogat anyukám, amivel engem éget. Meg máskor is itt telefonál, rólam beszél, amit végig hallok. Irtó cikinek érzem, az összes ismerősünk előtt beéget. Mit tegyek?

15/L


2010. márc. 22. 20:11
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
92%
Az attól függ, hogy miket mond? Mert azért nem mindegy. Ülj le vele és beszéljétek meg, hogy neked ez így kellemetlen, és hogy ezt meg ezt nem szeretnéd ha elmondaná másoknak... Biztosan megérti majd.
2010. márc. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
76%
Megertelek, velem is volt ilyen, egyketszer kiosztottam es azota csak jot hallani rolam :) 16/F
2010. márc. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
Ha valami miatt szomorú vagyok, és sírok, megkérem, hogy ne mondja el senkinek... első dolga elmondani, persze azt hiszi, nem hallom.. aztán elkezdi, hogy túl sok wc-papírt használok, meg mindig akkor kezd el szekálni, ha jön valaki... meg arról beszél, hogy nem tanulok, pedig tanulok, de úgy nem tudok, ha egész nap ordibál, hogy tanuljak... most épp arról beszélnek, hogy metszőóllóval vágják-e el a net zsinórját, vagy sima ollóval. mondom neki, hogy "Anya! légyszives hagyj békén", és most elkezdett a szomszéd ordibálni velem =S és elkezdtek arról beszélni, hogy idegbeteg vagyok
2010. márc. 22. 20:18
 4/44 anonim válasza:
76%
Hülye szociopaták...:S
2010. márc. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
93%
A szomszéd ordibál veled? o.O És még ők mondják azt, hogy idegbeteg vagy? =S
2010. márc. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
92%

Hát ha anyud hagyja hogy a szomszéd ordibáljon akkor ők a nem normálisak!

Nyugi majd kialakul!

2010. márc. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
már majdnem sírtam amiatt amit beszéltek, és kicsit hangosan szóltam az anyukámnak, hogy ne engem beszéljenek ki, erre elkezdett a szomszéd ordibálni, hogy hogy képzelem ezt, aztán mikor elhúzott úgy köszönt el tőlem, mint egy duzzogó ovistól "pápá, te kis méregzsák!"-.-
2010. márc. 22. 20:30
 8/44 anonim ***** válasza:
89%

Apukád?

Az én anyám is ilyen, kibeszél a hátam mögött, viszont abban más, hogyha idegenek előtt ott vagyok, akkor túlajnároz, megjátsza magát, és tudom, hogy nem gondolja komolyan.

Én beleőrülnék, ha apukám nem állna mellettem.

Sajnos az ilyen szülővel nem lehet mit tenni... én már az elköltözésen vagyok, dehát te fiatalabb vagy... én csak kitartást tudok neked kívánni...

20L

2010. márc. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
ja és olyan hangon, mint ahogy egy fogyatékossal beszélne
2010. márc. 22. 20:31
 10/44 A kérdező kommentje:
elváltak a szüleim
2010. márc. 22. 20:31
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!