Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van olyan, h az...

Zoli79 kérdése:

Szerintetek van olyan, h az asszony elkészül 20 perccel indulás előtt? Csoda velem megtörtént, nem kellett várni rá.

Figyelt kérdés
2011. jan. 23. 22:09
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
88%
Inkább adjon magára, és így tartson tovább a készülődés, mintsem 2 perc alatt magára rángasson valamit oszt jóvan.
2011. jan. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Nekem a készülődésből kb 30 percet az vett el, hogy megpróbáltam kihúzni a szemem. Kézügyességem semmi, és nem is egyformák a szemeim. Egy idő után elegem lett, kitetováltattam. Azóta tartom a 10 perces részidőt.

Viszont az már szerencsésebb, hogy göndör hajam van, így csak vízzel és zselével tudok "fésülködni". Két mozdulat nedves kézzel és már úgy áll, ahogy szeretném.

2011. jan. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Soha nem kellett a páromnak várnia rám, ha indulunk valahova még én vagyok a gyorsabb.

26/N

2011. jan. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm válaszát!/igazságosztónak/ is lehet finomkodó idejétmúlt beszédstílusom van,amin nem háborodok fel szeretem a kritikát is építi az önbizalmat./Én életvidám jó humorúnak tartom magam,Legalábbis ha mondani szoktam szerintem viccesnek tartott dolgot,nem bírja ki röhögés nélkül senki/.
2011. jan. 24. 10:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!