Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg akart csalni a férjem, de...

Meg akart csalni a férjem, de nem tette meg, mert rájöttem a dologra, mielőtt még megtörtént volna. Meg lehet ezt bocsátani?

Figyelt kérdés
2010. márc. 19. 13:53
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a hozzászólását. Mindössze annyit tennék hozzá, azok kedvéért, akik szerint (egyébként szerintem sem) nem lehet a házasságban szex nélkül élni, és ezért próbálkozott volna mással a férjem, hogy: azért a heti 1-2 mindig megvolt, még akkor is, amikor éjszakás műszakban dolgozott. Azért nem az abszolút nulla az, amiből kikívánkozott. Viszont szerintem ember legyen a talpán, aki ebben a helyzetben (nincs a közelben nagymama, minden háztartási munkát én végzek, egyetemre járok, és a gyerekkel majdnem mindig én törődöm) ennél többre képes.
2010. márc. 20. 06:44
 52/61 anonim ***** válasza:
82%

Igazából végigolvastam a kérdést és hozzászólásokat. Nekem két gyerekem van és mindkét szülés után egy időre megváltozott az addig jó kapcsolatunk a férjemmel. Én most már merem állítani, hogy a férfiaknál is van valamilyen fajta depresszió amikor megérkezik a gyerek. Az én párom erről nem akart velem beszélni (egyébként kommunikatív és bármit meg lehet vele beszélni). Magába zárkózott és inkább elvonult, elintézte a bevásárlást, bármit csak ne keljen a közelünkben lenni. A szexuális életünk egyenlő volt a 0-val. Én már mindenre gondoltam. Nekem sincs segítségem, tehát a gyerekek, a háztartás rám várt. Nagyon sok kérdést elolvastam ezen az oldalon és nagyon sok választ ami erre vonatkozott. Beláttam, hogy nekem is kell változni. Tehát délben amikor a gyerekek elalszanak, én is lepihenek. Mielőtt jön, lezuhanyzom rendbe teszem magam és úgy várom. Amikor kis közelségre vágyom odabújok hozzá. Döbbenten vettem észre, hogy ez segít. Egészen megváltozott a kapcsolatunk, jóra fordult és őt mintha kicserélték volna.

Volt a környezetemben egy fiatal lány aki így megismerkedett egy nős kisgyermekes pasival. Természetesen neki könnyű volt mert a pasit csak akkor látta amikor csinosan felöltözött, jó kedvű volt. Azt gondolta a másik nő egy sárkány aki otthon csak követelődzik. Addig ment a dolog, hogy végül otthagyta a férfi a feleségét és elment vele. A másik lány szült neki gyereket és minő véletlen, amikor 6 hónapos volt a kicsi ezt a nőt is elhagyta a pasi.

A példát azért hoztam fel, hogy csak azok értik meg akik átélték ezt. Ezért nem kell előre ítélkezni.

Remélem segítettem valamelyest az írásommal. Én a te helyedben megváltoznék. Vegyél le pár terhet a nyakadból és próbálj minél többet pihenni. A reakciójából látni fogod, hogy érdemes-e megbocsátani vagy sem.

2010. márc. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:
65%

23:13 miert vagyok paraszt? en nem bantottam egy kommentelot sem, ugyhogy megkoszonnem, ha te sem sertegetnel egy tok ismeretlent.

