Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hulla vagyok a párommal...

Hulla vagyok a párommal chatelni (távkapcs) és most ír életbevágó dolgokról, a mi érdekünkben. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

azért ír most, mert ilyenkor érünk rá.

amikor én már aludnék.

nem egy nap hajnalokig megy az üzengetés vele.

és ez már huzamos ideje.

nappal nem tudok pihenni a teendők miatt.

szóval mostanában készülök ki..

de erre ő meg most világosodott meg, hogy a problémáinkat hogy oldjuk meg, 10 féle terve van és a többi stb


2015. okt. 28. 22:29
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
97%
Ezt a kerdest figyelni meg lesz energiad
2015. okt. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:

Hany km a tav,ha nem vagyok tul indiszkret?:)

Szerintem megertene,h faradt vagy..meg tuti van ra megoldas..skype?!az meg is csak gyorsabb,mint a chat:)

2015. okt. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
76%
Ébresztő, távkapcsban vagy!!! Nem tudja mit csinálsz. Ne válaszolj, aztán majd holnap megírod hogy bealudtál, olyan fáradt voltál. Még ő fog bocsánatot kérni. Ez így könnyű. Majd ha ott fekszik melletted és csesztet 20 éven át! Akkor nem fogsz tudni menekülni. (Hehe.)
2015. okt. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

de jó válaszok :)


1 jóhogy figyelem ezt is, mivel eleve ide van "szegezve" a figyelmem a netre

2 külföldön van biztos megértené, csak hogy adjam be amikor épp arról zeng, hogy mit kellene tennünk

3 ja tényleg, ha hazajön, nem menekülök végképp..ebbe bele se gondoltam még...


most meg én írtam neki olyat, amit nem akartam és nem akarom hogy ez legyen az utolsó szó és ezzel menjen aludni és ezen kattogjon..

ezt most meg elcsesztem, mert most elterelés hadműveletre kell játszanom

és még nem válaszol

ma se tudom mikor fogok aludni, vagy fogok e egyáltalán

2015. okt. 28. 22:46
 5/38 anonim ***** válasza:
65%

írd meg neki, fáradt vagy és menj aludni baromállattya,


jó éjszakát!

2015. okt. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
Eddig azt hittem te vagy a fiú, de kezdek elbizonytalanodni.
2015. okt. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:

Írjon emailt vagy üzenetet, majd elolvasod és válaszolsz. Az miért nem jó? Régen csak email volt s vezetékes telefon, előtte csak levél, mégis kommunikáltunk.

Nem hiszem, hogy olyan a probléma, hogy feltétlenül ma éjjel kell megbeszélnetek full interaktívan.

De mindegy is, úgysincs hozzá agyad, s ha tönkreteszed az éjjeli alvásodat, holnap se lesz. Aludj!

A párod, csak meg tudod neki mondani, hogy álmos vagy. Én bárkinek meg tudnám mondani, az alvás fontos, az alvásmegvonás egy átkozottul jó kínzási módszer.

2015. okt. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:

Írj butaságokat aztán mond hogy ja csak fáradt vagyok, utána ő küld el aludni. Nálam mindig így volt :D

Igaaz hogy kissé megsértődött de hát most nah. Én is utálom amikor na jó akkor éjfél lesz mindjárt megyek aludni a barátom meg akkor pörög rá a beszélgetésre mikor napközben jó ha egyszavas választ adott mindenre

2015. okt. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 Költőnő? ***** válasza:
91%
Mégis milyen kapcsolat az ahol egy ilyen kérdés felmerül... Miért nem lehet simán megírni, h mi van?
2015. okt. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
Vigyázz,a fagyi nehogy balesetet okozzon ha bealszol.
2015. okt. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!