Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem a férjem csúnyán...

Úgy érzem a férjem csúnyán atvagott. Mit csináljak most?

Figyelt kérdés

Van egy bankszamlaja, amiről megbeszeltuk, hogy végszükség esetén veszünk csak le, ide ment egy darabig a havi fizetése, kB fel évig, aztán Megszűnt. Érkezett rá még pár 100 e Ft, gépet adott el, vmint maszek munkáját is ide kapta, de az elég minimális volt.

Ma szóltam neki, hogy szeretnék utalni, csak 5 e forintról volt szó. Este bevallotta, hogy a bank szedett le a kocsija után, meg még habogott vmit hogy mire ment el, de már olyan ideges lettem, hogy nem is emlékszem.

Állítása szerint augusztusban fogyott le róla. Én utoljára tavaly karácsony előtt vettem le 10 e ftot, akkor még rajta volt. Majdnem egy évig úgy tudtam van megtakaritasunk. Ha rá nem kérdezek, nem tudom mikor avat be. Mi itt a megoldás? Megmondom az igazat, teljesen eldurrant az agyam. Főleg, hogy a hét elején kértem 30 e ftot, amire rá is bólintott, majd közölte, hogy már elköltötte, és inkább az enyembol intézzük a bevásárlást.


2015. szept. 24. 17:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Szóval végülis majdnem egy évig te tartottad el, míg ő a sajátját csak magára költötte?
2015. szept. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
21%
Az a baj, hogy szerintem ezek a dolgok hogy ilyen ember a ferjed latszodtak mar azelott is mielott hozzamentel volna. Es ennek ellenere osszehazasodtatok, minthogy keresgelted volna tovabb a nagy O-t. De meg ez semmi, ez meg nem is elegendo indok neked hogy elvalj tole. Ezen sorokat irja egy rendes ferfi akibol egy rendes ferj lehetett volna, ha nem dobjak es egy bunkot valasztanak inkabb helyette.
2015. szept. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Na asszem azt mondta 100bol muszakiztatta a kocsit. Amúgy Jah, igaz mostanában ő fizeti az összes csekket, úgy 4 hónapja.
2015. szept. 24. 17:30
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
Miért nincs közös számlátok, ha közös kasszán vagytok? vagy ha nem vagytok közös kasszán akkor miért nincs beosztva, hogy ki mit fizet? És te miért nem nézel rá soha a megtakarítási számlátokra?
2015. szept. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Mert nincs rá okom nézni. Fizetésből éltünk, nem a számlán lévő összegből. Azért nincs közös, mert az én béremet kézhez kapom, felesleges beraknom, aztán meg levennem.
2015. szept. 24. 17:58
 6/15 anonim ***** válasza:
55%
Ezt akár az én párom irta volna...:-)))
2015. szept. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%

Beszélj vele higgadtan,értesd meg vele,hogy legközelebb ne legyen már ilyen vagy legalább is szólhatna.Annyit a mentségére,hogy legalább a számlákat kifizette és a műszaki tényleg nem olcsó.

És a pénzen meg ne veszekedjetek,hidd el nem éri meg.( esetleg csinálj magadnak egy számlát,amire mondjuk minden hónapban teszel valamennyi pénzt) így nem lesz ilyen probléma.

2015. szept. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
31%

Megérkezett a Férj is😊

Akkor beszeljetek meg itt!

Minket "valaszolokat ki ne hadjatok"

2015. szept. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Örülök ha más nyomorán jót szorakoztok, megvan a szegénységi bizonyítvány, gratulálok. Utolsó elottinek Köszönöm.
2015. szept. 24. 19:40
 10/15 anonim ***** válasza:
34%
Én feltehetően legalább egy, de talán két generációval is idősebb vagyok nálad. Én is azt mondom, hogy pénzen nem érdemes összeveszni (persze, ha van más ok is, akkor ez is nyomhat a latban). Egyébként meg sokféle megoldás létezik. Ha ez a számla a férjed nevén volt kizárólag, tehát neked semmiféle hozzáférésed nem volt és nem is lehetett (?!), akkor tulajdonképpen érthető, hogy férjed ezt a sajátjának tekintette, amiről neked nem köteles beszámolnia. Ha te jobban be tudod osztani a pénzt, akkor miért nem nyitsz saját bankszámlát, amiről ezeket a kis, esetenként pár ezer Ft-os utalásokat saját magad is meg tudod ejteni ? Nekem általában is az a véleményem, hogy a házasság még nem feltétlenül jelenti az egy testté-egy lélekké való válást, a felek megtarthatják, sőt ajánlatos, ha meg is tartják bizonyos fokig a függetlenségüket. El kell kerülni a kiszolgáltatottá válást, amikor minden piszlicsáré dologról be kell számolni a másiknak és amikor piszlicsáré ügyekben is a másikat kell megkérni valamire.
2015. szept. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!