Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Anyukám a fülem...

Mit tegyek? Anyukám a fülem hallatára beszél ki.

Figyelt kérdés

Szóval most lejött a szomszéd, itt ülnek mellettem, közben rólam beszélnek, meg beszólogat anyukám, amivel engem éget. Meg máskor is itt telefonál, rólam beszél, amit végig hallok. Irtó cikinek érzem, az összes ismerősünk előtt beéget. Mit tegyek?

15/L


2010. márc. 22. 20:11
1 2 3 4 5
 31/44 A kérdező kommentje:
a házunkban lakó emberek átlagéletkora kb 70 év =/
2010. márc. 22. 21:44
 32/44 anonim ***** válasza:
Beszéld ki a szomszédoknak, vagy telefonon a barátnődnek, hogy nem bírsz aludni anyukád vibrátorának a berregésétől, meg hogy tetszik neki egy 15 évvel fiatalabb srác!
2010. márc. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 A kérdező kommentje:
=D akkor is magamat égetném, hogy ilyen anyám van
2010. márc. 22. 22:05
 34/44 anonim ***** válasza:
100%
Anyád 1 beteg!!! én is vissza beszélném neki róla!!!
2010. márc. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
31%

Egyévbként jól vagytok?Merem remélni hogy a válaszolók közt egy sincs aki 17 évnél idősebb.

Ez a lány nem tanul,viszont a neten lógni tud.

Anyukája ezt elpanaszolja a szomszédnakerre a lány kiabálni kezd az anyjával.

A szomszéd helyrerakja,mert látja,hogy az anya nincs a helyzet magaslatán.Kigürizi a balét a gyereke meg az alapvető dolgokat nem teszi meg.Magáért.Mert nem az anyjának tanul.

Ti meg adjátok a lovat alá,pár év múlva meg fel lesztek háborodva,hogy szociális járadékon él,ha bemegy a munkahelyetekre(vásárolni/ügyintézni stb...) meg leordítja a fejeteket.


Gondolom a Wc -papír csak egy gond,hiszen ez a nő nem kap gyerektartást egy fizetésből kell eltartani a gyerekét,aki minden jel szerint arra van berendezkedve,hogy jól érezze magát...csak ez így nem megy.

2010. márc. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
0%
"Ez a lány nem tanul,viszont a neten lógni tud. " -> és ezt te honnan tudod, csak nem ismered?
2010. márc. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 A kérdező kommentje:
tanulok... mindenből négyes meg ötös vagyok...
2010. márc. 23. 13:37
 38/44 anonim ***** válasza:

Szia! Bocsi, hogy ilyen tolakodó vagyok, tényleg. :) Látom neked is sok problémád van a szüleiddel... Ha gondolod tudnék segíteni, ha más nem azzal, hogy kibeszéld magadból. Nekem is nagyon sok gondom van, csak ennél sokkal durvább dolgok:S:S:( Ha gondolod mesélhetek, hátha segít valamit. :)

Privátba megírhatnád az msn-címedet 15/L :))

2010. márc. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
ne is privátba, még anyu meglátja, hogy miket irogatok itt:S amik mondjuk teljesen igazak, tehát... nem tudnád esetleg itt? de ha gond akkor mindegy, csak gondoltam segítek:)
2010. márc. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
Inkább megírom az enyémet priviben, az úgy jobb lesz :P de tényleg nem muszály, csak írj kérlek vmi reagálást rá:)
2010. márc. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!