Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondanád a párodnak, hogy a...

Elmondanád a párodnak, hogy a gyereke csúnyán beszél veled, amikor ő nincs ott?

Figyelt kérdés
Tegnap este a páromnál volt a kisfia, 4 éves, elég szeleburdi, hisztis gyerek. Nehezen kezelhető. Párom elment pár percre valamiért addig egyedül maradtam a gyerekkel, játszani akartam vele és elkezdett csúnya szavakat mondani rám, gúnyosan röhögve. Megkérdeztem kitől tanulta ezeket és hogy nem szabad így beszélni. Erre már nem mondott semmit, úgy csinált mintha mi sem történt volna.
2015. jan. 24. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenképpen megemlíteném,hogy rosszul esett a viselkedése, lehet hogy az anyuka hergeli ellened, jobb ,ha minél előbb kiderül.
2015. jan. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, őszintén elmondanám.
2015. jan. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, a négyévesektől sok minden kitelik. Megkérdeztem a párom, elmondjam-e neki, ha a lánya csúnyán beszélne velem. azt mondta, feltétlenül. Szóval gondolom mondd el neki. De ilyen kicsi gyereknél, nem tudom van-e tényleges jelentősége, vagy csak tanult pár hülyeséget az oviban és elsütötte.
2015. jan. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van egy négyévesem. Rendezett család vagyunk, szépen élünk.És van, hogy csúnya szavakat használ hol rám, hol az apjára, hol a testvérére. Most azon gondolkodom, ki hergeli ki ellen?
2015. jan. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze, mondd el! Az óvónők is beszámolnak a szülőknek, ha a gyerek csúnyán beszél, tiszteletlen volt, stb.
2015. jan. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, elmondanám hogy tudjon róla.
2015. ápr. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!