Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg akart csalni a férjem, de...

Meg akart csalni a férjem, de nem tette meg, mert rájöttem a dologra, mielőtt még megtörtént volna. Meg lehet ezt bocsátani?

Figyelt kérdés
2010. márc. 19. 13:53
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
63%

De egy aljas mocsok. A pici baba mellett kevásnek tartja a szexet? Akkor mondd meg neki, ő üljön hajnalban a gyerek melett, te meg majd teljesítesz.


Micsoda aljas emberek vannak. Ha most megbocsátod, legközelebb bátran csinálja, mert tudja, nem jár vitával.


Szerintem ha nem is akarod elhagyni, költözz el a picivel egy jó időre, 1-2 hónapra. Majd rájön, hogy milyen nélkületek, de nem mondd meg neki, hogy csak egy időre, had féljen, hogy elvesztett.

Ha sírva megy hozzád, bocsáss meg, ha közben kihasználja az időt, agyba főbe csal, hajtsd el a fenébe.

2010. márc. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
23%
Lányok,lányok...ez az örök téma.A pasiknak csapodár a természetük ezt el kell fogadni.Ha a fejetek tetejére álltok akkor sem változik meg egyikük sem.De így kell őket szeretni.Legyetek széleslátókörűek kicsit.A hűség fontos dolog,de a hűség a szívben lakik,és amíg titeket imádnak és hozzátok jönnek haza,addig nincsen gond.A férfi vadász,nem lehet pórázon tartani.Kedves kérdező te hogy gondoltad ezt az egészet?Felmerült a gyanú és te ezen agyalsz hogy elhagyd-e?Egy pici gyerekkel?Ezt hogy gondoltad?És milyen kapcsolat a tiétek,milyen társ vagy te hogy ennyi miatt képes lennél otthagyni?Ennél adódnak az életben SOKKAL nagyobb konfliktushelyzetek.Azokkal mit fogsz kezdeni ilyen hozzáállással?A manó mennyi idős?
2010. márc. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 A kérdező kommentje:
Nos, amióta gyerekünk van, rá nyílván kevesebb figyelem jut. De ketten akartuk ezt a gyereket, és úgy gondoltam, hogy gondoskodni is ketten fogunk róla a hozzá tartozó gondokkal és örömökkel együtt. Ő viszont nem igazán szeret résztvenni a gyereknevelésben, idegesíti a sírása, az, hogy foglalkozni kell vele, hogy babysitter híján kettesben nem tudunk menni sehová stb. Az, hogy most volt egy ilyen szándéka, addig, amíg csak szándék volt, szerintem még megbocsátható. A dolog 1 hónapja történt kb., és sokszor az eszembe jut, félig-meddig depis vagyok tőle. Lehet, hogy én vagyok a világtól teljesen elrugaszkodva, de elvártam volna, hogy segítsen, és kivárja legalább a bölcsis-ovis kort, amikor majd ismét sokkal több időnk jut egymásra.
2010. márc. 19. 14:25
 14/61 anonim ***** válasza:
15%
Most olvastam a 14:12-es kommentjét.Nevetséges és rendkívül ostoba a hozzászólásod!Te vagy 15 éves vagy, v. pedig egy súlyos önértékelési problémákkal kűzdő,gyerektelen,társtalan megsavanyodott nő vagy!De gyanítom hogy inkább gyerek még.....Gőzöd sincs a gyereknevelésről(főleg az első kemény félévről)gőzöd sincs a kapcsolatokról..... Semmi emberség nem szorult beléd... TE vagy az,akinek nem kéne tanácsot osztogatni,hiszen te magad is segítségre szorulsz.
2010. márc. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
91%

14:17-es:

Nagyon nem értünk egyet.Ha együtt vállaltuk a babát és összeházasodtunk és nem egyeztünk meg a nyitott házasságban,akkor egyszerűen elvárható a hűség.Mégis mit kellene tennie a feleségnek? Este a férj hazajön,megkérdezi tőle,na fiam kiélted magad,ma megvolt a három nő,jól van akkor,ott a tiszta gatya,itt pedig a vacsora,szeretlek.

Nane.Cserében ő pedig háztartást vezet,babát nevel és elnézően mosolyog,hogy a férje csalja.Ha ő tenné ezt,akkor ribanc,aki se feleségnek,se anyának nem való.

Komolyabb problémák?Milyen komolyabb probléma lehet azon kívül,hogy nem bízik a férjében és egy szavát sem hiszi el?Ez elég nagy probléma.

2010. márc. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
85%
Amikor a férj nem akar együttlétet akkor biztos megcsalás áll mögötte, ha nő nem akar akkor a gyerek miatt lehet csak. Milyen érdekes lenne a ezt a gondolat menetet megcserélném. :)
2010. márc. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:
92%

A kérdező utolsó kommentjéhez:Igen,ebben teljesen igazad van,és ebben teljesen jogosak az elvárásaid szerintem is.

Az első idők nagyon fárasztóak és az apa segítsége nélkül nagyon nagyon nehéz lenne!De ahogy telnek a hónapok,hidd el könyebb lesz!És amikor elöszőr elmosolyodik(tudatos gesztus) akkor túl vagytok az első etapon,akkor már nem csak egy evőgép,hanem kezd emberesedni :)Kérdezd meg a pasid hogy mihez lenne kedve,mit csinálna szívesen.Evés után böfiztetni?Fürdetni?Ezek nyugisabb teendők.Próbáld meg bevonni mindenképpen valamilyen szinten,és majd hidd el elkezd kötődni a babához és ráébred az apaságra.Mennyi idős a gyerek és ti?

2010. márc. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 A kérdező kommentje:
Na ez az, 1,5 éves! Ennyi idő alatt már illett volna belerázódni, elfogadni a helyzetet. Sajnos a kicsi elég sírós, nyugtalan a mai napig. Sokáig fájt a hasa, minden fogával megkínlódik, és nagyon nyugtalanul alszik még most is. Egyébként amióta hazajöttünk, sokkal többet foglalkozik vele, úgy tűnik, mintha örömét lelné a közös játékban. És nahát, a gyerek is jobban érzi magát, nyugodtabb...
2010. márc. 19. 14:35
 19/61 anonim ***** válasza:
66%

14 :27 esnek :)


Az első kommentemben én inkább általánosságban értettem.A baba kérdés valóban más,a baba mellett ne lépjen rossz útra.

2010. márc. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
89%
Hibázott a férjed, de annak van egy kiváltó oka. A megoldás abban lesz. Kapcsolatban mindkét félnek adnia kell önmagát. Folyamatos elutasítás egy idő után unalmassá válik, frusztrált lesz és keresi a megoldást. Számára a chat gyógyír volt.
2010. márc. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!