Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtörtént, hogy vártál, és...

Megtörtént, hogy vártál, és neked lett igazad?

Figyelt kérdés

Úgy értem, a párod elment egy időre, de tudtad (hitted), hogy visszatér hozzád és így lett? Hogy volt?

Ellenpéldák, és a sírásig unalmas felmelegített töltött káposztás hasonlatok kíméljenek.


2011. aug. 2. 08:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, velem is ezt történt :-) 5 hónapja voltunk együtt, amikor szakítottunk. 2 hónapig voltunk külön, valamilyen módon mindig kommunikáltunk (Facebook, e-mail, sms). A szakítás után újra kellett értékelnem az egész életemet, a hozzáállásomat, az attitűdömet, magamat. Felhívtam, elmondtam neki, hogy mire jöttem rá, meghallgatta, majd azt mondta legyünk barátok. A szívem kiszakadt, de tudtam, hogy kell az a férfi nekem, ő az akit szeretek. Vártam, hagytam, hogy ő irányítsa az eseményeket, soha nem kerestem. Aztán 2 hónappal a szakítás után újra összejöttünk. Most jobb, sokkal jobb, mint a szakítás előtt volt :-)
2011. aug. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Velem is megtörtént. 1,9 éve voltunk együtt mikor bejelentette hogy már nem szeret úgy mint régen és elhagyott. Kiderült hogy azért nem szeret már mert közben jött neki más. Valahogy éreztem hogy ő hozzám tartozik és kell nekem ezért nem tudtam elengedni. Olyan érzésem volt hogy ha várok akkor vissza fog jönni hozzám. A szakításunk után fél hónap se kellett és könyörgött hogy menjek el vele valahova,találkozzunk valahol mert rájött hogy csak engem szeret és nincs nálam jobb nő stb. Aztán beadtam a derekamat,talán túl hamar is. Megint összejöttünk és 7 hónap múlva szakítottunk,mert már egyáltalán nem tudtam megbízni benne és nem éreztem úgy hogy együtt kellene lennünk.
2011. aug. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Egy két és fél éves kapcsolatom szólt a várakozásról. Amíg együtt voltunk én csak vártam, hogy lezárja barátnőm az első nagy szerelmét, de nem tette, sőt végül össze is jött neki legalább 5 év várakozása után, de csak pár hétre. Ez a álomkép kergető várakozás önsorvasztó és beteges volt, de végül részben magától, részben pszichológus segítségével gyógyult ki belőle. Ettől függetlenül szeretem őt és jóban is vagyunk, de ő úgyis másmilyenre vágyik (vágyott), hiába várakoznék utána, inkább örülök a jelenlegi barátnőmnek.
2011. aug. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nekem az első szerelmem volt ilyen. Együtt voltunk 8 hónapig amikor el kellett költözniük nem túl messzire 50 kmre tőlem és valahogy egyre távolabb kerültünk egymástól. Én itthon építgettem a kis gimis életem, ő pedig immár az új lakhelyén szerzett barátokat és buliztak. Eleinte működött, hogy meglátogatjuk egymást, később viszont egyre kevesebb lett a beszélgetés hétközben. Így szakítottam. Nem volt egyszerű, és rettenetesen szenvedtem miatta. Kb. 2 hétig tartott mikor már egyikünk sem bírta és újra elkezdtünk beszélgetni, smsezni, telefonálni. Majd a városba utaztunk a családdal amikor összefutottunk és mindketten tudtuk hogy hülyeség volt szakítani. Működött 4 hónapig. Aztán kezdődött minden előről. Szakítás ismét. Újra összejöttünk.... mindezt eljátszottuk 5X. Aztán megegyzetünk h megpróbáljuk külön.talán végleg. 1 évembe került mire efelejtettem. Első szerelem volt és igazán sosem tudom majd elfelejteni. De a se veled se nélküled dolgot sem folytathattuk... Azóta neki és nekem sem volt kapcsolatunk. Talán majd egyszer újra összejövünk és akkor már örökre együtt is maradunk :D

19/L

2011. aug. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Muszáj választ írnom ide, mert szerintem mindenki azt fogja hinni, hogy én írtam ki a kérdést :))


Nálunk az a helyzet, hogy a párom 13 év után visszaköltözött az anyjához, de megmaradt a kötődésünk, részemről a szerelem is. Úgyhogy most várok rá. Ő azt mondja, hogy még nem tudta eldönteni mi legyen, de egyenlőre abszolút nem úgy érzi, hogy végleges szakításról lenne szó.


Összegzés: elvben, ha újra összejövünk, még akár az eddigi idő háromszorosát is leélhetjük még együtt. Namármost ez megérhet annyit, hogy kicsit türelmes és megbocsátó legyen az ember. Persze még korántsem biztos, hogy jóra fordul, de nem is kizárt.

2011. aug. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szia.

4 év után bizonytalanodott el, 4 hónapig voltunk külön. Nekünk nagyon jót tett. Mikor újra összejöttünk minden sokkal jobb lett. Már biztosak voltunk egymásban. Most ünnepeljük az 5. házassági évfordulónkat, és várjuk a második babánkat. :))

2011. aug. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!