Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hulla vagyok a párommal...

Hulla vagyok a párommal chatelni (távkapcs) és most ír életbevágó dolgokról, a mi érdekünkben. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

azért ír most, mert ilyenkor érünk rá.

amikor én már aludnék.

nem egy nap hajnalokig megy az üzengetés vele.

és ez már huzamos ideje.

nappal nem tudok pihenni a teendők miatt.

szóval mostanában készülök ki..

de erre ő meg most világosodott meg, hogy a problémáinkat hogy oldjuk meg, 10 féle terve van és a többi stb


2015. okt. 28. 22:29
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

Szerintem kb. egy hétig ne beszélj vele, hanem pihenj.

Ha emiatt szakítotok, hogy te aludni akarsz, jobb is. Mi az, hogy sértegetett? Tuti nem állnék szóba vele egy ideig.


De veled nem tudom, mi lesz, mert nem igazán sikerült ráébrednek, hogy aludni kell, EVIDENS, hogy az ember nem csetelget fáradtan éjjel s aki ezt elvárja, az egy kegyetlen bunkó.

De komolyan már, tönkreteszed magad és miért? Fenének kell folyton fecsegnetek, én nem beszélek ennyit a párommal, pedig szeretjük egymást és mindennap itthon van 3-tól... S én elég dumálós vagyok.

2015. okt. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:

"Fenének kell folyton fecsegnetek"

:D ez nálam is kérdés.


nagyon is tudja jól, hogy aludni szeretnék és kell is holnapra

de ettől függetlenül ma már délután megírta, hogy jelenleg takarít még egy órát, és leszögezte, hogy utána az övé vagyok egész este és éjszaka...


valahogy én a konfrontálódást szeretném elkerülni.

és hogy máshoz meneküljön..

2015. okt. 30. 21:12
 23/38 anonim ***** válasza:
Már megint itt hulláskodsz, kérdező? Mars aludni, késő van! Jó éjszakát, szép álmokat!
2015. okt. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:

"leszögezte, hogy utána az övé vagyok egész este és éjszaka..."


Ilyenek után nemhogy egy hétig, sose állnék vele szóba. Engem csak ne akarjon birtokolni s az időmet beosztani... Nem veszed észre, hogy nem érdeklik a legelemibb fizikai igényeid? Írtam már, hogy az alvásmegvonás nagyon komoly és hatékony kínzási módszer. Az embernek rossz, ha volt tartása és ellenállása, az megtörik, szerencsétlen roncs lesz (bár nem olvastam az alvásmegvonás hatásairól, nekem ez a logikus)... Normális ember NEM akarhatja, hogy kikészülj! Ez nagyon gonosz dolog és semmiképpen sem szeretet és tisztelet.


Meg kell védened magadat. Néha igenis konfrontálódni kell, nem áldozhatod fel magadat, ha jön valaki, aki erős akarattal elvisz egy rossz irányba, te pedig hagyod.

2015. okt. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

úgy-úgy ahogy a 24-es válaszoló írta...

minnél fáradtabb vagy annál befolyásolhatóbb...

Boldog vagy? ha a válaszod nem, akkor valamit nem jól csinálsz...

Ez a lelkiterror egy formája, lehet úgy érzed már nem tudsz kiszállni, mert megbántod, mert elhagy, mert...

Ha valaki szeret az nem így viselkedik! És ha te szeretve vagy akkor vidám vagy mosolyogsz, jóleső érzéssel gondolsz rá... ebből tudhatod, hogy nem szeret csak uralkodik feletted, irányít, kontrollál ... nincs rád tekintettel... ha valakinek egynél többször el kell mondani, hogy fáradt vagy és kimerült azt hagy a pcsába, mert tönkre tesz!

2015. okt. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:

milyen elgondolkodtatókat írtatok :) köszönet!


igen, jelenleg ott tartok, hogy nincs kedvem visszaköszönni se már neki, hogy aztán megint kezdődjön az egész, részemről már kényszeres beszélgetés hajnalokig.


és szóval ki se merem nyitni az üzeneteimet..

legszívesebben szó nélkül be se lépnék most..

mert ha belépek, már megint figyelemfenntartó szövegbe kezd.

2015. okt. 31. 20:47
 27/38 A kérdező kommentje:

nem bírtam ki...kinyitottam az üzeneteimet..


sorok, hogy ő mennnyire várt már rám egész nap

hogy jöjjek chatre mihelyst tudok

már mindent megtesz, hogy még telon is non stop online legyünk(telojára telepít)

nemsoká jön, mindenképpen reméli, leszek

szeret imád, csókol


most lereagáltam hogy mindjárt, még vannak intézni valóim..


szóval megint elbuktam :( !!!!

2015. okt. 31. 20:54
 28/38 anonim ***** válasza:
Mindenkit lepontoztam!
2015. okt. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
szerintem te egy igazi Kretén vagy ... úgy 30-an leírták mit kéne tenned, de te írod a semmit, vagy pont az ellenkezőjét... a fszért panaszkodsz ha ez neked így jó, és leírsz minden állomást... tudod mit pusztulj el!
2015. okt. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:

és én vagyok a kretén.

pont azt teszem amit írtok

mára speciel pihenőt kértem, se net, se telo, se semmi.


most azt hiszi valami bajom van..

2015. okt. 31. 21:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!