Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már ilyen álmotok?...

Volt már ilyen álmotok? Jelenthet valamit? Az anyám paranoiás. Én is az leszek? Vagy ez tényleg CSAK egy álom volt?

Figyelt kérdés

Szörnyű volt, mert nagyon valósnak éltem meg. Már hajnalodott és én hanyatt feküdtem. Nem voltam abban a mélyálomban, hanem olyan felületes álomban, mert tudatában voltam annak, hogy alszok.

Nos:

1-2 másodpercre azt éreztem, hogy valami nyomja a mellkasom. Kissé felriadtam, mert azt hittem a macska volt a szobában, de utána rögtön rájöttem, hogy a macska kint van.

Visszaaludtam és következő pillanatban azt éreztem,mintha valami vagy valaki láthatatlan ember ismét ráülne a mellkasomra. ÉN meg nem tudok megmozdulni. Elkezdtem kiabálni a férjem nevét (aki mellettem feküdt)de a nyelvem nem akart engedelmeskedni.

De mivel nagyon féltem artikulálatlanul kiabáltam a nevét. A férjem felébredt és felkeltett.

Én félelmemben elkezdtem sírni és most is remegek, ha csak rágondolok.

Úgy érzem, ha nem kelt fel, akkor az a láthatatlan valami összenyom.


Éreztetek már álmot ennyire valóságosnak? Úgy éreztem magam, mint az áldozatok a Rémálom az Elm utcában az áldozatok.


2010. márc. 19. 20:35
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
67%

nem kell tőle félni én nap mint nap találkozok paranormális dolgokkal...

nem kell megijedned csak fel akarta kelteni a figyelmed h ott van hagyd figyelmen kívül és ne gondolj rá mert az ott is tartja!

2010. márc. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Amikor terhes voltam egyszer a délutáni szunyókálásomkor ugyanez az eset történt meg velem. Láttam a férjemet,ahogy ott ül a fotelban, de hiába kiabáltam nem tudtam felébredni, de mindent láttam magam körül. Egyszercsak nagy kínlódások árán mégis sikerült fölébrednem, vagy magamhoz térnem. Nem tudom mi volt.
2010. márc. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Lehet rossz álom is, de hasonlót a Kísértetek Britannia felett című könyvben olvastam.
2010. márc. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

20,51 az a kép....

Pont ilyen volt:-(((

2010. márc. 19. 20:55
 15/26 anonim válasza:
88%

Alvási paralízis lehetett,olyankor nem tudsz mozogni,beszélni se,és gyakran vmi gonosz jelenlétét szokták érezni,ez amolyan fordított "alvajárás",ugyanis akkor az agyad alszik,de a tested fent van,itt pedig fordítva,nagyjából ébren vagy de az izmaid gátolva vannak...

Egyébként egyszer láttam egy műsort amiben a nyomás a mellkasról szólt, a régi hit szerint egy lény ül oda,de már nem emlékszem se a nevére se az okára:)

2010. márc. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
De a képen kívül a cikket is elolvastad?? Hajlamosak vagyunk paranormális dolgokra fogni a számunkra eddig ismeretlent, de van rá tudományos magyarázat. Alvásos bénulás.
2010. márc. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Nagymamám volt egyszer így...hálistennek,hogy csak egyszer.


Kórházban volt reumás panaszokkal, más baja sosem volt...elaludt,majd meglátta a másik nagyanyám (aki őt szívből utálja) és dédim,akik elkezdték fojtogatni,szintén mellkas szorítós érzése volt,csoda,hogy szívrohamot nem kapott:S

2010. márc. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Igen, elolvastam. Mivel elég racionális vagyok, szeretném ezt a verziót elhinni, de nagyon nehéz.

Sajnos az álomkép miatt rémisztő volt, de jó tudni, hogy nem hülyültem meg.

Viszont mivel annyira életszerű volt, félek attól, hgy megint megtörténhet.

2010. márc. 19. 21:58
 19/26 anonim ***** válasza:
szerintem szellem volt, el lehet küldeni több módon is
2010. márc. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Beszélsz hülyeséget
2010. márc. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!