Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg akart csalni a férjem, de...

Meg akart csalni a férjem, de nem tette meg, mert rájöttem a dologra, mielőtt még megtörtént volna. Meg lehet ezt bocsátani?

Figyelt kérdés
2010. márc. 19. 13:53
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
53%
márpedig egyáltalán nem butaság. szerintem is az van, hogy aki szereti a feleségét, az pont, hogy vele akar együtt lenni, nem mással.
2010. márc. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
94%
Mert a szex nem szükséglet ugye? Gondolom te is megelégedsz egész életedben a kezeddel és csak akkor szexelsz ha gyereket akarsz! Elég prűdek vagytok ám! A szex egy nagyon fontos dolog, ahol közel kerülnek egymáshoz a szerelmesek. Nélküle nem működik a kapcsolat.
2010. márc. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:
100%
A szex létfontosságú, ez tény. Persze van olyan időszak amikor nem kívánja, de lehet ez akár férfi, vagy akár nő is. Itt az a gond, hogy hosszabb időn át történő visszautasítás sajnos olyan lépésekre ad lehetőséget, amit már nem lehet visszafordítani. A chat egy mentőöv volt a férj számára. DE ez nem azt jelenti, hogy csalás ténye áll fent. Jelzésértékű.
2010. márc. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem tragédia, ha csak fizikailag volt hiánya.
2010. márc. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
76%
Az már nagyobb gond, hogy a gyerek gondozása nem érdekli.
2010. márc. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:
36%

"A szex egy nagyon fontos dolog, ahol közel kerülnek egymáshoz a szerelmesek."


Na most akkor döntsd már el, hogy ezt amit leírtál szükségletnek nevezed-e.

Szükséglet a wc-zés.

És ha a férfi félremegy, mert otthon kevés a szex azt úgy nevezed hogy "közel kerülnek egymáshoz a szerelmesek"?

2010. márc. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:
100%
Nem az csak a vágyak kielégítése, azt mondtam így kellene lennie. De ha az asszony otthon nyavalyog hogy ohh mit képzel ez a perverz férfi, még csak két éves a gyerek de már szexelni akar amikor fogadja el hogy igenis nekem nincs erre időm és kedvem és legyen boldog apuka, és kedves... akkor máshova megy a férj... Egyrészt nem magadból kell kiindulni. Neked elég élvezet ránézni a gyerekedre, neki nem mert ő nem nőből van. A kompromisszum és a jó kapcsolat pedig nem azt jelenti hogy a pasi elfogadja hogy a nő most mással törődik, eltartja, boldogan jön haza és segít. Hanem azért a nőnek is kell kompromisszumot kötni. Szerintem igenis egy szükséglet a szex is, csakhát, mint ahogy pár vicces férfi megfogalmazta, sok nőnek csak a gyerek miatt kell a szex.
2010. márc. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
100%
Olyan szükséglet amivel közel kerülhet két ember egymáshoz. (szerintem erre gondolt) Házastársi kapcsolatban ennek hiánya nem kiegyensúlyozott életet mutat. Pláne ha ez hosszabb ideig fennáll. Eredménye: egyik fél továbbáll.
2010. márc. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:
27%
15:29: Ritka, egy paraszt nő vagy te, hallod!!
2010. márc. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:
100%

"A kompromisszum és a jó kapcsolat pedig nem azt jelenti hogy a pasi elfogadja hogy a nő most mással törődik, eltartja, boldogan jön haza és segít. Hanem azért a nőnek is kell kompromisszumot kötni."

Ez nagyon szép volt...!

2010. márc. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!