Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg akart csalni a férjem, de...

Meg akart csalni a férjem, de nem tette meg, mert rájöttem a dologra, mielőtt még megtörtént volna. Meg lehet ezt bocsátani?

Figyelt kérdés
2010. márc. 19. 13:53
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
73%

ma 14:01

"Lévén kicsi a gyerekünk, és örülök, hogy éjjel van 3 órám folyamatosan, amikor alhatok, egyébként meg alig állok a lábamon. Szóval nem voltam épp egy lepedőkiránynő az utóbbi időben, az tény."


Felhívnám a figyelmedet, hogy a megcsalások 75%-a a elhanyagolásból ered.

Sajnos egyet fel kellet volna ismerned, hogy a családalapítás szóban a férj/apa sem elhanyagolandó tag.

Ha nem változtatsz, meg is fogja tenni.

2010. márc. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
69%
meg annyit fuznek hozza, hogy az a baj, hogy ilyenkor az anya/no lelkivilaga senkit nem erdekel. O hordja ki a gyermeket, o szuli meg, es utana is o foglalkozik tobbet vele. Az, hogy o hullafaradt, kettetorik a dereka a hazimunkatol, nem jut magara ideje, nem jut a barataira, szorakozasra ideje, ami nyilvan hianyzik neki, esetleg rajon a depresszio amiert otthon van a 4 fal kozott es nem erzi mar szexinek nonek magat, valamint a gyereknevelessel kapcsolatos rengeteg fejfajas, hogy jol csinalja e, mi baja lehet a gyereknek, stb, ezek ilyenkor semmit nem szamitanak. A no kussoljon, mert a ferfi viszi haza a penzt, es ilyenkor mindenki a ferfi lelkevel van elfoglalva, hogy szegeny el van hanyagolva, es nem kap annyi szexet, es ra is kell idot es figyelmet forditani....mint kb egy masodik gyerek....egyik felnek sem szabad hanyagolni a masikat! mind2onek ki kell venni a reszt a gyereknevelesbol, elvegre a ferfi az apa, nem? mind2onek tamogatnia kell a masikat es megertobbnek kell lenni. Pl, a ferfi szemszogebol, probalta mar meg valaha is elcsabitani a feleseget? pl, szervez egy romantikus vacsit, vagy rabizza agyerket a nagyszulokre/dadus, tokmindegy, es a felesege kedvebe akar jarni, vagy vegyen neki egy szexi fehernemut, es sugja a fulebe, hogy abba szeretne ma este latni...nem hiszem a no ellenkezne, sot jolesne neki a figyelmesseg, es hogy egy kis idore o is kikapcsolhat. Egy nonek is vannak igenyei, csak ez ilyen kor nem szamit
2010. márc. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 A kérdező kommentje:
15:42. Írtam is, épp minden fronton javult a helyzet, mire jött a pofára esés. Az eset óta meg tényleg igyekszem kitenni magamért, mert szeretném, ha menne a dolog. Mert - és jön a hülye női szöveg: én még tényleg szeretem. És megdöbbentett, hogy ő már nem szeret eléggé, hiszen ilyen szinten átvágott volna. Viszont guminő nem vagyok. Szóval azért nekem is kell hangulat, energia, kedv.
2010. márc. 19. 15:55
 34/61 anonim ***** válasza:
42%
Nem tudom, hogy akik ilyeneket írnak, hogy nem lehet elhanyagolni a férfit és gyerek mellett is teljesíteni kell van-e gyerekük és hogy Ők hogy oldották meg, de Nekem sem volt olyan egyszerű. Én annyira fáradt voltam, hogy szó szerint szédültem. Sírni tudtam volna. A házi munkát nem tudtam napközben elvégezni, mert ahogy otthagytam a gyereket már ordított. Rám maradt a mosás, takarítás, bevásárlás. Bevásárolni is este 9 után tudtam menni. És nekem jó férjem van, sokat segített, mikor hazajött csak a gyerekkel foglalkozott). Hajat is csak késő este tudtam mosni, mert félt tőlem, mikor vizes volt a hajam. Úgyhogy nem egyszerű. Nekem is megjegyezte a férjem, hogy katasztrófális a szexuális életünk, de azért megértő volt. Sztem igenis minden férfi vegye tudomásul, hogy ez nagyon nehéz időszak és nem múlik el 1-2 hónap alatt. Azért, ha elküldenénk mindennap ezeket férfiakat meló után még egy kicsit vakolni, kíváncsi vagyok mennyire lennének fickósak.
2010. márc. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
25%

nálam a ma 14:12 válasz kiverte a biztit.

Na ide figyelj! Gondolom téged is agyba főbe csaltak, mert szalvétával akartad megfogni a f...t!

A következő életedben, meg próbálj meg egyedül gyereket nemzeni, és meglátjuk, hogy megy e!?

2010. márc. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
100%

te biztos vagy, hogy ez az egyetlen probléma? ha magadba nézel mélyen, el tudod dönteni, hogy jó-e a kapcsolatotok?

a férjed a lelkitársad, a legjobb barátod, az életed szerelme? és őneki te vagy? vagy csak szövetséget kötöttetek egy közös életre, egy-két gyerekre, közös háztartásra, mert kell valaki, és a másik jónak tűnt?

2010. márc. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
54%

"Na ide figyelj!" Ejha, érdekes figyelemfelhívás. Kissé agresszív, de van ilyen is. :(

Kettő ember kell a kapcsolathoz. Beszélgetés a megoldás, a költözés kamillázás. Sok sikert!

2010. márc. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
58%
De miért kell a szexnek biológiai szükségletnek lenni. Az érdekes meg sem fordult senki fejében, hogy miért az aktus hiányzik neki, és miért nem az együttlét a feleségével. Ha az orgazmus hiányzik a férjnek akkor arra megvan az amerikai barátnő (kézi, ha vki nem tudná). Sztem neki nem a szex hiányzik, hanem le akar feküdni vmi nővel. És sztem aki félre akar lépni,akkor is ha van szex az megteszi, csak akkor nem a szex hiányára fogja. Aki pedig szereti a feleségét az inkább ráveszi a szexre.
2010. márc. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
valamelyik ucsó mondatban van egy kis furfang. bocsi.
2010. márc. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
"Ráveszi a feleségét" mekkora butaság!
2010. márc. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!