Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hulla vagyok a párommal...

Hulla vagyok a párommal chatelni (távkapcs) és most ír életbevágó dolgokról, a mi érdekünkben. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

azért ír most, mert ilyenkor érünk rá.

amikor én már aludnék.

nem egy nap hajnalokig megy az üzengetés vele.

és ez már huzamos ideje.

nappal nem tudok pihenni a teendők miatt.

szóval mostanában készülök ki..

de erre ő meg most világosodott meg, hogy a problémáinkat hogy oldjuk meg, 10 féle terve van és a többi stb


2015. okt. 28. 22:29
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
*első mondat vége .... lett volna
2015. okt. 31. 21:32
 32/38 anonim ***** válasza:

Rajtad nem lehet segíteni, kérdező. Nélkülünk is evidens lehetett, hogy ez így nem jó, s mi is elmondtuk elég jól.

Nekem a "szeret, imád" vörös posztó, a "nonstop telefonos kapcsolat" az előző nagy piros és felkiáltójeles figyelmeztető táblákhoz ad még párat... Manipulál, birtokolni akar, elpusztít...


Én elég "szépeket" tudnék neki írni, ha Te szolid lény vagy, akkor alkalmazhatsz leírásokat az alvásmegvonás testi-lelki tönkretevő hatásáról, be lehet vágni neki definíciókat emberi torzulásokról, ahol egyik ember a másikat rabságban akarja tartani... Ez nem teljesen komoly (bár vesztenivalód szerintem nincs, de nem hinném, hogy energiát kéne pazarolni rá. menj aludni), most már csak írok, ami jön, annyira nonszensz a helyzet, szürreális, bizarr, hogy a csudába nem látod, hogy ez így tarthatatlan, beteges?!


Már mi nem bírjuk itt nézni, ismeretlenül, hogy valaki így tönkreteszi magát s nem képes megvédeni legelemibb fizikai szükségleteit! Meddig fajulhat ez? Ha minden félpercben azt akarja, hogy írj, akkor pisilni se mész ki? Á, ez úgyse hat rád, az alvásmegvonás is olyan sokkolóan durva, ha azt majdnem természetesnek veszed, akkor szinte mindent... Ez nagyon szomorú.

Tudom, milyen ha valaki gyenge és önpusztító, mesélhetnék az elmúlt éveimről, nem vagyok én se egy matyóhímzés, de azért vannak határok. Hidd el, nem egy sima kis ezt-azt eltűrő valaki vagy. Ez már nagyon, nagyon durva szint.


Tényleg menj aludni :(

2015. okt. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

Ujjé!!! Jól tetted. Nem közölted vele, hogy egyszerűen álmos és fáradt vagy?

De ne válaszolj, pihenj!!! :)

2015. okt. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:

köszi, vigyázok magamra megyek aludni köszi nektek :)


utolsó: a 30-as kommentben van, hogy pihenni akarok,("pihenőt kértem")


megértette, jelenleg így elbúcsúzott, hogy szerinte tuti nem oké valami és szerinte talán van nálam valaki... és csók...


ezt megint lereagáltam..de nincs válasz, játsza a sértődöttet, szóval végre alszok :)

2015. okt. 31. 21:55
 35/38 anonim ***** válasza:

csupán anyai szeretettel ... írom soraim.

A történeted kísértetiesen hasonlít egy ismerősömre...

Távkapcsolat skypeon beszélgettek... 12 óra munka után éjfélig néha kettőig ... 4 hónap mulva bassszus szabit vett ki, hogy otthon irogasson....aztán később elmesélte, hogy teljesen behülyült, és állandóan fenyegetve van, meg ha el akar menni egy kávéra a barátaival, akkor ő már megcsalja... A vége az lett, hogy szakítottak, nehezen, de vége lett... a csaj úgy fél év múlva sápadt arccal meséli... képzeld emlékszel arra a terrorista pasimra-mondom igen- a jelenlegi barátnője írt rám fbookon... és mit? Hát azt hogy úgy megverte, hogy beszakadt a dobhártyája, és elrepedt a medencecsontja úgy a falhoz vágta... az Úr Isten, ettől a pasitól mentett meg

Bogárkám Drága Kérdező legyen eszed! Olyan nincs hogy kérned kell, hogy pihenőt! Ha ezen ráadásul megsértődik, és azt mondja biztos mással vagy, Na abban a pillanatban vége, elhagyom, nincs tovább, mit magyarászkodsz egy gyökérnek, aki terrorizál?

2015. nov. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm a válaszotokat.

eljutottam odáig hogy ez valóban manipuláció már a részéről.

ma már telon is online egész nap, szóval én még ahajnali csevegésekről panaszkodtam itt, ma már speciel 24 órában megy szinte, ha csak én nem lépek le. ő soha.

pontosan kérdezi hánykor mit csinálok


amikor írom, hogy x órakor végre szabad időm van, arra azt írja, hogy "te velem vagy szabad", vagy "a szabadidőd velem van" vagy ilyesmit reagált. nem pontosan értettem mit akar ezzel.


amúgy nem agresszív típus egyáltalán. a legyet se tudná bántani, ha arról lenne szó.


most ott tartok, hogy szomorú vagyok, hogy ez valóban nem szerelem.

és nem tudom miért akar manipulálni.

vagy cél nélkül csupán, mert ráér? nem tudom, de kíváncsi lennék erre.


és az nagyon zavar, hogy ő mindent tud rólam, mindennel vissza is tudna élni, az egész életembe, gondolataimba bele akar látni, szóval az zavar hogy én sehol nem vagyok ez ellen felvenni a harcot, hogy egy szerencsétlenség vagyo, nem tudok terelni, nem tudom őt kijátszani, nem vagyok "ellenfél", megesz reggelire.



magyarán csak menekülni tudok, hogy fáradt vagyok, tiszteletet kivívni már nem.


szóval mert ha távozni is kellene, azt legalább emelt fővel tenném..nem úgy, hogy kicsináltak..

2015. nov. 1. 19:50
 37/38 A kérdező kommentje:
szóval miért akar ő mindent a-z-ig tudni róla, miért akarhat befolyásolni, hacsak birtokolni akar, azt minek(miért).
2015. nov. 1. 20:17
 38/38 A kérdező kommentje:
*rólam
2015. nov. 1. 20:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!