Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van olyan, h az...

Zoli79 kérdése:

Szerintetek van olyan, h az asszony elkészül 20 perccel indulás előtt? Csoda velem megtörtént, nem kellett várni rá.

Figyelt kérdés
2011. jan. 23. 22:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%

VAN:D

2o-L

2011. jan. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%
Nekem volt olyan barátom,aki miatt mindig 10 perc alatt kellett elkészülnöm,mert utána bezárkózott a fürdőszobába és egy órán keresztük ott szöszmötölt valamit,hogy mindig elkéstünk,csak azt nem tudom,hogy mit csinált,mert ugyanolyan igénytelen kinézettel jött ki,mint ahogy bement. Ne általánosíts, a xarakodás nem okvetlenül női szokás.
2011. jan. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Én 2 perc alatt útra készen állok, ha muszáj.

A férjem mondja, hogy megy mondjuk x városba (nem olyan messze), és azt mondja, hogy 2 perced van, ha akarsz jönni.

Hát ez van. Nálunk én kell őreá várjak, hamarabb kész vagyok általában. 39/N

2011. jan. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk családi trük amire már kezdek rájönni apukám, tesóm, párom mindenki üzi hogy ha megyünk valahova nekem kb 1-1.5 órával hamarabbi időpontot mondanak indulásra:D Ma is mentünk vásárolni mondták délben indulunk elkezdtem készülödni és kiderült, hogy ők még leülnek ebédelni:D Szóval én mindig 20 perccel hamarabb kész vagyok:D
2011. jan. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk sokszor várok én az ajtóban felöltözve.

Gyakran járok időre busszal, ilyenkor kitűzök egy cél időpontot amikor el kell indulnom kifelé az ajtón, ehhez mérten kezdek el készülni.

Ha nem megyek időre akkor is szoktam ilyen időpontokat kirakni, mondjuk akkor még belefér a csúszás :)

Ma pl. időre mentünk, én rég kész voltam, de azért még egy kis hajbeállításra, sapkakeresésre, szöszölésre várnom kellett, hogy nesiessélmá, úgysekésel el. Nem késtem, de rohantunk, ami időt kabátban vártam, nyugiban végig lehetett volna sétálni az úton.

Egyébként 3 perc alatt én is elkészülök, a volt barátomnak is megvolt az a szokása, hogy 3 perc múlva megyünk valahova, készülj.

25L

2011. jan. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
En elkeszulok 2 perc alatt akarhova megyunk. A ferjem volt olyan, mikor megismerkedtunk, hogy sokaig tollaszkodott a furdoben (hogy miert, nem tudom), de mar nagyon megvaltozott szerencsere es nem zuhanyzik 1 ora hosszat sem tobbe. Nalunk egyikunknek sem kell varnia a masikra mar.
2011. jan. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is elkészülök hamarabb, nem rám kell várni:)
2011. jan. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

5 perc alatt összekapom magam,ha arról van szó..


Persze,ha senki sem siettet és van időm,akkor 1 óra,mindenféle hajmosás,hajszárítással együtt.:)


21L

2011. jan. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Engem a VONAT elérése tanított meg az 5 perc alatti elkészülésre! :-) (Párszor lekési az ember, megtanul időben elindulni, felhúzni az órát...)
2011. jan. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
A barátom pár napja lepődött meg pont. Elvitt vacsorázni, előtte nála voltunk, otthoni ruhába és smink nélkül mentem el. Kb. 6 perc alatt készültem el öltözéssel és sminkkel együtt. Ki volt akadva, hogy ilyen létezik. :DD És nem néztem ki igénytelenül.... :D
2011. jan. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!