Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtörtént, hogy vártál, és...

Megtörtént, hogy vártál, és neked lett igazad?

Figyelt kérdés

Úgy értem, a párod elment egy időre, de tudtad (hitted), hogy visszatér hozzád és így lett? Hogy volt?

Ellenpéldák, és a sírásig unalmas felmelegített töltött káposztás hasonlatok kíméljenek.


2011. aug. 2. 08:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én még mindig a várakozási stádiumban tartok, és hiszem, hogy visszatér! Mindenki azt mondja körülöttem, hogy hülyeség várni, de én bízok! Eredményről majd később tudnék beszámolni!
2011. aug. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Megtörtént.


Kapcsolatunk legelején. összejöttünk, majd néhány hét után közölte, hogy a volt barátnője visszahívta és visszamegy. nem bírták egy hétig se. Akkor már vége volt annak a kapcsolatnak csak a megszokás dominált. Ismét összejöttünk. Akkor már mi se bírtunk egy hetet se. Pedig az csillagokat leígérte lehazudta az égről. Kb. fél évet voltunk külön. Az elején még nagyon szerettem volna visszakapni, aztán már annyira nem. Egyszer csak megjelent, hogy sikerült lezárnia a múltat és soha többet nem hagy el. (Mondjuk ez a lezárás is megért egy misét.) Nem hittem neki, de éreztem, hogy nekem is kell még egy nagy pofon, hogy végleg le tudjam magamba zárni a dolgokat vele.

Igen lehet mondani, hogy megaláztam magam. De akkor is azt vártam, hogy majd kapok mégegy pofont tőle és akkor már valóban nincs visszaút. Egy apró hajszál választott el attól, hogy gyűlöljem, de az az egy hajszál nem volt még meg.


Szóval harmadjára is úgy döntöttem, hogy jó. Közben nem mondtam neki, de vártam azt a lökést, ami után ki tudom tenni és végre végleg. Nem jött. Attól a pillanattól kezdve soha nem okozott csalódást. Imád, és ezt lehet is rajta látni a kívülállók véleménye szerint is.


Lassan 4 éve vagyunk együtt. ma már azt mondom, hogy elhamarkodtuk az első két alkalmat. Nem vártunk eleget a múlt lezárására.


Remélem igazam van ebben. A mai napig arra a hajszálra várok.

2011. aug. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Igen. A sztorim hasonló a másodikéhoz. Összejöttünk nyári kalandként, én benne lettem volna egy hosszabb kapcsolatban is, ő bizonytalan volt, aztán szakított velem azzal az indokkal, hogy nem élte ki magát, más lányokkal is szeretne kezdeni. Ő mondta ki a dolgokat pedig én is láttam, hogy menni akar.


Eltelt 3 hónap, és megváltozott. Elkezdett udvarolni, és olyan dolgokat tenni, amilyet egy szerelmes férfi. Visszafogadtam (bár utólag úgy gondolom, hogy várathattam volna magamra kicsit többet) és immár a negyedik évünket tapossuk. Lagzi tervben :)

2011. aug. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ne várd a hajszálat.
2011. aug. 2. 14:00
 5/16 anonim ***** válasza:
54%
Igen. Velem most történik. De én még mindig csak várok, mert elkezdett ugyan közeledni újból, de még ő is hezitál. Amikor összejöttünk ő 22, én 23 voltam... Most ő 32, én 33. Közben mind a ketten éltük az életünket, de soha nem engedtük el egymást teljesen, mindig tudtuk, h mi van a másikkal. 10 év az sok? :)
2011. aug. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
:-)
2011. aug. 4. 10:21
 7/16 anonim ***** válasza:

Igen, 2 év után.

De nem okozott akkora boldogságot, mint hittem, hogy fog. Amíg nem jött, végig azt hittem, nagyon szerelmes vagyok.

Aztán mikor visszajött, rájöttem, hogy elmúlt.

Talán ha nem 2 év, hanem 2 hónap, még működött volna.

2011. aug. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mikor összejöttem a párommal, én teljesen elvarázsolva éreztem magam. Kb. 2 hónap után olyat estem pofára, hogy csak na! Továbbra is találkoztunk a közös baráti társaságunkban, én hittem, hogy nekem ő kell és még össze fog jönni. Fél év után az ő kezdeményezésére újrakezdtük, de maga volt a pokol. Olyan érzésem volt végig, mintha nem is léteznék, vagy számára tök mindegy lenne, hogy mellette vagyok-e vagy sem, így néhány hónap után elhagytam. Újabb fél év szimpla érdeklődős baráti kapcsolat után újra sírva kérte, hogy béküljünk ki. 2-3 hónap után hozzám költözött és minden megváltozott. :) Idén lesz 10 éve, hogy a leges-legelső csók elcsattant, naponta elmondja, hogy én vagyok a legjobb nő az életében, olyan szerelmes mint még soha és nem is tudja mit csinálna nélkülünk. Van már egy 3 éves kisfiunk is és két hete volt az esküvőnk! :D Annak idején azért sokan nem gondolták volna, hogy így alakulnak a dolgaink, még mi sem nagyon.... :)
2011. aug. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ez nagyon szép...
2011. aug. 4. 12:02
 10/16 anonim ***** válasza:
Velem inkább az történt meg, hogy lemondtam róla azzal, hogy egyszer úgyis rá fog jönni mekkorát tévedett blablabla, és az egyik 3 hónap, a másik kerek 1 év után jött vissza, de már nem éreztem semmit se, így elküldtem mindkettőt.
2011. aug. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!