Kedves kerdezo, sztem mindenkinek vannak nehez idoszakai az eletben. Van akinek anyagi gondjai vannak, de a szex es a tobbi megy. Vagy a masiknak az egeszsegevel vannak gondok, de a szex es a penz megvan. Van akinek a szexualis eletevel vannak gondok, viszont a szereto feleseg es egeszseges gyermek, megvan. Na a ferjed ez a kategoria. En is alairom, hogy a szex irto fontos a kapcsoltaban, en speciel nem is tudnek elni nelkule, de nem a legfontosabb! vannak ettol fontosabb ertekek. Csak mert epp mot a szex nem mukodik a kapcsolatban, meg nem kezdek el masfele kacsingatni, elvegre orok huseget eskudtem, es errol szol a hazassag, vagy akar kapcsolatok, meg ugy altalaban az egesz elet, hogy kuzdunk, es megoldjuk az elenk gordulo problemakat. A parodnak nincs mentsege arra, hogy meg akart csalni. Ha gondja van, meg kellene beszelnie Veled, vagy esetleg amit mar korabban irtam, ujra elcsabitani, stb. En a helyedben nagyon komolyan, de nyugodtan elbeszelgetnek vele, hogy ertekelje ujra ezt a hazassagot, es szegyenlje el magat! Igy bemocskolta volna, a felesege ill. kisgyereke becsuletet. Viszont ha tenyleg megbanta, akkor bocsass meg neki, mindenki hibazhat, de azert legy resen.

Sok sikert:)

2010. márc. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
25%

Na ahogy látom Te is megkaptad, már én is tettem fel ilyen típusú kérdéseket, és mindig ledöbbenve olvasom, h a végén az jön ki, h a nő egy sz@r, mert nem elégíti ki a férje igényeit (bármi volt a kérdés). Nálunk az a helyzet, h a férjem a munkán kívül semmit nem csinál.....se egy csekk, se egy fűnyírás, ezek után én csinálom ezeket is és utána már nem fér bele h szexmacska legyek....????....hát valóban a nő a szemét, mert egy férfinek vannak igényei, egy nőnek nincsenek. Ha egy férfit csak a farka irányít, akkor miben különbözik egy állattól?

Mivel kis gyerek van ezért még nagyobb genyónak tartom a férjed, sajna úgy gondolom, h meg fogja tenni, ami késik nem múlik.....esetleg kiherélném, h ne legyen ilyen gondja!!!!

Megbocsátás??? lehet, de szerintem megbánod később!!!

2010. márc. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:
Azért remélem, hogy azoknak akik itt osztják az észt a kérdezőnek van gyerekük, és Ők jobban csinálták. Mert ha nincs, csak azt tudja, hogy hogyan kéne, akkor inkább maradjon csendes szemlélő. Én is azt hittem, mikor ilyenekről hallottam, hogy hű majd én másképp fogom csinálni, hát nem tudtam.
2010. márc. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
azta de lepontoztak, na sebaj az igazság egyeseknek nagyon fájdalmas
2010. márc. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:
utolso en egyetertek veled!
2010. márc. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:

Ma 9:20!

Igaza van a többi kommentelőnek ami téged illet!Te egy rendkívül primitív és közönséges nő vagy!Látszik abból ahogy és amit írsz.Neked biztos hogy se gyereked nincsen,se férjed!!!Te egy igazi megkeseredett vénlány vagy!!!Nem írogass ide többet,nem vagyunk a beteg kirohanásaidra kíváncsiak!

2010. márc. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim válasza:

Kedves utolso, te meg egy tipikus hiszterias hazisarkany lehetsz, hogy itt utasitgatod az embereket, hogy ne irjanak tobbet. Az a primitiv aki masokat serteget, es a te hozzaszolasod kozonseges. Menj veszekedj a ferjeddel!

Kedves kerdezo, en fejkent es csaladapakent azt mondom, egy nagy oszinte beszelgetes ahol mindenki elmondja kinjat bajat, sokat javithat a helyzeten.

2010. márc. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
Volt egy 10 éves kapcsolatom (nem volt gyerekünk). Teljesen jó volt a szexuális kapcsolatunk, ez nem is volt probléma. Mégis megcsalt, csak más indokot hozott fel. A férjem (van gyerekünk), akinek a felét sem tudom most megadni, mint a 10 éves kapcsolatnak, soha nem csalt meg. Ezen is el lehet gondolkodni.
2010. márc. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!