Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg akart csalni a férjem, de...

Meg akart csalni a férjem, de nem tette meg, mert rájöttem a dologra, mielőtt még megtörtént volna. Meg lehet ezt bocsátani?

Figyelt kérdés
2010. márc. 19. 13:53
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
100%
biztos hogy nem történt meg? lehet hogy csak te hiszed ezt, és valójában már rég túljártak az eszeden. pontosan ez hogy történt, irnál részleteket?
2010. márc. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
100%
Meg akart csalni? Szándékában álló dolgot sikerült megakadályozni? Hogyan? Elnézést a kérdésekért. Jobb tudni a részleteket s azután véleményt formálni. :)
2010. márc. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
100%

Jobb lett volna, ha azért nem csal meg, mert végül magától rájön, hogy nem helyes, és nem is akarja igazán, mert Téged szeret, Téged kíván... Így, hogy csak lebuktattad és megakadályoztad, nem épp megnyugtató. Annyi, hogy legközelebb ügyesebb lesz. Vagy ha kellőképp megijesztetted, akkor meg gondolatban csorgatja a nyálát más nőkre.

29/n

2010. márc. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
100%

korábban lehet h megtette, sajna ez tapasztalat.....

mindent meg lehet bocsájtani, de akkor 100%-ban kell, ha szereted, tudsz benne bízni, akkor igen, ha megborult benned valami, akkor inkább ne....kérdezted az okokról, miért akarta megtenni???....ja meg ott van az előre kiterveltség is, az is gáz, mert hát ha csak úgy egymásnak estek volna részegen...

Ha van gyerek az ő érdekébe egyszer szemet lehet hunyni, de többször nem!!!

2010. márc. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 A kérdező kommentje:
Chatelt a lelkem, és egy technikai malőr révén egyszercsak elém tárult a diskurzus egy része... Összepakoltam, hazamentem, jelzés értékkel. Aztán vissza. Biztos, hogy csak készült rá, mert a munkahelyén kívül sehová sem ment. Viszont kevésnek találta a szexet, ami nem is volt sok. Lévén kicsi a gyerekünk, és örülök, hogy éjjel van 3 órám folyamatosan, amikor alhatok, egyébként meg alig állok a lábamon. Szóval nem voltam épp egy lepedőkiránynő az utóbbi időben, az tény.
2010. márc. 19. 14:01
 6/61 A kérdező kommentje:
Hát igen, a bizalom... Most nem hiszek neki semmiben:( Ezt szeretném tudni, hogy elmúlik-e vajon.
2010. márc. 19. 14:03
 7/61 anonim ***** válasza:
75%
ÓÓÓ chaten azt mondanak amit csak akarnak. Talán jelzés értékű, hogy valami nem működik köztetek. A chat más világ, ott az emberek arc, felelősség nélkül bármit, de tényleg bármit mondhatnak, de nem azt jelenti, hogy teszik is. 29/N
2010. márc. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
39%
A párod egy kielégítetlen ösztönérzést próbált orvosolni. Ezt nem nevezném megcsalásnak. A hozzáállásod következménye, sajnos. :(
2010. márc. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
68%
bocsi de minden nő fáradt a baba mellett és amelyik férj emiatt félre lép az nem szeret és egy patkány.csak azért nem tette meg mert megtudtad különben megtette volna,ez bármikor újból megtörténhet és lehet akkor már későn veszed észre.a szex helyetti időt töltse a picivel később meg bepótoljátok. nem értem a férjed de az tudom,hogy gusztustalan.
2010. márc. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
79%

Megbocsátani lehet,de elfelejteni nem fogod!

(Üzenem neki,hogy kapja össze magát)

2010. márc. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!