Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Önsorsrontás? Veled volt már...

Önsorsrontás? Veled volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Volt már veletek olyan, hogy valamit nem szerettetek, de mégis csináltátok, pedig nem lettetek volna rászorulva?Gondolok itt pl. párkapcsolatra, munkahelyre.Mi vetett véget neki?
2010. márc. 22. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:
52%

igen párkapcsolat.

jelenleg így vagyok.

fogalmam nincs, miért nm lépek ki belőle.

talán az a legegyszerűbb válasz, hogy idióta vagyok.


17/L

2010. márc. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én most vagyok igy van egy srác akit évek óta ismerek tudom hogy megégetem vele magam de valamiért újra és újra a rabja leszek:S most megint az vagyok
2010. márc. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok most.

Párkapcsolat. Amúgy aranyos, kedves srác és rendes, nem iszik,nem dohányzik anyucik álma fiú.

Talán egy kicsit túl rendes is.

De sokszor elég bizonytalan vagyok vele kapcsolatban, mert sokszor úgy érzem, nem figyel oda rám. Mindig odafigyel a névnapokra, szülinapokra, ilyenekre. Meg hogy a szexet lassú zenével, gyertyával fessük alá. ( Mondjuk én ezt nem is annyira szeretem). Viszont arra nem figyel oda, hogy rám hangolódjon, meg ilyesmi. Szóval lelkileg nem igazán figyel oda rám.

Sokszor érzem, hogy nem leszek vele hosszútávon boldog.

Eltérő az értékrendünk nagyon sok mindenben, és nagyon más az életritmusunk is, ami nagyon megnehezíti a kapcsolatunkat.


Ami a másik oldalon van, hogy nincs okom, hogy ne szeresse, és úgy érzem, hogy örülnöm kéne, hogy ilyen pasit fogtam ki. Ráadásul a környezetem is állandóan azt mondogatja, hogy ő milyen rendes.

Még adok esélyt a kapcsolatnak, de szerintem, ha annyira nem illünk össze, előbb utóbb úgyis szétmegyünk.

2010. márc. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
tudod ez azért van,mert megszoktad a környezetet amindennapokat,és nem aakrsz elszakadni ettől mert szinte új életet kéne kezdened.VEGETÁLSZ!Kiteszed magad a szenvedésnek közben rágod magad h ez így nem jó,de mégis teszed mert valahol jó.Gondold végig mit teszel és a következményeket.Ha nem is olyan rossz az amit teszel akk mért van lelkifurkád????
2010. márc. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
lelkiismeret-furdalásom nincsen, csak érzem, h amit csinálok az nem jó nekem, és semmi értelme, mégsem tudok kilépni
2010. márc. 22. 19:15
 6/9 anonim ***** válasza:

Mindennap iszom, nem is keveset. Tudom,hogy nem kellene, meg minden, de egyszerűen nem bírom megállni, hogy ne menjek le a kedvenc helyemre. Ha találnék valami munkát suli mellé tuti nem járnék.

egy mérnöklány

2010. márc. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
MIND AKARARAT KÉRDÉSE EMBEREK
2010. márc. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó, leírnád a példáidat,tapasztalataidat ezzel kapcsolatban?
2010. márc. 29. 18:49
 9/9 anonim válasza:

Olvassátok el Dr. Csernus Imre - A nő illetve A férfi című könyveit, az erről szól. Hogy miért elégszünk meg azzal ami nyilvánvalóan kevés nekünk.

Könnyű azt mondani, hogy "megszoktuk", meg akarat kérdése. Én úgy vagyok vele, amikor elkezdek vegetálni, akkor átgondolom hogy az miért van. És megszűntetem a probléma forrását :)

2010. aug. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!