Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hulla vagyok a párommal...

Hulla vagyok a párommal chatelni (távkapcs) és most ír életbevágó dolgokról, a mi érdekünkben. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

azért ír most, mert ilyenkor érünk rá.

amikor én már aludnék.

nem egy nap hajnalokig megy az üzengetés vele.

és ez már huzamos ideje.

nappal nem tudok pihenni a teendők miatt.

szóval mostanában készülök ki..

de erre ő meg most világosodott meg, hogy a problémáinkat hogy oldjuk meg, 10 féle terve van és a többi stb


2015. okt. 28. 22:29
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
58%
Már 10000 évvel ezelőtt is voltak módszerek az időben eltérő kommunikáció kezelésére, és az utóbbi 200 évben ennek technikai lehetőségei megszaporodtak. Mit csináljál? Alkalmazd az egyiket!
2015. okt. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
Mondd meg, hogy írjon le mindent, majd holnap elolvasod és átgondolod, most muszáj aludnod, mert hullafáradt vagy.
2015. okt. 29. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:

mondd meg neki, hogy nem birod, hogy állandóan hajnalig cseteltek, így mindig fáradt vagy. minek kell egyáltalán minden nap órákat beszélni? nekem is volt, amikor munka miatt 1,5 hétig nem talalkozunk. amikor tudott felhivott, kb 1 órát beszéltünk naponta összesen .

de persze másabb, ha ti hosszabb ideig nem találkoztok. de akkor se értem, hogy nem gondol bele, hogy te fent vagy miatta éjszaka?

2015. okt. 29. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
vegyél be altatót, és aludj egy nagyot
2015. okt. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
0%

Iszonyatos érzés lehet, ha valaki szeret, érdeklődik irántad:( Én nem tudom, sosem éreztem!

De ha ennyi a gond, mondd meg neki, hogy álmos vagy, aludni akarsz.

2015. okt. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:

hát ma is egy rakás szerencsétlenség voltam a kimerültségtől

és nemsoká megint kezdődik...

én meg már most bealszom mindjárt


az egészben az nagyon zavaró, hogy mindig én vagyok a panaszkodó fél, hogy aludjunk már, fáradt vagyok, etc


kezdem azt érezni hogy így nem leszek elég neki...

2015. okt. 29. 20:28
 17/38 anonim ***** válasza:
szerintem ő a bunkó, ha elvarja hogy mindig fent ejszakazz miatta. persze fontos a kommunikáció, de ne menjen semmi rovására. ebedszunetben, vagy munka előtt /után nem tudtok beszélni?
2015. okt. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:

napközben nem oké, mert olyankor végképp nem tudok arra időt szánni, ő tudna.

ma is hulla vagyok aludtam vagy 2 órát.

tegnap már neki állt sértegetni.

kipróbáltam a fűáradtságtól hülyeségeket írok- tanácsot erre megkérdezte és komolyan hogy drogozom e. aztán meg neki állt azzal jönni mennyire kíván, meg etc.amire aztán végképp nem voltam kíváncsi.

a végén jóformán oda-vissza sértegetés lett az egészből.

2015. okt. 30. 08:27
 19/38 anonim ***** válasza:

Csak a saját példámat tudom elmesélni neked. Volt egy pasi, akiért nagyon oda voltam, de megismerkedésünk után éjjel nappal velem akart lenni, és napjában 20x hívott, és legalább ennyi sms-sel árasztott el. Pár hónapig tartott a kapcsolatunk, elfáradtam, és a végén a pokolba kívántam az egészet, viszont olyan feszültséget okozott, hogy a végén pszichologusnál kötöttem ki, mert azt sem tudtam, hogy fiú-e vagy lány vagyok.

Te tudod milyen a természeted, ha ez sok, akkor szólj, ha nem változtat rajta, akkor ennek a kapcsolatnak így is úgy is vége....

2015. okt. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:

pont e felé haladok én i, kezdem úgy érezni

állandóan így benne van a fejemben

hajnalokig chat

plusz reggel pár szó

mintha minden energiám leszívná mintha minden gondolatomban ott akarna lenni

2015. okt. 30. 13:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!