Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ennyire paranoiás?

Miért vagyok ennyire paranoiás?

Figyelt kérdés

Na szóval jöv. héten ottalszok barátomnál (mindketten 18 évesek vagyunk és szűzek), az ottalvást illetően semmmi rossz nem fog történni (úgy értem hogy továbbra is szűzek fogunk maradni, 3 hónapja járunk). Szóval egyik bnőm kérdezősködött hogy mit csinálok jöv. héten mert buliba akart hívni...és mondtam neki hogy nem érek rá mert nem leszek itthon:) rákérdezett hogy miért? .. én meg elmondtam az igazat ... Attól félek hogy szétkürtöli... paranoiás vagyok -.- hiszen igazából ő nem olyan, ismerem hogy nem pletykás de mégis bennem van a félsz...

Most ez miért van?...

Normális ez? -.-

(amúgy nem cask ezzel vagyok így ez csak a példa, máskor is volt már ilyen ... )


2011. márc. 11. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
"az, hogy üldözési màniàm van, még nem jelenti, hogy nem akarnak megölni" :) talàn ezért
2011. márc. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
"A titok addig titok, amig két ember tudja. Ha három, közkincs"
2011. márc. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a titok addig titok, amíg egy ember tudja.
2011. márc. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
előző: addig egy gondolat (bánt engemet) - nak hívják
2011. márc. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
és mi van ha szétkürtöli?? Senkinek semmi köze hozzá...
2011. márc. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"cuz two can keep a sercet if one of them is dead :)"
2011. márc. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!